Про це інформує МОЗ
"В Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів", - йдеться у повідомленні.
Вказується, що пацієнтів ізолювали, їм надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами. Таким чином в Україні вже 3 підтверджені випадки захворювання на коронавірус.
Раніше через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня.
Першй випадок захворювання на коронавірус в Україні було зафіксовано 3 березня у Чернівцях. Інфікований – місцевий житель, який разом з дружиною повернувся після подорожі Італією.
Говерла 2020-03-14 / 02:14:42
в поміч журналістам "Закарпаття онлайн" - подаю вашу статтю СПРАВЖНЬОЮ українською мовою:
"В Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів", - сказано у повідомленні.
Вказано, що пацієнтів ізолювали, їм надане симптоматичне лікування, триває робота з контактами. Таким чином в Україні вже 3 підтверджені випадки захворювання на коронавірус.
Раніше через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня до 3 квітня.
Першй випадок захворювання на коронавірус в Україні зафіксовано 3 березня у Чернівцях. Інфікований – місцевий житель, який разом з дружиною повернувся після подорожі Італією.
--------------------
1) Велика проблема в дієсловах зворотної дії. В українській мові відсутні дієслова зворотної дії в пасивній формі взагалі, але ви пишете їх на московський лад.
2) Олена Курило, Уваги до сучасної української літературної мови, Видавництво Соломії Павличко ОСНОВИ, Київ, 2008 [передрук з видання 1925 р.], стор. 53: "по-українськи не можна казати було зроблено, буде зроблено, а тільки зроблено. …можна застосовувати пасивного дієприкметника у функції присудковій: це буде зроблене (а не це буде зроблено), він буде покараний (а не: його буде покарано)."