У першій п'ятірці списку ОПЗЖ в Закарпатську облраду йде засуджений за сепаратизм Димитрій Сидор

У першій п'ятірці списку проросійської партії "Опозиційна платформа — За життя" (ОПЗЖ) в Закарпатську облраду йде засуджений за сепаратизм Димитрій Сидор.

У першій п'ятірці списку ОПЗЖ в Закарпатську облраду йде засуджений за сепаратизм Димитрій Сидор

Про це Закарпаття онлайн повідомили власні джерела в обласній організації ОПЗЖ.

Увесь перелік необхідних докуменів два дні тому вже було передано до обласного штабу ОПЗЖ.

А вчора Д.Сидор з Міжнародного аеропорта "Львів" імені Данила Галицького вилетів до Польщі, звідки, за інформацією Закарпаття онлайн з вказаних джерел, мав намір відправитися на "консультації" до Москви.

Що суттєво, ще 4 жовтня 2012 року Священний Синод Російської Православної Церкви визначив порядок висунення (у виняткових випадках) священнослужителями своїх кандидатур на виборах, а також вказав на неприпустимість їх участі в діяльності політичних партій.

Синод ухвалив "нагадати архіпастирям, пастирям, чернецтву і співробітникам загальноцерковних установ", що ієрархи і священнослужителі не можуть висувати свої кандидатури на виборах у будь-які органи представницької влади будь-яких країн і будь-яких рівнів (загальнодержавні, регіональні , місцеві) ".

У виняткових випадках, коли, "з міркувань крайньої церковної необхідності", "потрібно протистояти розкольницьким або іноконфессіональним силам, які прагнуть використовувати виборну владу для боротьби з Православною Церквою", Священний Синод або Синод самокерованої Церкви може визначити осіб для участі у виборах до органів державної влади і дати на це благословення "в індивідуальному порядку»", наголошується в документі. При цьому, "прохання про благословення балотуватися повинно подаватися до початку передвиборчої кампанії; згоду на участь у виборах священнослужитель може дати тільки після отримання письмового благословення Патріарха та Священного Синоду або Синоду самокерованої Церкви."

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, в 2012 році Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив без змін вирок, винесений протоєрею Димитрію Сидору Апеляційним судом Закарпатської області – три роки позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки. Главу «Cойму підкарпатських русинів» притягнули до кримінальної відповідальності за меморандум, прийнятий на конгресі русинів 25 жовтня 2008 в Мукачеві. Текст меморандуму містив «Акт проголошення відновлення русинської державності».

У 2011 році священик Димитрій Сидор заявив про право русинів "зі зброєю в руках захищати свою свободу" від України.

У червні 2014 року Сидор закликав Росію "активно освоювати Закарпаття".

А вже за півтора місяці місцеблюститель УПЦ (МП) Онуфрій відзначив Сидора другим хрестом.

Вручаючи Д. Сидору хреста, очільник мукачівської єпарїії Феодор (Мамасуєв) оголосив про те, що з моменту вручення другого хреста з прикрасами, сепаратист і протоієрей Дмитро Сидор повинен стояти другим після секретаря Мукачівської єпархії, при всіх богослужіннях та інших урочистих церковних заходах.

А днями сам очільник Мукачівської єпархії РПЦ в Україні отримав від Зеленського орден "За заслуги" за "значний особистий внесок у державне будівництво"

04 вересня 2020р.

Теги: Сидор, сепаратизм, ОПЗЖ, вибори

Коментарі

ужгородець 2020-09-06 / 08:06:42


Голосуючи за ОПЗЖ деякі отримають грошовиті крісла, а основна маса руцькій мір. На цьому кінчиться ваша Европа, ваші заробітки. Контрабас жопоблок теж підімне під себе будьте певні. І буде вам знову "саюз нерушимай"


НІК 2020-09-05 / 22:46:20
Як то кажуть - Повний ОПіждізець! Істр довідка: коли в 90-х сись пуп вже був у обл раді, то за словами тодішніх депутатів, був у земельній комісії і всі ся дивували чом не з питань духовності. В мене таке враження, що нашим людям моЗги ототшибало повністю, бо є багато тих хто хоче голосувати за ОПиЖдизець. Таке враження, що живу в якомусь Ужасі на вулиці вязів...

До ку ку 2020-09-05 / 22:17:47
Не Роби з людей дурнiв,най голосуют за кого хотять

ку-ку 2020-09-05 / 20:57:21
Особливо нетямущим: мова йде про те, що при виборі в облраду, бажано щоб кандидат був відомий своїми справами на благо суспільства, а не на церкву, або на себе. На жаль непоодинокі випадки, коли вірники голосують за тих, за кого їм кажуть голосувати попи. І це вони вас, Олена, залякують: -якщо не проголосуєте за того, то на страшному суді…

Вiктор 2020-09-05 / 16:24:20
Псевдо граф дальниk,не цiкаво.Це що, явка з повиною?Вам в СБУ,або в полiцiю . О.Д.! Зверни увагу !

Граф Віктор Данкль фон Краснік 2020-09-05 / 11:59:12
У 1914 році в Галичині я вирішував проблему москвофільських попів дуже радикальним і надійним способом - петлею на шию. Діяло бездоганно!

Пак Іршава 2020-09-05 / 09:16:03
Сидор-пидор лем тепер мав би з тюрьми готуватися виходити.Свіня немита.Я не знаю як ще народ до його" Самарканда"ходить.

закарпатець 2020-09-05 / 06:30:50
Судимий за шахрайство до 15 років -рабинович, син поліцая, кум путіна, злодій- медведчук, здодій, що украв нафтові вишки- бойко, наркоман і дебіл -кива, піп сепар - сидор. От звіринець зібрався. Не вистачає їх кумира убивці путлера. То невже закарратці за цю банду голосуватимуть?

Вуву 2020-09-05 / 06:29:21
А ми такі . Ми можемо.
Спочатку вибрати того кого не треба на злість самому собі , а потім скиглити ....
"Йуй як ийсє не добре.
Йуй як ийсе плохо "
А пак ... Та а што , ну што ми там знали ...
А вадь ... Тать овто ни я , я за нього ?! Та нігди бися такоє не стало. Ну тп.

Крук. 2020-09-04 / 22:26:01
Закарпатці тепер мають добре подумати,проголосують за Жиддя,то най потім не ниють що хтось винуватий.Уже проголусувалізьме за Землю,Так нам і треба....

Олена 2020-09-04 / 22:15:40
Ку-ку! Кого пiдтримувати на выборах,особиста справа кожного.Залякувати не треба-не вийде !

ку-ку 2020-09-04 / 21:13:08
Нехай вірники підтримують Сидора у релігійному маразмі, а не у виборі до облради.

Слова покійного Репкина 2020-09-04 / 19:29:02


З рекламою Сидора і кремлівського русинства - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


lemak 2020-09-04 / 16:04:03
Сьогоднi,бовим в жiночому монастирi бiля Сваляви, Драчино, всьо написано по руськи, всi книги в лавцi, тоже по руськи, кругом руський мир

Поп 2020-09-04 / 15:46:33
УПЦ МП є сама криміналізована релігійна структура якій ни може зробити за період незалежності України і на даний час ніхто і ніщо.Это я Вам авторитетно заявляю!!!

закарпатець 2020-09-04 / 14:44:41
Шановне панство, давайте проголосуємо за інстинного українця та словянина Вадю Рабиновича.
Цей моісей приведе закарпатців із Срібної землі в землю обітованну.

Мигаль 2020-09-04 / 13:09:38
Тоты русины, котрі будут голосовати за "Отрйад Пу-Цына - За жидье" и попа Д.Сидра - просто лйубитилі острых очучиній. Дуже хочут попробовати полонийу-210, а вать "новичка". Кить так - то лише туды йім и путь!

сорри 2020-09-04 / 12:53:43
Правдолюбу
"Погашена судимість" і "не був засуджений" - це різні речі

сорри 2020-09-04 / 12:52:12
І заклики до збройної боротьби

сорри 2020-09-04 / 12:49:29
Іванові
Сидора судили не як русина, а за посягання на територіальну цілісність України і закликання Путіна

НОВИНИ: Політика

15:59
В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж "Мистецтво перемоги"
03:22
/ 12
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 12
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 16
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
11:03
/ 18
На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
18:44
/ 36
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 40
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 8
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
» Всі новини