Місцеблюститель УПЦ (МП) відзначив Сидора, який закликав Росію "активно освоювати Закарпаття", другим хрестом

Місцеблюститель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій (Березовський) нагородив настоятеля кафедрального собору УПЦ (МП) в Ужгороді, голову невизнаного Сойму підкарпатських русинів протоєрея Димитрія Сидора другим хрестом з прикрасами. При цьому, вручаючи Д. Сидору хреста, владика Феодор (Мамасуєв) привселюдно оголосив про те, що з моменту вручення другого хреста з прикрасами, сепаратист і протоієрей Дмитро Сидор повинен стояти другим після секретаря Мукачівської єпархії, при всіх богослужіннях та інших урочистих церковних заходах.

Місцеблюститель УПЦ (МП) відзначив Сидора, який закликав Росію "активно освоювати Закарпаття", другим хрестом

Про інцидент, що трапився 13 липня з благословення Високопреосвященнійшого Онуфрія (Березовського), митрополита Чернівецького і Буковинського, місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри УПЦ (МП) за поданням владики Феодора (Мамасуєва) та активної підтримки Високопреосвященнійшого Антонія (Паканича), митрополита Бориспільського і Броварського, ректора Київської духовної академії і семінарії, керуючого справами УПЦ (МП), повідомляється у спільноті "За Єдину Помісну Церкву"

Як ідеться в інформації, 13 липня 2014 року "громадськість Закарпаття була приголомшена новиною про те, що під час божественної літургії в Ужгороді (в районі залізничної лікарні) Високопреосвященнійший Феодор (Мамасуєв), архієпископ Мукачівський і Ужгородський Української Православної Церкви Московського патріархату урочисто нагородив настоятеля ужгородського кафедрального собору протоієрея Дмитра Сидора другим хрестом з прикрасами. 

Здивування у закарпатців викликало те, що у той час коли московсько-путінский режим веде неоголошену війну проти України, керівництво Української Православної Церкви Московського патріархату проводить нагородження найвищою для духівництва церковною нагородою, другим хрестом з прикрасами, державного злочинця – протоієрея Дмитра Сидора, який недавно був притягнутий до кримінальної відповідальності і засуджений судом за антидержавну діяльність проти територіальної цілісності України.

Дмитро Сидор є головою самопроголошеного і ніким не визнаного Сойму Пудкарпатської Русі та соратником самопроголошеного прем’єр міністра Русинії Петра Гецка, який закликає московсько-путінські війська захопити Закарпаття і переховується на сьогодні в Москві під прикриттям ФСБ.

При цьому, владика Феодор (Мамасуєв), порушуючи церковний етикет, привселюдно оголосив про те, що з моменту вручення другого хреста з прикрасами, головний сепаратист і державний злочинець протоієрей Дмитро Сидор повинен стояти другим, після секретаря Мукачівської єпархії при всіх богослужіннях та інших урочистих церковних заходах".

 

31 липня 2014р.

Теги: Сидор, місцеблюститель, хрест

Коментарі

птро 01.08.2014 / 23:09:14
Шановні закарпатці,доки Ви будете терпіти гундопутінського попа? Гоніть його поки не пізно. На сході такі ж попи дурили людям голову і що отримали-війну. А чи потрібна війна в вашому краю? І за що, за зовсім нікому непотрібні ідеї? Мої дід з бабою тоже були Русинами, я і себе важаю Русином-Українцем, но зовсім не московитом.

мамадуєв 31.07.2014 / 18:54:21
діма СІДОРов гне своє. його всі вважають сепаром і держзлочинцем, а він і далі лиже .... кремляді. Господи, чого дозволяєш таким фарисеям дурити народ ? Де, в якій країні ще таке можливе, щоб піп настроював проти власного люду ?

Віт 31.07.2014 / 16:39:40
Господи, в мене мозок розплавився поки прочитав статтю)) всі ці високопреосвященновладичніхрензнаєчогоблюстителі лише машина по заробітку грошей, і людям давно пора б це зрозуміти... гундяєвський патріархат це терористична організація, тільки форма в них не "мультікам" а ряси...

НОВИНИ: Соціо

10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 3
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 3
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
/ 1
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
» Всі новини