Глава МЗС Угорщини знову закликав ОБСЄ направити місію на Закарпаття

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час телефонної розмови з керівником місії ОБСЄ Гентом Чакаєм попросив направити спецмісію організації на Закарпаття через обшуки в представників угорських нацменшин.

Глава МЗС Угорщини знову закликав ОБСЄ направити місію на Закарпаття

Про це Сіярто повідомив на власній сторінці у соціальній Фейсбуку.

Глава МЗС Угорщини також зазначив, що ініціюватиме консультації щодо подальшого блокування членства України в НАТО.

Раніше Угорщина зуже акликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні. Це відбувалося у контексті здійснених, як потім з'ясувалося, з провокативною метою підривів офісу Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) в Ужгороді.

Згодом Сійярто повідомив про відкриття постійної місії ОБСЄ на Закарпатті, влада області виявилася не в курсі.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України провела на Закарпатті санкціоновані обшуки у функціонерів одного з місцевих благодійних фондів.

Під час обшуків правоохоронці виявили низку друкованих матеріалів, які популяризують так звану «Велику Угорщину» і створення етнічної автономії в Закарпатті.

Також фігурантів підозрюють у привласненні коштів, за документами нібито витрачених на виконання підрядних робіт певними підприємцями, веденні подвійної бухгалтерії та використання виділених Угорщиною коштів на шкоду державній безпеці України.

25 листопада посла України в Угорщині Любов Непоп викликали до Міністерства закордонних справ Угорщини після того, як угорському міністерському уповноваженому Іштвану Грежі заборонили в'їзд до України.

Натомість міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у розмові з послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто назвав безпідставною спекуляцією твердження про нібито “залякування” угорців на Закарпатті.

02 грудня 2020р.

Теги: Сійярото, ОБСЄ, Угорщина

Коментарі

Петро 2020-12-03 / 09:37:22
Пак Іршава,сядь собі на куй і не верти яйцьми,усяде свій нус забиваш,ниє ниякої проблеми із мадярами,Помагавуть-добре,роботу давуть-добре,пенсію давуть-добре, доплачувуть медикам-добре,учителям-добре ,дорогу роблять-добре, помолилися но по мадярьски-добре,не бють,не стрілявуть,што вам іще треба,Зароблять-вертавуться домі,несуть гроші сюди-добре

Вася 2020-12-02 / 20:15:45
Сіярто то ще той брехач як і його патрон - орбан

Пак Іршава 2020-12-02 / 19:47:52
Згідний з ссорі на всі100%.калап долу!А Тібора миш'яком ударило то вже з ними нич не зробиш,неборята,сигінята.

сорри 2020-12-02 / 17:12:49
Тіборе, до Революції 2004 року України взагалі не існувало, лише формально. Янукович здав все - Крим (пролонгувавши перебування там російського флоту), армію, мову, освіту і т.д. Тому "постмайданна" Україна, тобто та Україна, яка нарешті стає собою і відстоює свої національні інтереси - внутрішньо- і зовнішньополітичні, вас не влаштовує. Тому ви і голосували за Януковича, і саме тому мадярів не було на майданах.
І перестаньте спекулювати темою насильницької українізації. Вске, що від вас вимагається, це знати мову країни, в якій живеш. Але саме це Орбана і його прислугу на Закарпатті і не влаштовує. Бо їм треба мадярське гето, яким легко маніпулювати у власних інтересах.
І з приводу "ганебного відношення до своєї національної меньшини на Закарпатті" теж перестаньте спекулювати. Бо у НАТОвсько-євросоюзівській Словаччині, наприклад, мадяри не мають більшість з того, що мають в Україні.
Ну і з приводу видалення постів. 100 разів тебе, неборе, тут читав і ніхто тебе тут не видаляв, покки не починаєш заганятися в автономії і т.д. У вас власне політика така: як тільки щось не по вашому - зразу вопіти про утиски. Чого ображаєтеся в такому випадку, що вас називають циганами, якщо схема поведінки у вас однакова?

Мішко 2020-12-02 / 16:00:47
Вуву, у вас, мабуть, якась психологічна травма від всього угорського, щось дуже образило вас свого часу. Звідки стільки ненависті?

НАЦІОНАЛІСТАМ 2020-12-02 / 14:58:50
Блискуча робота російської агентури в Україні , як ся каже- калап дулі .
ФСБешна многоходовочка увінчалася повним успіхом . Стояло Грузії максимально наблизитися до НАТО , і найближчим часом отримати ПДЧ , як тут же Росія провела операцію руками своєї агентури , по недопущенню України до можливого отримання ПДЧ .Що і було успішно зроблено .
Тут вам і " правосек" з погрозами , і спів гімну у селі угорцями витягнутий на світ божий , вони вже тридцять років його там співають . Тут вам наїзд на Брензовича і КМКС , яка не те що в Україні не має впливу , а навіть в Закарпатській області . Але це звичайно нікому не цікаво , головне резонанс . Тепер можливе отримання Україною ПДЧ відкинуто і заблоковано мінімум на 3 - 4 роки , фактично до закінчення каденції Зеленського . А хто винен ? правильно , ненависні мадяри які все блокують " чисті " наміри українців .. Блискуча операція нічого не скажеш ...

Вуву 2020-12-02 / 12:56:21
Так є речі які мають право бути.
Якщо хуни співали Украінський гімн (в чому я дуже сумніваюсь), то як етнічна меншина мають право потім співати і свій хунський.
Це нормально.
Але говорити про насильницьку украінізацію це є прояв шовінізму.
Хто не хоче бути "асимільованим" про що так кричать деякі хуни , то мусять приняти рішення вийіхати звідси і не будуть асимільовані.
А ті що хочуть жити тут , ті повинні ходити в укр.школи , навчатись укр. мови
І знати досконало державну мову.
А вже хто за кого вийде заміж чи одружиться , то це справа приватна а не державна.
Все.!

Юрій 2020-12-02 / 12:48:43
Tibor молодець, все правильно написав!

Михайло 2020-12-02 / 11:36:57
Тібор молодець ,підтримую 100%

Ужгородець 2020-12-02 / 10:52:29
А що?
Нехай приїдуть... подивляться.
Тут же все чисто і правильно.
Ніякої заказухи.
Клоуни в масках діють в межах чинного законодавства.
Макулатуру, яку вилучили , нехай покажуть представникам ОБСЄ.
Чи щось не так?

Tibor 2020-12-02 / 10:02:10
На жаль, нас угорців, громадян України ніхто не хоче чути. Але факт є фактом, що післямайдання Україна тотально потурає наші права, прийнявши антиконституційні закони про освіту, мову та середню освіту! Все що коїться сьогодні на Закарпатті, є наслідком того, що ми угорці зберегли свою мову, культуру, традицію і не піддаємось насильницькій українізації. Це є просто жах, що країна, яка хоче в Європу та в НАТО дозволяє таке, ганебне відношення до своєї національної меньшини на Закарпатті. Можете видаляти мої пости, Але ми залишимось угорцями, а не угорського походження!!!!

Пак Іршава 2020-12-02 / 08:44:26
Та охеріло вже мадяронськеСяртайло,орбанайло,чого будоражать туй народ?молодці сбушники що почали щось робити але дуже пізно коли в держустановах гімн мадяронський вивуть то як то кваліфікувати?при союзі вже в Соловках сосну пиляли повним складом....

Роман 2020-12-02 / 08:31:53
У нас що стріляють (Путін про це мріє щоб зробити на Закарпатті автономію з угорськими маріонетками)? Навіщо ОБСЄ? А якщо хочуть подивитись на зловживання КМКС нехай їдуть і подивляться чим вони тут займаються!

Вуву 2020-12-02 / 07:57:13
Так так.
Обовязково місію ОБЕЕСЄ сюди направити , тільки мало май пізніше , вже як проведуть де треба всі перевірки , повідкривають кримінальні справи , а вже тоді акурат можуть і йіхати.
Заодно ознайомляться із звітом про всякі там справи і діла.

НОВИНИ: Політика

11:21
/ 3
Блоковано діяльність керованої з РФ мережі інтернет-агітаторів, чий агент діяв і в закарпатському Берегові
21:44
Закарпатський народний хор почав новий рік з новими здобутками та перспективами
04:19
/ 4
Опубліковано відео жорстокого побиття в Парижі 15-річного уродженця Ужгорода
01:31
/ 9
Московське православ'я на Закарпатті втрачає монополію
05:17
/ 2
Полосков каже, що нарешті відбудеться сесія Мукачівської райради, де Петров не може "протиснути" "Блюка"
17:55
/ 5
Звільнений з посади голови Берегівської РДА Іштван Петрушка став заступником керівника ОДА
14:57
/ 4
Зеленський звільнив Петрушку з посади очільника Берегівської РДА
14:31
/ 9
Рішення місцевих рад щодо регіональних мов на Закарпатті скасовано — Кремінь
00:02
/ 11
Кому війна з Росією, а їм – премії від Росії
02:00
/ 2
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 8
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 54
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
» Всі новини