Переповнена зала бібліотеки красномовно засвідчила, що читачеві книга прийшлася до душі. Модератор заходу, завідувачка відділом проектної та соціокультурної діяльності бібліотеки Євгенія Напуда у живому й публічному інтерв'ю з письменницею торкнулася багатьох цікавих моментів з творчої кухні авторки, її героїв, їхніх прототипів тощо...
Про «Зраду», а також про інші книги, серед яких – чотири паперових і шість – у електронних варіантах – вели мову голова Закарпатської письменницької облорганізації Василь Кузан, директор літературного музею Василь Густі, який до повісті «Коли вічинені ворота раю…» написав передмову, побратим по перу Володимир Товтин. Я ж у своєму виступі зізнався, що маю честь бути не тільки свідком народження повістей та романів дружини, а й найпершим їхнім читачем, що покладає на мене особливу відповідальність...
– Презентована книжка Наталії, як і інші її твори, читаються напрочуд легко, на одному диханні, – відзначив письменник Михайло Рошко. – Вона тримає читача у постійній напрузі. І пише без усяких там красивостей, а просто й легко, з першого ж рядка захоплюючи читача.
Розділити радість творчого успіху Наталії Дурунди прийшли не тільки родичі, друзі, колеги по роботі у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області, де трудиться авторка, земляки, а й колеги по перу, члени НСПУ Олександр Гаврош, Галина Малик, Дмитро Кешеля, Олена Пекар, Сергій Федака.
А потім була щемлива й радісна для будь-якого літератора мить, коли до неї вишикувалася черга її прихильників і поціновувачів, аби отримати автограф на придбаних тут же виданнях…
Андрій Дурунда, член НСПУ