Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Закарпатські бійці та волонтери із всієї області прийшли "до поки ще голови облради" Михайла Рівіса з питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси.

Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник і волонтер Віталій Грегор.

"Чекаємо в приймальні. Якщо не прийде, може більше на роботу не виходити взагалі, ініціюємо позачергову сесію і хай обирають депутати нового, який буде поважати ветеранів російсько-української війни", - розповів В.Грегор.

З його слів, "якщо голова облради М.Рівіс не прийде до представників патріотичних громад області, то ми ініціюємо його переобрання по апробованій схемі на Хустщині, де внаслідок владного перевороту через псевдосесію змінили голову і заступника райради".

30 серпня 2017р.

Теги: ветерани, війна, Рівіс

Коментарі

нік 2017-08-31 / 11:20:26
Да, Харя - повний піснець....

Правда 2017-08-30 / 19:38:07
рівіс не ветеран АТО, а декларує аж 10 земельних участків ( за таке мав би 10 раз бути на війні). весь бізнес записаний на дружину, дуже "талановиту", так як і у всіх злодіїв-чиновників.рівіс за 15 років роботи на митниці, звідки його до речі з тріском вигнали, тільки тим і займався, що розробляв та впроваджував у життя нові контрабандні схеми для незаконного поповнення карманів ним та його екс-керівниками.все життя грабував державу і нічого більше.так згадайте прислів'я, що горбатого могила справить. і це Правда.

Цирк 2017-08-30 / 19:02:15
Грегор+Харя - повна дискредитація ветеранського руху. Віталій, отямся.

Вуву 2017-08-30 / 18:27:37
Секретарка: як ото прийшлисьте з пустими руками ... Які то свойі діла рішати ... Для начала хоть би який букет цвітов принеслисьте
... Но вот ми на руках маєме важні документи ...
.... Ото для вас документи ... а для нас ото папіря ... яким мож гузицю підтерти.
І ніяких бульше вопросов .

Цольник 2017-08-30 / 18:16:33
А што ви хотіли од бувшого митника корупціонера?Ун і писати не знає, поклали го туда як пса будку сторожити і гузицю лизати

Вуву 2017-08-30 / 18:11:15
: а я што ... я нич не знаву ... Я нич не рішаву ... Отстаньте пожалуста від мене ... я лем усього секретарка .
Прийшлисьте туйки ...тай начинаєте штото вимагати ... Вимагатєлі .
Я на робочому місці ...так што пожалуста мене не мерегуйте ....

Вуву 2017-08-30 / 18:04:09
Секретарочка : но што йсе ,што й се такоє, што за балаган туйки устройіли ...сисе прийомна ревіса ... Ци проходной двор ... Ци што ви собі думаєте ?
Прийшлисьте сюди без звонка ...без согласованія ... Рівіса ниє і не скоро буде ... Ідіть вон отсюда ... Та не мішай працьовати
Усі такі ділові ... Робити вам нішто .
...(ну може "приблизно" яксь так)

Вуву 2017-08-30 / 17:55:50
Так ійсе доста просто...
Ігнорує ... Потому што він сам не ветеран війни на донбасі.

НОВИНИ: Соціо

13:24
В Україні не вистачає понад 42 тисяч лікарів і 100 тисяч медестер
12:26
/ 7
У фіскальній службі обіцяють завершувати роботи з реконструкції КПП, зокрема й на Закарпатті, власним коштом
10:44
У Барвінку на Ужгородщині відкрили фотовиставку про життя ОТГ та їхніх мешканців після об'єднань
10:09
/ 1
На Закарпатті для учасників ЗНО ID-паспорти виготовляють "полегшено"
10:02
В Ужгороді депутати "провалили" розгляд питання щодо дерибану знищеного скверу на Боб'яка
06:52
"Міс Мукачево - 2018" стала 20-річна студентка УжНУ Крістіна Човбан
01:25
У Закарпатському кардіодиспансері тестують найсучасніший в Україні ангіограф
18:35
/ 6
Ужгородський міськрайонний суд очолив Віктор Данко
16:09
Послугами пасажирського транспорту на Закарпатті у січні скористалися 2,8 млн пасажирів – на 12,4% менше, ніж у січні торік
15:00
/ 9
Проведені з порушеннями громадські слухання в Ужгороді погодили тариф на проїзд у громадському транспорті у 5 грн
14:36
Мукачівська ДЮСШ стала переможницею серед усіх спортивних шкіл країни на двох всеукраїнських чемпіонатах
14:19
Соціальну допомогу торік отримали понад півмільйона закарпатців
14:13
/ 1
Закарпаття готується до підписання меморандуму про співпрацю із румунським повітом Марамуреш
13:30
В Ужгороді засідала експертна комісія з розгляду проектів, поданих на Бюджет громадських ініціатив
12:18
До 5 брезня продовжили карантин у школах Ужгорода
11:36
Понад 5 млн грн спрямували в Мукачеві на благоустрій та капітальне будівництво
09:40
"Кірпічка" горіла в Ужгороді
09:38
В Ужгороді розказали про відбір кращих медиків краю на відзначення "Орденом Святого Пантелеймона"
09:33
В Ужгороді повертаються до практики платного паркування і вже погодили перелік платних стоянок
08:25
В Ужгороді відбудеться 4 виставка-конкурс мініатюрних акваріумів
06:10
/ 3
Спорудження вітряків на Боржаві "комісійно тимчасово контролюватимуть" найбільші споживачі "зеленого тарифу" на Закарпатті
16:54
У березні курсуватиме додатковий потяг Київ-Рахів
16:32
Із 24 лютого і до початку березня включно Закарпаттю обіцяють міцні й тривалі морози
15:57
Транспортна комісія в Ужгороді вирішувала питання дорожніх знаків, обмежувачів руху та організації дорожнього руху
15:17
/ 1
Відбулася чергова сесія Закарпатської облради
» Всі новини