Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн" (ВІДЕО)

Журналіст "Голоса народу" Всеволод Филимоненко у Верховній Раді України у середу, 11 вересня, відзняв на відео телефонну переписку народного депутата від Закарпаття Валерія Лунченка.

Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн" (ВІДЕО)

Оскільки В.Лунченко розташувався на робочому місці іншого нардепа-закарпатця, автор відео переплутав його з Робертом Горватом.

Як видно з цього матеріалу, В.Лунченко переписувався з очільником партії Віктора Медведчука на Закарпатті Іваном Чубирком (в телефоні - Ваня Чубірко Ватсап). Останнього цікавила ситуація з лобійованим з Києва на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Сергієм Гайдаєм, якого "губернатор" Закарпаття Ігор Бондаренко напередодні звільнив з посади свого радника, організувавши, в продовження цього протистояння, звернення депутатів облради на ім'я президента В.Зеленського і керівника його Офісу А.Богдана.

Відсутність перспектив у С.Гайдая, В.Лунченко описав за допомогою ненормативної лексики: "П***а йому". І уточнив, що той "зараз в АП, але рішення вже є".

Після цього В.Лунченко перейшов на інформацію сайту Закарпаття онлайн на цю ж тему - Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради.

У списку останніх на той момент телефонних співрозмовників В.Лунченка - Юрій Почотний (віцепрезидент Української асоціації футболу, помічник нардепа), Аніта Фрінт, Поляк Владік (нардеп Владіслав Поляк), Кулініч Олег, Роман Стефанишин (ексначальник поліції Закарпаття), Віталік Смірнов, Діма Агіт Відділ, Кричфалушій (ймовірно, Володимир Кричфалушій, помічник нардепа).

12 вересня 2019р.

Теги: Лунченко

Коментарі

*** 2019-09-13 / 14:20:03
Лунченко і Закапаття???...

Чак 2019-09-13 / 07:35:13
Хто такий Білецький? Підскажіть щоб опублікувати про нього інформацію!!! Хто, чим займається крім контрабанди в наркоти????

феєр 2019-09-12 / 21:53:20
дайте мені посаду в міжгірї

Батя 2019-09-12 / 20:45:29
Бондаренко пусте місце , підлабузник Бондаря - з яким працював у Киіві. Розглядаючи кому яке майно .

Вуву 2019-09-12 / 20:29:54
Сьогодні ти на прав ! Кого з чортів Бондаренко ти хочешь бачити?

Byby 2019-09-12 / 18:11:06
Вибачте грішну душу.
Але я про це писав.
... "Не голосуйте за тих хто вже був депутатом у ВР.
Там мали бути нові люди свіжі обличчя."
А тепер самі бачите "ефективну працю" нардепа з нашого краю.
Ви що думаєте такі лунтіки - лунатіки будуть помагати нашій області ?
Вас розвели і обули як справжніх лохів.
А цеж тільки початок роботи пленарних засідань.
Ps.
Хай в ап зЄ подивляться.
На це фото.
Я пропоную встановити систему блокування сигналу до м.телефонів
Зранку ... від початку роботи депутатів.
Прийшов час перерви ... Система відключається і на час перерви дзвониш.
Скажімо від 1 до 2.
Скінчилась перерва ... Знову включається автоматичне блокування звязку на м.телефонах.
І ХОЧ ТИ ВСРИСЬ.
ТОДІ ДО ТИХ ВІДБІРНИХ КОЗЛІВ ІБАРАНІВ ПОЧНЕ ЩОСЬ ДОХОДИТИ ... ЩО НЕ ВОНИ КРУТЯТЬ КРАЙІНОЮ.
АЛЕ ТИМЧАСОВО (на час своєйі каденційі) ДЛЯ НЕЙІ ПРАЦЮЮТЬ.
І ВІДДАЧА ВІД ЙІХНЬОЙІ ПРАЦІ МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНА.
ПРАВДУ КАЖУ ... "ЛУНТІК"
А як ні то так само йому дорога
"В діру бабину"

саша 2019-09-12 / 16:34:55
Лунтіку треба думати як відбити викинуті на вибори гроші ним та його корешом Білецьким, а не законами мозги мучити, але люди за нього проголусували ...

123 2019-09-12 / 15:28:16
Говерлі. Лунченко Бондаренка підтримує. Будете надіятися на Лунченка далі, будете у тому місці про яке він пише в телефоні.

Говерла 2019-09-12 / 12:02:29
Депутате Валерій Лунченко, готуйте законопроект про вибори говерлора Закарапаття всім закарптаськийм краєм. Бо призначенийз Києва І. Бондаренко - це пусте місце,воно не працює на розвиток Закрапаття, а дось робить для президента - можна переправляє фінансові потоки в напрямку Коломойського.

ласард 2019-09-12 / 10:05:07
от за кого і за що голосували люди сидить депутат і займається тим що і першокласники непосильний труд за це хустянам вартовало годити на вибори позорище

Степан Крук 2019-09-12 / 09:20:12
Два моменти: Всеволоду Филимоненко, згідно закону про стукачество (доноси), законопроект "зелених" котрого вже у ВР, у майбутньому положена виплата премії. Момент другий: в умовах узурпаціїї пропогандиських ЗМІ Медведчуком та Коломойським їхні інформаційні ресурси депутатам вже не цікаві, вони читають "Закарпаття онлайн". Лунченко саме із цього ресурсу зрозумів - Гайдаю піпец. Саме читаючи "ЗО" всі нардепи вчасно зрозуміють, коли їм настане також повний піпец. Проінформовані - незавжди озброєні!

Читач 2019-09-12 / 09:17:07
Але ж приємно, що читає Закарпаття онлайн, правда)

Вуву 2019-09-12 / 06:35:46
Я хочу знати ...
Що це за така робота в нардепів коли вони в сесійній залі не обговорюють закони а сидять на мобілках тай на чужих місцях.
Виглядає так що хаос і бардак у стінах ВР залишився.

НОВИНИ: Політика

14:34
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 15
Україна і жест Земана
00:46
/ 16
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 8
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 19
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
16:39
/ 18
Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради
09:16
/ 12
Гайдая звільнено з посади радника голови Закарпатської ОДА
00:12
/ 12
Бондаренку дуже не подобається, коли Брензович перед виборами порушує питання про Притисянський округ
09:01
/ 6
Бондаренко зустрівся з новообраними нардепами-"слугами" у ВР від Закарпаття – "налагодив тісну співпрацю"
14:11
/ 3
Меморіальний знак Малого Державного Герба України відкрили в Берегові
23:23
/ 8
Балога залишається нардепом. Верховний Суд відмовив Токарю
18:00
/ 4
Суд у Києві відмовив Токарю у позові до ЦВК щодо визнання Балоги нардепом, сьогодні апеляцію розглядає Верховний Суд
15:58
/ 6
Для звільнення "самовідновлюваних" закарпатських митників змінять закон про держслужбу – Нефьодов
23:30
/ 8
Верховний Суд відмовився розглядати скаргу Токаря щодо перемоги Балоги
20:46
/ 3
Балога і Поляк увійшли в "За майбутнє", Лаба став "Слугою народу", а Лунченко, Горват та Петьовка наразі позафракційні
03:13
/ 14
Оксюморон: Шуфрич очолить у новому парламенті Комітет по свободі слова
19:16
/ 5
ЛЕМ МИ: Ветерани Закарпатської 128-ї бригади взяли участь в "Марші захисників" у Києві
18:36
/ 14
Закарпатські ветерани та волонтери взяли участь у альтернативному "Марші захисників України" в Києві
10:54
/ 21