У Сваляві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи, а на Іршавщині п'яна Аudі з'їхала в кювет

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Свалявському, Іршавському, Перечинському, Міжгірському, Берегівському районах.

У Сваляві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи, а на Іршавщині п'яна Аudі з'їхала в кювет

У Сваляві сталася ДТП: зіткнулися автомобілі «ВАЗ-21099» і «ВАЗ-2109». Водії не постраждали, але коли на місце пригоди прибули поліцейські, то з’ясували, що винуватець ДТП, водій «ВАЗ-21099», перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка доставили на медосвідування в лікарню, де виявили в нього 1,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп’яніння та вилучили водійське посвідчення. 

Друга ДТП з вини п’яного водія сталася опівночі в селі Ільниця на Іршавщині. Там з’їхав у кювет автомобіль марки «Аudі», за кермом якого перебував п’яний місцевий житель. Працівники групи реагування патрульної поліції виявили у правопорушника за допомогою драгера 1,56 проміле алкоголю. Водій також не надав водійського посвідчення. На нього склали відповідні адмінпротоколи.

Працівники групи реагування патрульної поліції Берегівського відділу помітили під час патрулювання міста пізно ввечері на АЗС автомобіль марки «Land Rоvеr» київської реєстрації, водій якого виконував незрозумілі маневри. Іномарку зупинили, за кермом перебував житель міста Київ у стані алкогольного сп’яніння. Водій категорично відмовився від проходження медосвідування і спробував чинити опір правоохоронцям. На правопорушника склали адмінпротоколи за злісну непокору працівникам поліції (ст.185 КУпАП), за керування в стані алкогольного сп’яніння (ст.130 КУпАП). Водійське посвідчення від нетверезого чоловіка вилучили та відсторонили його від керування.   

У селі Дубриничі Перечинського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21063», на якому недостатньо освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель сусіднього села Зарічево у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,86 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення й відсторонили водія від керування. 

У Міжгір’ї працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі  автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від  проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили молодого чоловіка від керування.

В Іршаві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері незареєстрований мотоцикл, яким керував без відповідних документів житель села Крайня Мартинка Іршавського району. Чоловік був п’яний, драгер виявив у нього 1,93 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол і відсторонили водія від керування. 

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.   

 

05 вересня 2018р.

Теги: водій, кювет

НОВИНИ: Кримінал

20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
15:05
Сімейну лікарку з Тячівщини затримали за торгівлю фіктивними довідками про інвалідність для виїзду за кордон Фото новина
19:41
У Мукачеві вже позбавленого прав водія, що п'яний в'їхав у бордюр, оштрафували на 54 тис. грн Фото новина
22:25
/ 2
У Часлівцях на Ужгородщині чоловік викинув у кювет мішок з цуценятами Фото новина
16:28
/ 1
У Лозянському Міжгірської громади уродженець Дніпропетровщини, тікаючи на вкраденому бусі, побив його власника, котрий йому перешкоджав Фото новина
03:56
В Ужгороді вилучили посвідчення водія у наркоп'яного керманича вантажівки, що потрапила в ДТП Фото новина
20:05
На Рахівщині пострілами затримували підводу 22-річного мешканця Луга з двома "ухилянтами" з Луцька, що прямували до Румунії Фото новинаВідео новина
02:51
Експосадовець лісгоспу на Рахівщині відбувся умовним "покаранням" за незаконну рубку дерев на 3 млн грн
01:46
/ 4
В Ужгороді повідомили про підозру експосадовцю Держземагентства, який передав у приватну власність 2,6 га території ботсаду
» Всі новини