Голова облради Рівіс піддав сумніву перебування Закарпаття у складі України за певних обставин (ФОТО)

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс не вважає однозначним факт перебування Закарпаття у складі України і припускає, що за певних обставин його можна піддати сумніву.

Голова облради Рівіс піддав сумніву перебування Закарпаття у складі України за певних обставин (ФОТО)

Про це він сказав  під час ексклюзивного інтерв’ю з ведучим програми «Акценти» телеканалу "Тиса-1" Михайлом Данканичем, в якому йшлося про тему розбудови дорожньої інфраструктури.

Відео цієї розмови розміщено на офіційному сайті Закарпатської ОДА разом з відповідним текстом, який, до того ж, з електронної пошти прес-служби облради було надіслано на адреси закарпатських засобів масової інформації.

На репліку ведучого, мовляв, на його думку на наступних виборах до парламенту потрібно більше депутатів від Закарпатської області, аби лобіювали більше коштів для свого регіону, М.Рівіс відповів:

- Я розумію це так: якщо уряд хоче бачити Закарпаття у складі України, то вони повинні не забувати, що наш край існує…

В умовах російсько-української війни на Донбасі, яка починалася з аналогічних фраз, до таких слів вищих посадовців регіону варто поставитися справді серйозно.

12 жовтня 2016р.

Теги: Рівіс, війна, Донбас

Коментарі

Виноградівський правдоруб 2016-10-16 / 10:23:33
Я взагалі дивуюсь, що цей злодій РІВІС робить в кріслі голови облради??? Хто не знае, то нагадаю (екскурс у біографію Рівіса), цей "чесняга" сидячи у кріслі відділу розмитрення Виноградівської митиці сприяв Мукачівській ОЗУ на чолі з Блюком незаконному розмитненню дорогих авто під інвалідів, а сприяв йому в цьому тодішній начальник Виноградівського РВ УСБУ ГНАТКОВИЧ Василь Іванович разом із своїм опером Клованичем Володьом. Аое Рівіс "справно" робив і на СБУ і на бандосів, зато й "виріс" до теперішнього крісла бо слухняний" хлопіць І НАШІМ ВАШІМ.

Garibaldi 2016-10-13 / 14:06:18
Якщо Україна не помічає Закарпаття,то є здоровий глузд -змінити такого незамітного керівника .

мудак 2016-10-13 / 07:35:39
рывыс маэ на увазы що нема з чого красти-тендерити

Адмін 2016-10-13 / 00:36:38
Тут проаналізовано не тези М.Рівіса про дороги, а наголошено на політичному пасажі з його інтерв'ю, де піддано сумніву політичну приналежність Закарпаття до України за певних обставин.

Тому, не зміщуйте акценти.

прості факти 2016-10-12 / 22:52:24
Рівіс все правильно акцентував. У Львівській, Волинській, Чернівецькій, Одеських областях та м.Київ 50% понадпланових надходжень митниць іде на розвиток будівництва та ремонту дорожньої інфраструктури.
Наразі 19 великих платників Закарпатської області обслуговуються в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС.

Рівіс, як Голова Закарпатської облради. повинен відстоювати інтереси Краю.

Олег 2016-10-12 / 19:46:54
Не суди по собі Ужгородец

Ужгород 2016-10-12 / 19:34:48
Олег забув дописати, кожен другий знайомий дебіл...

Олег 2016-10-12 / 19:25:53


Коментар видалено. Адмін


О.Д. 2016-10-12 / 15:26:42


Учаснику

У Харкові багато вати, бо це прилеглий до Росії регіон і він довго і системно окучувався спецслужбами країни-агресора, як і Донбас. І Райнін мав на увазі саме це - що там моожлива дестабілізація, зумовлена діями Росії.

А тут дебілкуватий екс-митник, поставлений за квотою Лунченка, лопотнув, за Фрейдом, те, про що думає.

І не біда, якби це були слова приватної особи. Але ж це чиновник високого рангу, ключовий у владі області. Про що мова?

Було би в нас сильне громадське суспільство, ЗМІ би вже влаштували йому обструкцію. Але в нас і ЗМІ, в більшості випадків, такі ж ЗМІ, як Рівіс - голова облради.

Сумно. І ганебно. :(


ужгородець 2016-10-12 / 14:05:49
Учасник, Райнін не піддавав сумніву приналежність Харківської області до України. А це й лунченківський валянок сказав таке, за що мав би зразу полетіти з посди

Степан Крук 2016-10-12 / 13:12:49
За оборонні замовлення ведеться негласна війна між кланами! Ніяких тендерів, ніяких "Pr0zzorо". Колись за Австро-Угорщини в Першу Світову в глухому с. Анталовці (там було пять хиж) розмістили оборонний заводик. Робили на ньому деревяні ручки для багнетів та приклади для гвинтівок. Звезли туди фахівців - словаків, нащадки котрих до цього часу проживають в селі. За кілька місяців село перетворилося в індустріальний центр,появилися житлові бараки, почала розвиватися мануфактура. Побудували 32 кілометрову вузькоколійку до Ужгорода. На днях між Украною та Словакією підписано угоду про спільне виробництво стрілецької зброї. Мені дуже б не хотілося, щоб ця зброярня була в Житомирі, чи Харькові. Цьому проекту сам Бог велів прописатися в Закарпатті.

ЧИТАЧ-№2 2016-10-12 / 12:37:28
"Я от того и мучаюсь, что не пойу, куда несет нас рок событий" (С. Есенин)

Учасник 2016-10-12 / 12:34:09
ШО ОПЯТЬ ??!
Упят закарпатці ,май бульші сепаратішти ???
А якшо серйозно то Рівіс ,сказав майже те саме ,шо і Райнін( голова адміністрації президента),про Харьків.
Не будете займатися регіонами ,почнуться центробіжні процеси.
Можна скільки завгодно літати в рожевих хмарах ,кричати по-поводу і без -"Слава Україні" ,розгортати най-най більші національні прапори ,і не бачити реалій .Далеко не йду :за тридцять вісім років стажу ,моя Мама отримує 50 $ ...пятьдесять ,хлопці....я думаю така картина по всьому Закарпаттю.
Тут один провокатор ,згадав про "мадярів -азіатів ", сяких -таких .,так от :населення Мадярщини вже тридцять років тримається на одному рівні ,а у нас ?...наші цифри не хочеся чути,бо страшні....
Людям реально стало жити важче .
І діло вже тут ,давно ,не в Москалеві ,чи Рівісу ,давно не вних .

Патріот 2016-10-12 / 12:24:08
Нехотять іти по стопам великого Майданівця, руки якого ніколи не крали і на спусковий курок по дітям на Банковій під час Майдану, щоб жару піддать, не нажимали,- пана Пашинського. Так ось його підприємство пластикову посуду випускало й отримало оборонне замовлення по виробництву самоходної техніки для Нацгвардії. Отримавши стовідсоткову передплату!!!, склепали аж 10 БМП, двигун одного з них навіть завели, але рушитись не може. Інших 9 заведуть після закінчення АТО, але чи будуть їздити...

Степан Крук 2016-10-12 / 11:51:48
І Рівіс, і Москаль популісти! Хочу звернути увагу думаючих на одну обставину! Зараз у оборонну галузь надходять значні фінансові потоки. Голови обласних рад та адміністрацій рвуть і мечуть, щоб оборонні державні замовлення розмістили в їх регіонах. Адже це не тільки участь в обороноздатності країни, але й створення робочих місць та розвиток інфраструктури в областях! А наші фивники тим часом фестивалять па піаряться у фейсбуках. Зрозуміло, що танки область виготовляти не може. Але шити одяг для військових, комплектувати сух пайки ми можемо. Можемо багато чого, але для цього потрібне керівництво, а його нема...

Читач 2016-10-12 / 11:46:16
Під ніком БОРИС Грицик підписується.

Дід Микола 2016-10-12 / 11:38:19
При владі одні дегенерати, дебіли і нічтожества, цим ідіотам пофіг хто головним буде, хоч північно-корейський маніяк, вони завжди прилаштуються під любий прапор.

Борис 2016-10-12 / 11:35:47
Рівіс чомусь відразу забув,що він найманий головою депутатським корпусом.Він забув про колектив і на сайті облради тільки Рівіс там, Рівіс то, Рівіс сказав, Рівіс заявив, Рівіс пообіцяв, Рівіс у Чехії, Німечині..Від того Рівіса уже нудить. Уміє роздавати тільки обіцянки. Популіст з популістів! Тепер Рівіс вирішив погратися в сепаратизм. Цікаво до Словаччини чи Угорщини він хоче приєднати Закарпаття. Ліпше би вчорашній митник Рівіс розказав Гройсману про процвітаючі контрабандні схеми, як їх ліквідувати, а мільярди податків направити на дороги. За таке антиукраїнство найближча сесія облрадт має поставити питання про відставку Рівіса.

Мункачі 2016-10-12 / 11:06:01
Рівіс ніколи не відрізнявся великим розумом. Досить на нього подивитися, аби побачити весь інтелект :) А його прес-секретарка, так та взагалі відверта сепаратистка

Istvan 2016-10-12 / 10:29:43
Якщо Уряд хоче більше доходів отримувати від Закарпаття, то спершу сам Уряд повинен інвестувати в область більше грошей для покращення інфраструктури, промисловості, аграрного сектору та туризму.
У протилежному випадку сам офіційний Київ визнає, що Україні не потрібне Закарпаття.

НОВИНИ: Політика

05:04
З 11 адмінпротоколів за носіння георгіївської стрічки один складено на Закарпатті
03:48
/ 3
Адміністратора групи у Фейсбуку засудили за заклики приєднати Закарпаття до Угорщини
04:04
Закарпатський "Минай" здобув в аматорському чемпіонаті України з футболу першу перемогу
05:15
/ 209
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 11
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 4
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 22
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо