На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини (ФОТО)

Жителя Рівненщини, який намагався незаконно переправити через кордон Хмельничанина, затримали на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону спільно з співробітниками Тячівського райвідділу поліції.

На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини (ФОТО)

Чоловіків виявили на одному із контрольних постів військовослужбовці відділу “Тячів”. Автомобілем марки “БМВ” вони прямували у прикордоння. На законні вимоги наряду надати для перевірки документи водій відповів відмовою, чим вчинив правопорушення, передбачене ст. 185.10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».

Для з’ясування обставин обох чоловіків доставили у прикордонний підрозділ. Під час опитування оперативники загону дізналися, що житель Хмельниччини пристав на пропозицію рівненчанина, який пообіцяв переправити його у Румунію. За свої послуги “добродій” призначив ціну у розмірі 6800 США. Вказані кошти було виявлено у водія під час проведення огляду автівки. Переправляти свого клієнта рівненчанин планував через річку Тиса, пообіцявши, що зустріне його на протилежному березі, оскільки має законні підстави для виїзду за кордон. Про небезпеку такого переправлення та високу ймовірність загибелі у водах гірської річки волів нічого не розповідати.

Щодо виявлення у діях жителя Рівненщини ознак злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 ККУ, прикордонники направили повідомлення співробітникам поліції.

Наразі зловмиснику вже повідомили про підозру у вчиненні вказаного злочину. Якщо його вину доведуть у суді, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев'яти років, інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

17 квітня 2024р.

Теги: переправник, Рівненщина, ухилянт, Хмельниччина

НОВИНИ: Кримінал

15:55
/ 6
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 8
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 9
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
» Всі новини