Киплячі життям міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і привітне ставлення людей допомагають зробити Україну особливим місцем, незалежно від економічних і політичних проблем. Відсутність масового туризму надає Україні особливої чарівності і автентичності, яких часто не вистачає в інших країнах.
Львів – культурна столиця України, де найбільш вражаюча архітектура з усіх міст країни. Він може похвалитися чудовим, охоронюваним ЮНЕСКО, старим містом, який славиться красивими вузькими вуличками, прекрасними церквами, захоплюючими музеями і особливою атмосферою.
Це затишне і гостинне місто, що пропонує широкий вибір тематичних ресторанів, барів і яскраве нічне життя. Незалежно від сезону, місто популярне серед українців, які приїжджають сюди на вихідні, щоб відчути атмосферу цього міста.
Маленький Відень і багата австро-угорська архітектурна спадщина – це все Чернівці – одна з перлин Західної України.
Тут знаходиться приголомшлива будівля Чернівецького університету під захистом ЮНЕСКО, це те саме місто для романтичних прогулянок і з чарівними кав’ярнями в віденському стилі. Любителі архітектури в стилі модерн можуть досліджувати елегантні фрески і приголомшливі інтер’єри в Чернівцях.
Один з найяскравіших прикладів європейського садово-паркового мистецтва, що відноситься до початку XIX століття, – унікальна природна пам’ятка України.
Він був заснований польським дворянином Станіславом Потоцьким як подарунок на день народження його дружині Софії. Величезний парк є домом для водоспадів, озер, статуй, фонтанів, античних гротів і штучних руїн, а також – ідеальним місцем для розслаблюючої прогулянки в оточенні природної краси.
Золоті куполи величних церков, багата історія, еклектична архітектура і безперервне міське життя роблять Київ привабливим місцем для всіх мандрівників, які відвідують Україну. Київ – одне з найвідоміших міст в Східній Європі.
Його пам’ятки включають в себе два об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерську Лавру (Монастир Печер) і Софійський собор. Є також Андріївський узвіз – історична вулиця, вимощена бруківкою, – і вражаючий горгулійський Будинок з химерами.
Це чарівне маленьке місто в західній частині Закарпаття – компактне старе місто, що славиться австро-угорською архітектурою, і підноситься над вражаючим мукачівським замком, який стоїть на прилеглому пагорбі.
Колись, будучи однією з найважливіших фортець в королівстві Угорщина, замок Паланок в даний час є родзинкою українського туризму. Мукачево також є чудовою відправною точкою для вивчення природних чудес Карпатських гір, включаючи озеро Синевир і мальовничий водоспад Шипіт.
Часто згадується як місто музеїв, Переяслав-Хмельницький є місцем, де розміщується безліч артефактів. Серед них Музей хліба, Музей Рушника, Музей космосу і Музей української національної сукні.
Але найбільш вражаючим з них є великий Музей народної архітектури та сільського життя під відкритим небом, що експонує унікальні об’єкти з найдавніших часів до початку 20-го століття.
Харків – колишня столиця України, а тепер Місто студентів.
Площа Свободи – одна з найбільших площ в Європі, а будівля “Держпрома” – один з найвідоміших прикладів конструктивістської архітектури. Завершений в 1928 році проект був найпросторіший єдиною структурою в світі того часу.
Чернігів – одне з найдавніших міст України, колись процвітаючого центру Київської Русі, першої східнослов’янської держави.
Тут унікальні зразки середньовічної слов’янської церковної архітектури і одна з найстаріших церков в Україні – Преображенський собор, який був завершений в 11 столітті і містить приголомшливі фрески і старовинні інтер’єри.
Один з найбільших морських портів і торгових центрів України.
Центральна частина міста сповнена пам’яток, в той час як любителі архітектури можуть милуватися прекрасними палацами і унікальним поєднанням стилів будівництва. Для любителів моря Одеса пропонує кілометри чорноморських пляжів і безліч розваг як вдень, так і вночі.
Це маленьке місто прямо на кордоні зі Словаччиною, що належало п’яти різним країнам за останні 100 років.
Його історична приналежність видно по всьому центральному району Ужгорода, де можна побачити чеські будівлі, що стоять поруч з класичними угорськими особняками, або православні, католицькі і греко-католицькі церкви в безпосередній близькості.
Ужгород – жвавий центр Закарпатської області та “ворота” в Карпатські гори.
Для вражаючих видів і затишної атмосфери старого міста Кам’янець-Подільський варто детального вивчення. У цьому маленькому містечку в західній частині країни є одна з найбільш захоплюючих фортець у Східній Європі.
Крім замку, Кам’янець-Подільський славиться фестивалем повітряних куль, який зазвичай проводиться в кінці весни.