Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Закарпатські бійці та волонтери із всієї області прийшли "до поки ще голови облради" Михайла Рівіса з питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси.

Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник і волонтер Віталій Грегор.

"Чекаємо в приймальні. Якщо не прийде, може більше на роботу не виходити взагалі, ініціюємо позачергову сесію і хай обирають депутати нового, який буде поважати ветеранів російсько-української війни", - розповів В.Грегор.

З його слів, "якщо голова облради М.Рівіс не прийде до представників патріотичних громад області, то ми ініціюємо його переобрання по апробованій схемі на Хустщині, де внаслідок владного перевороту через псевдосесію змінили голову і заступника райради".

30 серпня 2017р.

Теги: ветерани, війна, Рівіс

Коментарі

нік 2017-08-31 / 11:20:26
Да, Харя - повний піснець....

Правда 2017-08-30 / 19:38:07
рівіс не ветеран АТО, а декларує аж 10 земельних участків ( за таке мав би 10 раз бути на війні). весь бізнес записаний на дружину, дуже "талановиту", так як і у всіх злодіїв-чиновників.рівіс за 15 років роботи на митниці, звідки його до речі з тріском вигнали, тільки тим і займався, що розробляв та впроваджував у життя нові контрабандні схеми для незаконного поповнення карманів ним та його екс-керівниками.все життя грабував державу і нічого більше.так згадайте прислів'я, що горбатого могила справить. і це Правда.

Цирк 2017-08-30 / 19:02:15
Грегор+Харя - повна дискредитація ветеранського руху. Віталій, отямся.

Вуву 2017-08-30 / 18:27:37
Секретарка: як ото прийшлисьте з пустими руками ... Які то свойі діла рішати ... Для начала хоть би який букет цвітов принеслисьте
... Но вот ми на руках маєме важні документи ...
.... Ото для вас документи ... а для нас ото папіря ... яким мож гузицю підтерти.
І ніяких бульше вопросов .

Цольник 2017-08-30 / 18:16:33
А што ви хотіли од бувшого митника корупціонера?Ун і писати не знає, поклали го туда як пса будку сторожити і гузицю лизати

Вуву 2017-08-30 / 18:11:15
: а я што ... я нич не знаву ... Я нич не рішаву ... Отстаньте пожалуста від мене ... я лем усього секретарка .
Прийшлисьте туйки ...тай начинаєте штото вимагати ... Вимагатєлі .
Я на робочому місці ...так што пожалуста мене не мерегуйте ....

Вуву 2017-08-30 / 18:04:09
Секретарочка : но што йсе ,што й се такоє, што за балаган туйки устройіли ...сисе прийомна ревіса ... Ци проходной двор ... Ци што ви собі думаєте ?
Прийшлисьте сюди без звонка ...без согласованія ... Рівіса ниє і не скоро буде ... Ідіть вон отсюда ... Та не мішай працьовати
Усі такі ділові ... Робити вам нішто .
...(ну може "приблизно" яксь так)

Вуву 2017-08-30 / 17:55:50
Так ійсе доста просто...
Ігнорує ... Потому што він сам не ветеран війни на донбасі.

НОВИНИ: Соціо

03:31
У суботу в Ужгороді все буде MANEKEN
00:36
Ужгородські навчальні заклади визначилися з часом канікул в цьому навчальному році
00:11
/ 1
На Рахівщині можна було скуштувати автентичні страви на фестивалі "Смажений баранчик - 2017"
18:09
Суд у Львові скасував хустське "правосуддя" Довжанина-Павлія в ГЕСівській справі
17:07
Виставка-конкурс свійських тварин "Моє ґаздівство" відбулася у Великому Бичкові
15:43
Неподалік Ужгорода відбудеться Перший міжнародний чемпіонат Нацполіції України з багатоборства кінологів (ПРОГРАМА)
15:34
Ужгородський скансен запрошує дітей до етностудії "Зернятко"
14:01
/ 1
Турецька компанія "Онур" почала капітальний ремонт дороги "Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я"
12:54
У Тячеві ветеранів АТО нагородили до Дня міста
11:52
На Закарпатті 60% офіційних безробітних – жінки
11:14