Ольга Кашшай народилася 8 жовтня 1983 року в м. Ужгороді, в родині Народного художника України Антона Кашшая, котрий був її дідусем. Зростання в мистецькій атмосфері не могло не вплинути на формування особистості і любові до творчості та мистецтва загалом. В житті було багато пошуку себе, обрання різних професій, різних напрямків, але доля привела її до фарб та полотен. З цього самого моменту розпочався творчий шлях, нове життя…
Ольга Кашшай відома у середовищі митців. Будучи членом Національної Спілки художників України, авторка за порівняно невеликий час органічно влилася до мистецького руху зі своїм власним розумінням сучасної закарпатської школи живопису. Експонуючи свої твори з 2010 року, художниця вже зуміла продемонструвати персональні виставки, взяти участь у Всеукраїнській трієнале живопису, стала лауреатом премії в Національній Академії Мистецтв в грудні 2017 року, а також продемонструвати «авторську майстерню» у мережі Facebook. В Березні 2018 року її робота «Весняний букет» бере участь у міжнародному проекті в Нью-Йорку - ARTBOX.PROJECT NEW YORK 1.0
18 травня 2018 року відбулась спільна персональна виставка «Безмежність еволюції. Антон Кашшай та Ольга Кашшай». Було представлено 33 роботи народного художника А. Кашшая та 39 робіт О. Кашшай. Експозиція відбувалася в Мукачівському історичному музеї – замкові «Паланок».
З кожним публічним представленням картини Ольги набувають нового розвитку в композиційному, колористичному і технічному виконанні. Зокрема, це демонструють живописні полотна «Старе село», «Іриси», «Букет», «Зимовий мотив» та ін...
Різноманітна тематика творів Ольги Кашшай засвідчує постійний творчий пошук, але все ж таки, улюблені жанри – це пейзаж і натюрморт. Динамічні композиційні знахідки та оригінальна колірна гама з певними ознаками акварельної прозорості підкреслюють її особливу манеру виконання. Варто зауважити і про сміливі технічні експерименти, якими захоплюється художниця.
Вільно моделюючи просторовими формами, Ользі легко вдається зачаровувати глядача відповідним до тематики різнобарв'ям, яке, безперечно, випромінює закарпатську живописну традицію.
Художниця шукає свою творчу стежку, властиву тільки їй одній. Без сумніву, вона впевнено і послідовно торує вибраний нею шлях, означений творчим потенціалом та перспективою.