Голова Закарпатської облради Рівіс вважає, що на Донбасі – не війна з Росією, а громадянська війна (ВІДЕО)

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс вважає, що на Сході України нині відбувається не війна з Росією, а громадянська війна.

Голова Закарпатської облради Рівіс вважає, що на Донбасі – не війна з Росією, а громадянська війна (ВІДЕО)

Про це він, в унісон з російською пропагандою, заявив в присутності близько трьох десятків учасників російсько-української війни на Донбасі та волонтерів, які прийшли в його кабінет з'ясувати, чому він ігнорує їх законні права та інтереси, зокрема, чому не надає своєчасні відповіді на звернення обласної спілки "Ліга ветеранів АТО та бойових дій " Карпатська земля" щодо покращення соціально-побутових умов потреб закарпатських бійців.

Відповідне відео опублікував волонтер і громадський правозахисник Віталій Грегор.

При цьому з відео чітко видно, що про обмовку не йдеться: М.Рівіс вказує, що він це "говорить всюди" і це "багатьом не подобається". А на репліку одного з учасників зустрічі, що у нас – повномасштабна війна з Росією, чиновник просто відмахнувся.

Раніше М.Рівіс піддав сумніву перебування Закарпаття у складі України за певних обставин.

М.Рівіс є ставлеником на посаді голови Закарпатської обласної ради від "народнофронтівського" клану, представленого "китайським олігархом" Робертом Бровді, і народним депутатом Валерієм Лунченком.

На посаду керівника представницької гілки влади Закарпаття його було обрано за підсумком кулуарних домовленостей при створенні Геннадієм Москалем "широкої" коаліції в Закарпатській облраді за участі депутатів від БПП "Солідарність", "Опозиційного блоку" та "Відродження", а також депутатів від КМКС-Партії угорців України. При цьому "смотрящий" від "Відродження" знімав на фото "волевиявлення" колег по "ширці".

30 серпня 2017р.

Теги: Рівіс, громадянська війна, Донбас

Коментарі

віктор 2018-01-16 / 19:42:46
я теж депутат райради,але таку дурницю би не казав,кого це поклав Москаль головою облради..а ще приїздив до нас в Боржавське і виглядав ніби нормальним. а може він щось курить?

Адмін 2017-09-05 / 21:42:39


Тим, хто тут, лежачи на дивані, дуже переймався неоголошенням війни Росії http://zakarpattya.net.ua/News/173673-Termin-ATO-u-zakoni-pro-reintehratsiiu-Donbasu-zaminiat-na-operatsiia-z-oborony-Ukrainy


Вуву 2017-09-04 / 08:21:59
Те що нижще ... Це випорожнення калових мас (у словесному варіанті)

депутату без портфеля 2017-09-04 / 04:56:54
Україна має дуже багато розумних, образованних, освідчених людей. Фахівців найвищого гатунку! Україна територією є найбільша держава в Європі. Вона возникла спонтанно, природно - віковічними воз'єднаннями віковічних українських територій. І буде Україна найбільш багатою і цівілізованою державою не тільки Європи, ай во світі. То тільки злі москалі недають нашій Ненці-України стрімко розвиватись, потім пару злих ляхів, мадярів, пословаччених русинів-українців, румунів-націоналістів, ліберальних чехів та австрійців. Но всі ці вороги згинуть як роса на сонці і тільки Україна буде розвиватись стрімко вперед тому, що ми свідомі українці всі негаразди вміємо побороти. Слава Україні і смерть всім корупціонерам-злодіям, популістам-брехунам, прихватизерам-паразитам, гемблером-державникам и всій нечисті яка розповзлася по нашій батьківщині!!!

Бандерівець 2017-09-03 / 19:36:28
Рівіс! За законами війни й в пам"ять прозагиблих Героїв ви можете відповісти за свої слова за Законами війни...
Слава Україні! Смерть ворогам!

венгерский консул 2017-09-03 / 15:31:24
Он не дилетант. Он наш человек. Он все делает правильно.

депутат без портфеля 2017-09-03 / 15:24:58
Чого ж такого політичного дилетанта ще тримати на такій посаді. Нема розумніших людей?!

співробітник 2017-09-03 / 13:57:25
Бо СБУ погоджується з висловлюваннями шановного М.Рівіса. І з ідеологією так само шанованого П.Р. Магочі - теж

Відвідувач сайту 2017-09-03 / 13:15:21
А чому висловлюваннями Рівіса не цікавиться СБУ? Чому Рівіс з такими поглядами очолює обласну раду? Весь світ знає, що сході України воюють російські найманці і російська зброя, лише один Рівіс не знає?
Якщо не знає, такому невігласу не місце у кріслі голови обласної ради!!!

Міжгіря 2017-09-03 / 11:07:17
Ну що він ще може сказати, всі ми розуміємо і бачило що у влади на даний час є продажні політиками, так і цей рівіс, сам покриває розкрадання Міжгірських соцзабезом, а саме його директорков Маркович Наталков, коштів на перевезення інвалідів, а про другоє що на іншій стороні України говорит. Най розбереся з корупційов у цьому соцзабезі, най зробить раз свою роботу а дале нехай других обговорює.

сорри 2017-09-02 / 20:50:04
Олегу
Ага. От тільки кінцевою зупинкою для таких прікуріватєлєй буде трибунал у Гаазі.
У нас і в Європі зборонено курити в громадських місцях. Але дикі москалі про це не знають :)

Вуву 2017-09-02 / 20:45:12
Прікурівать ніпрікурівать ... Рівіса знімати будуть ?

Олег 2017-09-02 / 20:40:20
при полномасштабной войне с РФ от стен Рады можно было бы прикуривать в первые 5минут после начала такой войны...

Це я 2017-09-02 / 13:45:16
обсяг торгівлі України з країнами Євросоюзу...Не існує країни Євросоюз! Як і вище написано, є країни Євросоюзу.
А з країн Євросоюзу на першому місці по товарообігу з стоїть Німеччина (6 554,7 млн. дол. США).
А зовнішньоторговельний обіг між Російською Федерацією та Україною у січні-грудні 2016 р. склав 10 млрд. 231,0 млн. дол. США.
Тепер спробуйте стверджувати, що з агресором Україна не торгує.

вуву 2017-09-02 / 06:08:03


Будьте гонорові не пишіть замість вуву ... Коментар нижче 22:22:25 ... Не від мене.

Вказаний коментар видалено. Дякуємо. Адмін


István-у 2017-09-02 / 02:27:13


Ви добре орієнтуєтеся у справах Угорщини і погано - в справах України. Росія в Україні на державному рівні визнана агресором і вже не є найпотужнішім експортно-імпортним партнером України.



Майже 40% української торгівлі припадає на ЄС – Порошенко




За перше півріччя 2017 року обсяг торгівлі України з країнами Євросоюзу зріс майже на чверть.



Про це заявив президент Петро Порошенко 1 вересня з нагоди повного набуття чинності угоди про асоціацію між Україною та ЄС.



"З 1 січня 2016 року у нас функціонує поглиблена та всеосяжна зона вільної торгівлі з Євросоюзом", – зазначив він.



"За 6 місяці цього року зовнішня торгівля товарами та послугами України з країнами ЄС зросла на 22%. Майже 40% нашої торгівлі припадає саме на Європейський Союз", – заявив президент.



На його переконання, вже відбулася "історична зміна" на користь збільшення експорту до ЄС – і процеси інтеграції української економіки в європейську незворотні.



Олена Рощенко, УП




http://www.pravda.com.ua/news/2017/09/1/7153719/


вася 2017-09-01 / 22:21:42
то генові пацани то вни чинят як їм гена уповіс гена почав пуд нашого мішика копати на його місто мітит

ПАТРИОТ 2017-09-01 / 21:45:23


З путінською пропагандою - на інші ресурси. Тут - територія України. Коментар видалено. Адмін


István 2017-09-01 / 21:39:04
Росія в Україні на державному рівні до цих пір не є визнаною агресором, та є найпотужнішім експортно-імпортним партнером України.

ta rivisz 2017-09-01 / 21:17:18
dzsentlemen ta patriot.

НОВИНИ: Політика

18:49
/ 3
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 4
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 5
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 3
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
» Всі новини