Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Закарпатські бійці та волонтери із всієї області прийшли "до поки ще голови облради" Михайла Рівіса з питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси.

Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник і волонтер Віталій Грегор.

"Чекаємо в приймальні. Якщо не прийде, може більше на роботу не виходити взагалі, ініціюємо позачергову сесію і хай обирають депутати нового, який буде поважати ветеранів російсько-української війни", - розповів В.Грегор.

З його слів, "якщо голова облради М.Рівіс не прийде до представників патріотичних громад області, то ми ініціюємо його переобрання по апробованій схемі на Хустщині, де внаслідок владного перевороту через псевдосесію змінили голову і заступника райради".

30 серпня 2017р.

Теги: ветерани, війна, Рівіс

Коментарі

нік 2017-08-31 / 11:20:26
Да, Харя - повний піснець....

Правда 2017-08-30 / 19:38:07
рівіс не ветеран АТО, а декларує аж 10 земельних участків ( за таке мав би 10 раз бути на війні). весь бізнес записаний на дружину, дуже "талановиту", так як і у всіх злодіїв-чиновників.рівіс за 15 років роботи на митниці, звідки його до речі з тріском вигнали, тільки тим і займався, що розробляв та впроваджував у життя нові контрабандні схеми для незаконного поповнення карманів ним та його екс-керівниками.все життя грабував державу і нічого більше.так згадайте прислів'я, що горбатого могила справить. і це Правда.

Цирк 2017-08-30 / 19:02:15
Грегор+Харя - повна дискредитація ветеранського руху. Віталій, отямся.

Вуву 2017-08-30 / 18:27:37
Секретарка: як ото прийшлисьте з пустими руками ... Які то свойі діла рішати ... Для начала хоть би який букет цвітов принеслисьте
... Но вот ми на руках маєме важні документи ...
.... Ото для вас документи ... а для нас ото папіря ... яким мож гузицю підтерти.
І ніяких бульше вопросов .

Цольник 2017-08-30 / 18:16:33
А што ви хотіли од бувшого митника корупціонера?Ун і писати не знає, поклали го туда як пса будку сторожити і гузицю лизати

Вуву 2017-08-30 / 18:11:15
: а я што ... я нич не знаву ... Я нич не рішаву ... Отстаньте пожалуста від мене ... я лем усього секретарка .
Прийшлисьте туйки ...тай начинаєте штото вимагати ... Вимагатєлі .
Я на робочому місці ...так што пожалуста мене не мерегуйте ....

Вуву 2017-08-30 / 18:04:09
Секретарочка : но што йсе ,што й се такоє, што за балаган туйки устройіли ...сисе прийомна ревіса ... Ци проходной двор ... Ци што ви собі думаєте ?
Прийшлисьте сюди без звонка ...без согласованія ... Рівіса ниє і не скоро буде ... Ідіть вон отсюда ... Та не мішай працьовати
Усі такі ділові ... Робити вам нішто .
...(ну може "приблизно" яксь так)

Вуву 2017-08-30 / 17:55:50
Так ійсе доста просто...
Ігнорує ... Потому што він сам не ветеран війни на донбасі.

НОВИНИ: Соціо

12:21
Закарпатські лісівники заготовили 19тисяч кг лісового насіння
11:58
До кінця року митний пост "Солотвино" працюватиме з обмеженнями
11:06
До закарпатського "Синевиру" привезли трьох ведмедів, порятованих із приватного зоопарку біля Самбора
10:54
На кордоні зі Словаччиною на Закарпатті виявили українця із підробленим паспортом
10:40
В Ужгороді до Дня міста розмістять майже 15 інформаційних плакатів
10:36
До бюджету Ужгорода за 9 місяців надійшло доходів на суму 922 418,3 тис грн
09:52
Підсумки вступної кампанії в УжНУ: цьгоріч до вишу зараховано майже 5 тис вступників
09:24
Вартість води в Ужгороді у 2018-му році знову переглянуть
09:18
Упродовж січня-жовтня послугами пасажирського транспорту на Закарпатті скористалися 32,2 млн пасажирів
06:24
Буковина і Закарпаття отримали найбільші стабілізаційні дотації від уряду
06:19
/ 2
В Ужгороді скандальні забудовники апелюють арешт на землю по вулиці Баб'яка
06:00
Закарпатські медики масово виїжджають до Словаччини, Угорщини та Німеччини
05:03
Влада Ужгорода похвалилася бюджетним позитивом від ВР
18:05
/ 1
В Ужгороді стартувала акція "Альтернативна ялинка"
17:57
/ 3
Хустяни збираються мітингувати біля Львівського апеляційного суду у "ГЕСівській" справі
16:37
В Ужгородському коледжі культури і мистецтв влаштовують День відкритих дверей
16:03
/ 1
В УжНУ відкрили філію Міжнародного центру з приймання іспитів на знання іноземних мов
15:54
/ 2
Шелестівська церква святкує 240-річчя в Ужгороді
14:58
На Закарпатті з офіційним візитом перебуває делегація округу Верхня Франконія Німеччини
13:30
Через відсутність залізничних вагонів дорожники на Закарпатті імпортують готовий асфальт із Румунії
13:27
Майже тисяча містян голосували за проекти бюджету громадських ініціатив у Мукачеві
12:29
В Ужгороді обговорять питання розробки плану дій зі сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату міста
10:56
Підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців підіб'ють на засіданні виконкому в Ужгороді
10:41
/ 1
У фойє Закарпатської ОДА триває виставка до Дня Гідності та Свободи
10:16
В Ужгороді вийшла друком монографія про історію Всесвітньої спадщини "Букові праліси Карпат"
» Всі новини