Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн" (ВІДЕО)

Журналіст "Голоса народу" Всеволод Филимоненко у Верховній Раді України у середу, 11 вересня, відзняв на відео телефонну переписку народного депутата від Закарпаття Валерія Лунченка.

Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн" (ВІДЕО)

Оскільки В.Лунченко розташувався на робочому місці іншого нардепа-закарпатця, автор відео переплутав його з Робертом Горватом.

Як видно з цього матеріалу, В.Лунченко переписувався з очільником партії Віктора Медведчука на Закарпатті Іваном Чубирком (в телефоні - Ваня Чубірко Ватсап). Останнього цікавила ситуація з лобійованим з Києва на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Сергієм Гайдаєм, якого "губернатор" Закарпаття Ігор Бондаренко напередодні звільнив з посади свого радника, організувавши, в продовження цього протистояння, звернення депутатів облради на ім'я президента В.Зеленського і керівника його Офісу А.Богдана.

Відсутність перспектив у С.Гайдая, В.Лунченко описав за допомогою ненормативної лексики: "П***а йому". І уточнив, що той "зараз в АП, але рішення вже є".

Після цього В.Лунченко перейшов на інформацію сайту Закарпаття онлайн на цю ж тему - Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради.

У списку останніх на той момент телефонних співрозмовників В.Лунченка - Юрій Почотний (віцепрезидент Української асоціації футболу, помічник нардепа), Аніта Фрінт, Поляк Владік (нардеп Владіслав Поляк), Кулініч Олег, Роман Стефанишин (ексначальник поліції Закарпаття), Віталік Смірнов, Діма Агіт Відділ, Кричфалушій (ймовірно, Володимир Кричфалушій, помічник нардепа).

12 вересня 2019р.

Теги: Лунченко

Коментарі

*** 2019-09-13 / 14:20:03
Лунченко і Закапаття???...

Чак 2019-09-13 / 07:35:13
Хто такий Білецький? Підскажіть щоб опублікувати про нього інформацію!!! Хто, чим займається крім контрабанди в наркоти????

феєр 2019-09-12 / 21:53:20
дайте мені посаду в міжгірї

Батя 2019-09-12 / 20:45:29
Бондаренко пусте місце , підлабузник Бондаря - з яким працював у Киіві. Розглядаючи кому яке майно .

Вуву 2019-09-12 / 20:29:54
Сьогодні ти на прав ! Кого з чортів Бондаренко ти хочешь бачити?

Byby 2019-09-12 / 18:11:06
Вибачте грішну душу.
Але я про це писав.
... "Не голосуйте за тих хто вже був депутатом у ВР.
Там мали бути нові люди свіжі обличчя."
А тепер самі бачите "ефективну працю" нардепа з нашого краю.
Ви що думаєте такі лунтіки - лунатіки будуть помагати нашій області ?
Вас розвели і обули як справжніх лохів.
А цеж тільки початок роботи пленарних засідань.
Ps.
Хай в ап зЄ подивляться.
На це фото.
Я пропоную встановити систему блокування сигналу до м.телефонів
Зранку ... від початку роботи депутатів.
Прийшов час перерви ... Система відключається і на час перерви дзвониш.
Скажімо від 1 до 2.
Скінчилась перерва ... Знову включається автоматичне блокування звязку на м.телефонах.
І ХОЧ ТИ ВСРИСЬ.
ТОДІ ДО ТИХ ВІДБІРНИХ КОЗЛІВ ІБАРАНІВ ПОЧНЕ ЩОСЬ ДОХОДИТИ ... ЩО НЕ ВОНИ КРУТЯТЬ КРАЙІНОЮ.
АЛЕ ТИМЧАСОВО (на час своєйі каденційі) ДЛЯ НЕЙІ ПРАЦЮЮТЬ.
І ВІДДАЧА ВІД ЙІХНЬОЙІ ПРАЦІ МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНА.
ПРАВДУ КАЖУ ... "ЛУНТІК"
А як ні то так само йому дорога
"В діру бабину"

саша 2019-09-12 / 16:34:55
Лунтіку треба думати як відбити викинуті на вибори гроші ним та його корешом Білецьким, а не законами мозги мучити, але люди за нього проголусували ...

123 2019-09-12 / 15:28:16
Говерлі. Лунченко Бондаренка підтримує. Будете надіятися на Лунченка далі, будете у тому місці про яке він пише в телефоні.

Говерла 2019-09-12 / 12:02:29
Депутате Валерій Лунченко, готуйте законопроект про вибори говерлора Закарапаття всім закарптаськийм краєм. Бо призначенийз Києва І. Бондаренко - це пусте місце,воно не працює на розвиток Закрапаття, а дось робить для президента - можна переправляє фінансові потоки в напрямку Коломойського.

ласард 2019-09-12 / 10:05:07
от за кого і за що голосували люди сидить депутат і займається тим що і першокласники непосильний труд за це хустянам вартовало годити на вибори позорище

Степан Крук 2019-09-12 / 09:20:12
Два моменти: Всеволоду Филимоненко, згідно закону про стукачество (доноси), законопроект "зелених" котрого вже у ВР, у майбутньому положена виплата премії. Момент другий: в умовах узурпаціїї пропогандиських ЗМІ Медведчуком та Коломойським їхні інформаційні ресурси депутатам вже не цікаві, вони читають "Закарпаття онлайн". Лунченко саме із цього ресурсу зрозумів - Гайдаю піпец. Саме читаючи "ЗО" всі нардепи вчасно зрозуміють, коли їм настане також повний піпец. Проінформовані - незавжди озброєні!

Читач 2019-09-12 / 09:17:07
Але ж приємно, що читає Закарпаття онлайн, правда)

Вуву 2019-09-12 / 06:35:46
Я хочу знати ...
Що це за така робота в нардепів коли вони в сесійній залі не обговорюють закони а сидять на мобілках тай на чужих місцях.
Виглядає так що хаос і бардак у стінах ВР залишився.

НОВИНИ: Політика

20:43
На Закарпатті ДБР повідомило про підозру майстрові лісу, що смертельно травмував людину
00:01
/ 1
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 4
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5