Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн

31-річний житель Львівщини на українсько-угорському кордоні зазнав суттєвих збитків через махінації із заниженням митної вартості нового трактора, який переміщував із Євросоюзу.

Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн

Так, заїхавши вантажівкою на митний пост «Тиса», під час проходження митних формальностей водій надав товаросупровідні документи, згідно з якими на митну територію України на трейлері імпортувався мінітрактор марки «New Holland T4.95N», вартістю 30,1 тисяч доларів. Відправником товару зазначалася італійська фірма, отримувачем – миколаївське підприємство.

Утім, коли інспектори ретельно перевіряли кабіну транспортного засобу, то виявили в ящику для речей «запасну» експортну декларацію митних органів Італії, в якій вказувалася справжня вартість трактора.

Тож, за подання митному органу підроблених документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості вказаного товару, відносно львів’янина задокументовано протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають не лише накладення штрафу у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення, а й можливу їх конфіскацію.

Відповідно до експортної декларації, наданої італійськими митниками, вартість міні-трактора сягає понад 1,5 мільйона гривень.

Наразі товар вилучено, справу скерують до суду для притягнення порушника митного законодавства до адміністративної відповідальності, інформує пресслужба Закарпатської митниці.

 

25 квітня 2024р.

Теги: трактор, заниження, вартість, декларація, Італія

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини