Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн" (ВІДЕО)

Журналіст "Голоса народу" Всеволод Филимоненко у Верховній Раді України у середу, 11 вересня, відзняв на відео телефонну переписку народного депутата від Закарпаття Валерія Лунченка.

Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн" (ВІДЕО)

Оскільки В.Лунченко розташувався на робочому місці іншого нардепа-закарпатця, автор відео переплутав його з Робертом Горватом.

Як видно з цього матеріалу, В.Лунченко переписувався з очільником партії Віктора Медведчука на Закарпатті Іваном Чубирком (в телефоні - Ваня Чубірко Ватсап). Останнього цікавила ситуація з лобійованим з Києва на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Сергієм Гайдаєм, якого "губернатор" Закарпаття Ігор Бондаренко напередодні звільнив з посади свого радника, організувавши, в продовження цього протистояння, звернення депутатів облради на ім'я президента В.Зеленського і керівника його Офісу А.Богдана.

Відсутність перспектив у С.Гайдая, В.Лунченко описав за допомогою ненормативної лексики: "П***а йому". І уточнив, що той "зараз в АП, але рішення вже є".

Після цього В.Лунченко перейшов на інформацію сайту Закарпаття онлайн на цю ж тему - Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради.

У списку останніх на той момент телефонних співрозмовників В.Лунченка - Юрій Почотний (віцепрезидент Української асоціації футболу, помічник нардепа), Аніта Фрінт, Поляк Владік (нардеп Владіслав Поляк), Кулініч Олег, Роман Стефанишин (ексначальник поліції Закарпаття), Віталік Смірнов, Діма Агіт Відділ, Кричфалушій (ймовірно, Володимир Кричфалушій, помічник нардепа).

12 вересня 2019р.

Теги: Лунченко

Коментарі

*** 2019-09-13 / 14:20:03
Лунченко і Закапаття???...

Чак 2019-09-13 / 07:35:13
Хто такий Білецький? Підскажіть щоб опублікувати про нього інформацію!!! Хто, чим займається крім контрабанди в наркоти????

феєр 2019-09-12 / 21:53:20
дайте мені посаду в міжгірї

Батя 2019-09-12 / 20:45:29
Бондаренко пусте місце , підлабузник Бондаря - з яким працював у Киіві. Розглядаючи кому яке майно .

Вуву 2019-09-12 / 20:29:54
Сьогодні ти на прав ! Кого з чортів Бондаренко ти хочешь бачити?

Byby 2019-09-12 / 18:11:06
Вибачте грішну душу.
Але я про це писав.
... "Не голосуйте за тих хто вже був депутатом у ВР.
Там мали бути нові люди свіжі обличчя."
А тепер самі бачите "ефективну працю" нардепа з нашого краю.
Ви що думаєте такі лунтіки - лунатіки будуть помагати нашій області ?
Вас розвели і обули як справжніх лохів.
А цеж тільки початок роботи пленарних засідань.
Ps.
Хай в ап зЄ подивляться.
На це фото.
Я пропоную встановити систему блокування сигналу до м.телефонів
Зранку ... від початку роботи депутатів.
Прийшов час перерви ... Система відключається і на час перерви дзвониш.
Скажімо від 1 до 2.
Скінчилась перерва ... Знову включається автоматичне блокування звязку на м.телефонах.
І ХОЧ ТИ ВСРИСЬ.
ТОДІ ДО ТИХ ВІДБІРНИХ КОЗЛІВ ІБАРАНІВ ПОЧНЕ ЩОСЬ ДОХОДИТИ ... ЩО НЕ ВОНИ КРУТЯТЬ КРАЙІНОЮ.
АЛЕ ТИМЧАСОВО (на час своєйі каденційі) ДЛЯ НЕЙІ ПРАЦЮЮТЬ.
І ВІДДАЧА ВІД ЙІХНЬОЙІ ПРАЦІ МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНА.
ПРАВДУ КАЖУ ... "ЛУНТІК"
А як ні то так само йому дорога
"В діру бабину"

саша 2019-09-12 / 16:34:55
Лунтіку треба думати як відбити викинуті на вибори гроші ним та його корешом Білецьким, а не законами мозги мучити, але люди за нього проголусували ...

123 2019-09-12 / 15:28:16
Говерлі. Лунченко Бондаренка підтримує. Будете надіятися на Лунченка далі, будете у тому місці про яке він пише в телефоні.

Говерла 2019-09-12 / 12:02:29
Депутате Валерій Лунченко, готуйте законопроект про вибори говерлора Закарапаття всім закарптаськийм краєм. Бо призначенийз Києва І. Бондаренко - це пусте місце,воно не працює на розвиток Закрапаття, а дось робить для президента - можна переправляє фінансові потоки в напрямку Коломойського.

ласард 2019-09-12 / 10:05:07
от за кого і за що голосували люди сидить депутат і займається тим що і першокласники непосильний труд за це хустянам вартовало годити на вибори позорище

Степан Крук 2019-09-12 / 09:20:12
Два моменти: Всеволоду Филимоненко, згідно закону про стукачество (доноси), законопроект "зелених" котрого вже у ВР, у майбутньому положена виплата премії. Момент другий: в умовах узурпаціїї пропогандиських ЗМІ Медведчуком та Коломойським їхні інформаційні ресурси депутатам вже не цікаві, вони читають "Закарпаття онлайн". Лунченко саме із цього ресурсу зрозумів - Гайдаю піпец. Саме читаючи "ЗО" всі нардепи вчасно зрозуміють, коли їм настане також повний піпец. Проінформовані - незавжди озброєні!

Читач 2019-09-12 / 09:17:07
Але ж приємно, що читає Закарпаття онлайн, правда)

Вуву 2019-09-12 / 06:35:46
Я хочу знати ...
Що це за така робота в нардепів коли вони в сесійній залі не обговорюють закони а сидять на мобілках тай на чужих місцях.
Виглядає так що хаос і бардак у стінах ВР залишився.

НОВИНИ: Політика

16:21
В освітніх закладах Ужгорода перебувають 1492 школярів та 406 дошкільнят з району
14:53
/ 4
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 28
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
17:51
На Хустщині орендар заборгував 400 тис грн за оренду 9,5 га комунальної землі
00:24
Молоду жінку в Мукачеві важко травмував водій з Виноградова (ОФІЦІЙНО)
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
22:09
/ 14
Очільник КМКС Брензович "підписував" звернення до Зеленського щодо освіти угорців із курорту Балі – джерело
01:04
/ 2
У відреставрованій єпископській резидеції МГКЄ облаштують єпархіальний музей
16:18
/ 1
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"
02:18
/ 15
Угорський шантаж
13:14
/ 5
Підконтрольні Будапешту угорські структури на Закарпатті вже негативно відреагували на компромісний закон про середню освіту
22:25
/ 3
Кулеба: Закон про середню освіту має сприяти налагодженню відносин з Угорщиною
14:18
Закарпатські нардепи звернулись до прем'єра щодо фінансування доріг, протипаводкових заходів, пунктів пропуску та програм розвитку Карпат
17:43
/ 2
На виставці у словацькому Пряшеві кримський Херсонес показали як історичну пам’ятку Росії
13:51
Сесія Тячівської райради достроково припинила повноваження голови райради Івана Фабриція
09:20
Голова Тячівської райради подав заяву про складання повноважень
09:34
/ 9
Мер Ужгорода Андріїв каже, що його заступник Білак звільняється з ініціативи міського голови
03:34
/ 1
Голова Тячівської райради Фабрицій подав у відставку (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 16
Олександр Білак іде з посади заступника міського голови Ужгорода
17:20
/ 33
СБУ у судовому порядку отримала доступ до всіх документів закарпатського фонду "Еган Еде"
10:41
/ 22
Олексій Гетманенко приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
22:46
/ 18
У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери
02:32
/ 18
Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин
14:12
/ 14
Закарпатські депутати вважають неприпустимим об’єднання областей при моделюванні системи адмінтерустрою України
00:36
/ 26
Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона