На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття

Про стрілянину та побиття на лінію "102" повідомила близько 22:00 жінка.

На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття

Вона заявила, що на неї та односельців напала група невідомих - приблизно п'ятнадцять чоловік. Молоді люди стріляли, кричали та намагалися їх побити. Врятувалися постраждалі від нападників втечею. На місце виклику виїжджали поліцейські.

Потерпілі - представники ромської національності. Вони жили у наметах за Тернополем, навпроти цукрового заводу в смт Велика Березовиця. У таборі мешкали як дорослі, так і діти. На момент нападу там перебувало 7 дорослих та 15 дітей. До обласного центру вони приїхали із Закарпатської області. На прожиття заробляли збором та здачею металобрухту.

Поліція розглядає кілька версій події. В першу чергу - це конфлікт між місцевим населенням та ромами, бо напередодні були скарги на негативну поведінку ромської спільноти на Тернопільщині.

Потерпілі стверджують, що вони на вогнищі готували вечерю, коли забігла група людей і пролунали звуки, схожі на постріли. Цигани почали тікати в ліс. Під час сутички загорілися намети.

На пошуки ймовірних нападників виїжджали патрульні поліцейські та група реагування патрульної поліції. За півтора кілометра від місця події правоохоронці зупинили групу осіб. Їх запросили у Тернопільське відділення поліції. З місця дебошу вилучили гільзи, ймовірно від пневматичної зброї. 

Поліцейські опитують людей. За медичною допомогою ніхто не звертався. Дана подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 296 частина 4 ККУ - Хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

23 травня 2018р.

Теги: табір, цигани, розгром, Тернопільщина

Коментарі

Вуву 2018-05-25 / 07:08:09
Вся проблєма в тому ... що загнати йіх назад в індію ніяк не получається.

Ужгородка 2018-05-24 / 10:52:29
З Індії їх вигнали свої ж. А тут мусять їх терпіти? А терпіння не вічноє!

Вуву 2018-05-24 / 07:38:57
Циганота в закарпатті "вплелась" не сьогодні і не вчора ... Тому ми до них певною мірою звиклися . І виглядає це навіть якось "органічно".
А в інших областях украйіни цього не було ... Тому там йім терпіти і толерувати ніхто не буде.
А зроблять так як тут ... Табір підпалять і побють і виженуть.
Але ... Якби цигани хотіли жити "по нормальному" ... " по людськи" ... Чи би хто йім так зробив. ???
Значить самі в тому винні.

Ужгородка 2018-05-23 / 22:29:50
Циганота вонюча ніколи не була і не буде людиною, особливо у нашій країні, бо тут вони потрібні владі як джерело бабла та голосів. А ще як джерело вкрадених наших грошей від пирога соцдопомоги.

ужгородець 2018-05-23 / 22:18:17

Не смішіть. Хто їх в Закарпатті до виборів бити буде? Москаль, який з баронами фестивалить? Чи Андріїв, якого вони мером зробили, а тепер двері в міськ.раді ногами відкривають та по всіх кабаках вільно ходити просяться?

Людвіг 2018-05-23 / 22:17:07
На Місяць їх! Правда, вони скоро там всн засруть. Інопланетяни будуть накурені ходити. Й ментів, що їх кришують- теж туди

Степан Крук- Лоці бачі 2018-05-23 / 21:49:20
А там добре? Ти вже там, то поділися враженнями

Лоці бачі 2018-05-23 / 21:44:19
Степан Крук - а може і ти би з тими циганами переїхав?зробив би добру справу

Лоці бачі 2018-05-23 / 21:41:43
бити, бити і ще раз бити від малого до великого! сволота ціганська насміхається над нормальними людьми, а ми дурні їм співчуваємо

Степан Крук 2018-05-23 / 21:35:53
Цигани зробили добру справу - переїхали із Закарпаття в Тернопільщину. Тому прошу коментаторів проявити (тільки стосовно цих ромів) максимум толерантності та міжнаціональної терпимості..

конарь 2018-05-23 / 20:57:47
нема на цих істот адольфа. тот би скоро іх в комен пустив.

Горожанин 2018-05-23 / 20:55:36
Вихід один ,стимулювати закарпатській владі циган на виїзд з області .
Замість пільгових грошей купувати білети , рюкзаки ,сумки , термоси , мапу України .Достроково оформлювати і зменшити в ціні біометричні паспорти .
Організувати ловкостер- компанію "Gadjzov " ерлайнс .

ужгородець 2018-05-23 / 20:48:38

Як на мене вихід один: резервації, гетто, примусові притулки (назва не важлива) для осіб без реєстрації, місця постійного проживання чи офіційного працевлаштування.
Вихід з резервації на "вільні хліба" один: здача "соціальних" тестів працівникам соціальних служб.

Юра 2018-05-23 / 20:41:31
А шо, люди?

Людвіг 2018-05-23 / 20:37:36
Цігани мають навчитися жити як люди. Для ціганів теж має бути закон. Хто з них захищає Укрсїну? Наркоторгівля, бикування, трсхання малолітніх циганок, башляння ментам, злодійство. Це і є типові цигани. Подивіться, що в фб виставляє Підвиноградівський барон! Його місце давно у в"язниці. Аде ментам башляє і не хреново живе

Яро 2018-05-23 / 19:29:33
Та ціганє что не люді???

Читач 2018-05-23 / 19:05:31
Це немилосердно. Держава від них відхрещуються. Але вони також ЛЮДИ!

Горожанин 2018-05-23 / 18:28:46
Можете їх у себе підселити .Якщо радуєтеся що циган виганяють з сусідніх областей .
Я лиш за , щоб їх ще більше виїхало , я їх і так доста у нас.

Степан Крук 2018-05-23 / 17:43:57
Хай щастить!

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
» Всі новини