Угорщина через фонд "Еган Еде" "економічно" підтримуватиме "русинство"

Сусідню країну не раз звинувачували у підтримці політичного русинства

Угорщина через фонд "Еган Еде" "економічно" підтримуватиме "русинство"

Не вчухли  досі пристрасті пов’язані із провокативними висловлюваннями віце-прем’єр-міністра Угорщини Жолта Шем’єна, який під час презентації книги під заголовком «Права меншин. Представлення інтересів. Автономність» наголосив, що «виживання закордонних етнічних угорських громад залежить від їх здатності досягти прогресу в справі автономії у складі держави, де вони мешкають» і «автономія є метою і баченням майбутнього для всіх етнічних угорців, які мешкають за кордоном Угорщини», як інший високопосадовець Угорщини послідував його прикладу.  

Зокрема державний секретар Міністерства закордонних справ та зовнішніх економічних зв’язків Угорщини, відповідальний за дипломатичні та економічні питання, Левенте Мадяр, в інтервю закарпатському  угорськомовному часопису «Карпатолйо» (друкований  орган Товариства угорської культури Закарпаття, опубліковане 22 березня п.р.), в якому він анонсував і прокоментував свій наступний візит до Закарпатської області, запланований на 23-24 березня п.р., в ході якого в угорськомовних селах Виноградівського, Хустського та Тячівського районів презентуватиме запровадження другого етапу програми з підтримки Угорщиною закарпатських угорських підприємців, здійснюваної за посередництва «Закарпатського центру економічного розвитку «Еган Еде»,  наголосив, що «…. 2017 рік для Закарпаття «стане роком прориву», та висловив надію, що заплановані інвестиції працюватимуть таким чином, «щоб на десятиліття забезпечити функціонування тієї економічної структури, над розбудовою якої ми тепер трудимося»,  ці капіталовкладення можуть стати  реальною допомогою для «десятків тисяч угорських та русинських підприємців в створенні ринків збуту».

Виникає слушне запитання – яких саме «русинських підприємців» Л.Мадяр мав на увазі? Пригадується, що т.зв. «русинських підприємців» широко популяризує знаний сепаратист П.Гецко, який переховується від органів досудового розслідування в Російській Федерації.



ДО ТЕМИ:

ВР ратифікувала кредитну угоду з Угорщиною на 50 мільйонів євро для облаштування спільного кордону

Заступник мера закарпатського Чопа звільнився з посади через подвійне громадянство (ВІДЕО)

Угорщина формуватиме особистості угорських дітей Закарпаття через спеціальну програму для дитсадків

24 березня 2017р.

Теги: Угорщина, русин

Коментарі

Мигаль 2017-04-02 / 18:34:54
Ни розуміву, што тото йе за нацийа русин. Чому? Бо коли прийшли москалі, то майже вшоткый нарід "на юг от Карпат" моментално змынив свойю тысячорочну материнську греко-кафтоличиську віру на московську православійу, потому майже дружно вступлйав до колгозув, потом до КПСС. И нигде ни чути было по вшоткув земли "на юг от Карпат", ош сущиствуйе русинськй нацийонализм. Чулисьме за украйинськый боржуйазный, литовськый, естонськый, айбо русинськый - перебачте, Никакых протиштув,ариштув, самоспалень, йак у другых наций. Мало того, знайеме приміры, коли сыны отказовалисйа ити на похороны рудных материй. кить йих пуп хоронив, бо были инструкторами райкомув, а пак стали патрийотами народа "на йуг от Карпат" Перебачте, айбо исе вже йе политичиськайа свиньства.ru, авать политичиськойе русьвинство, коли нацийа на сорок годув доброволно исчезла, а при Горбачову по приказу КГБ и обкома улупиласйа на свит Божый.

Byby 2017-03-26 / 21:46:15


Patrioty...як ви знаєте цензура була при ссср , зараз інший...але коли пишуть заклики які підпадають під кримінальний кодекс або несусвітню дурню ...то звичайно видалять.дуже не рпосто знаходити розуміння і якийсь баланс між цензурою тоді і роботою адміна тепер. Між послідовністю партійно комуністичнойі ідеологйі і сучаснойу вседозволеністю сйогодення.



Коментарі попереднього автора видаляються через сепаратистську агітацію. Адмін


Tibor 2017-03-26 / 14:57:28
Ті бору
Справа в тім, що мета Україні, українців - це повна асиміляція угорців, що проживають на сучасній території України. Угорці цьому протидіють, і не збираються здаватись, ми все рівно сприймаємо все по іншому як радикали українці. Ну ніколи для нас Донбас не буде рідною землею, і ми не будемо за неї воювати. Ми не будемо сіяти розброд і налаштовувати одних братніх націй проти інших, ми будемо осторонь проти всяких війн і виступаємо виключно за мирні врегулювання на Україні чого б це не коштувало. Ми і не претендуємо на політичне керівництво на Україні і нам політика потрібно виключно для захисту наших національних прав, все інше нам в Україні не потрібно!

Byby 2017-03-26 / 02:07:06
Луди мають різний рівень сприйняття і розуміння деяких аспектів.Тому одним видається все просто (так собі поверхнево) ...тоді як за тим просто ...можуть бути різні непередбачувані сюрпризи і навіть конкретні наслідки......Ділі починаєтбся ааааа-а ми незнали , а у відповідь...а ви нас питали.?

Byby dlja patriota 2017-03-25 / 06:33:39
Ні я права рука іллдики орос , по народному ...перший зам .

Byby 2017-03-25 / 06:28:39
Як і хто оцінює мною написане , справа важлива , бо думають, хтось поверхнево ...під емоціями , хтось більш розважливо глибокодумно.

Глог 2017-03-24 / 23:02:49
Через русинські рухи, як москалі так і мадяре пробували та пробують підірвати мир на Закарпатті. Шкода що СБУ займається бізнесом та переслідуванням патріотів. В адекватних країнах світу вже давно такі рухи були б під забороною, і персонами нонграта їх засновники та куратори.

Це я 2017-03-24 / 22:56:14
Хто не захоче помирати з голоду, так ще з радістю, той точно шатун. І двічі сепаратист.

PATRIOT 2017-03-24 / 21:59:19
Ти маєш авто на закордонних номерах і тобі не подобається, що треба кожні пять днів їхати на пересічку ? Ти точно настоящий пособнік путіна! Тобі по-європейськи допомогли створити бізнес, щоб накормити голодних дітей ? Чоловіче, ти порушуєш стабільність, ти є коллабораціоніст !
А ти зібрався на заробітки в росію-іспанію-португалію-німеччину ? Та ти “предатель родіни” !
Ти вчився на російській філології університету ? Без обсужденія, ти — руський діверсант ! До цієї ж категорії ти автоматично залітаєш у випадку, кидь ти истинний закарпатський русин.
Ну а якщо тобі не подобається, що за останні три роки мусорня-судді-прокурори не перестали тебе обдирати, а злодійська олігархія продовжує тобою у всюди “керувати”, розєднуючи голодний народ штучними на надуманими конфліктами, а ти насмілився голосно про це возмущатися, то ти точно шпіон кгб-фсб !
Лучче би ти чоловіче відкрив чоколадну фабрику у белгороді, - і ніхто би даже не подумав тебе у чомусь обвіняти.

Byby 2017-03-24 / 20:13:38
Тільки місцеві хуни і деяка частина народу не будуть думати що копились за гривні бо продадуться за форінти.

Byby 2017-03-24 / 20:09:48
Byby yuby i решта не доводиться дивуватись що іш твани і тібори будуть аідстоювати ідею великойі хунійі певною мірою це є колабораціоністи .Але сите життя не дає відчуття наповненості ...щастя...відчоття того хто ти є на цій (свойій) землі.Бо отримавши всі ці поимітивні і такі життєво необхідні (на перший погляд ) блага ....почнеш навіть не розуміти а відчувати , що втрачено (продано) щось більш цінне і важливе і ти наче ніхто ...так собі " сіра фігура" ...привид ...просто ніхто .Ти є і водночас тебе нема. "Комплекс коллабораціоністів ".

Ті бору 2017-03-24 / 19:52:01
Ти такі питангя задаєш як дитина .Наче ти незнаєш чому і водночас можеш сам дати. Відповідь на це чому.Давй по другому.....чому тільки хуни і чому тільки в закарпаття...якщо в нас майже дефолт і юрців день ???. Давй пиши.

Byby 2017-03-24 / 19:44:42
Зважайте ....думайте глибоко а поверхнево ....бо за даром нічого нема.Сьгодгі вам дадутьгроші і пообіцяють дружбу і любов ...а після завтра заберуть все і скажутьщо ви ще винні ....вам так помогали а ви невдячні свині ......Так було вже не раз.....
...Але коли ви нічого не винні то кажете ...пішли геть звідси.

István 2017-03-24 / 18:22:29
то що Україна не визнає русинів - це проблема України. На другому боці - вся остання часть світу.

Tibor 2017-03-24 / 16:04:25
А хто забороняє Україні фінансувати, розвивати Закарпаття? Чому Україна постійно тільки чекає транш ВМФ, від якого Орбан давно відмовився. Де факто в Україні повний дефолт, повністю недієспроможна країна. От вам хлопята і Юрів день.

Оксана 2017-03-24 / 15:14:07
? Скільки українських шкіл в Словаччині? Може вже й нема? А русинські є.

форестер 2017-03-24 / 14:46:04
Для угорців "русини" і "українці" - це різні поняття. І про це вже нижче в коментарях було сказано. Не вводьте людей в оману, намагаючись знівелювати політичні наслідки від слів угорського високопосадовця

ната 2017-03-24 / 14:27:31
Так для угорців русини то є закарпатські українці інакшого не було не є і не може бути, тож не цураймось того, бо ми є русини - українці. Допомагають, так допомагають, чи не більше ніж Київ, звідти то видно як сепаратизм а нам то є благо. І якби ми українці Закарпаття недолюблювали мадяр і дули весь час на холодну воду без мадяр ми б не прожили в ці роки незалежності. Саме на контрабасі, заробітках там, їх громадянстві наші люди вижили і маються лібше ніж в інших областях.

сорри 2017-03-24 / 12:28:06
Брехня від Тібора і Ко.

На позначення українця в угрській мові є одне слово, на позначення русина - інше. Держава Угорщина свідомо фінансує через державне фінансування окремо українців і окремо штучну "русинську" громаду.

ТОму і в цьому випадку йдеться про відому політику Угорщини по насаджуванню "русинства" на Закарпатті.

Треба пам'ятати, що це гібридна війна проти України і Угорщина - союзник Росії.

Byby 2017-03-24 / 10:22:11
Кожна людина має вибір ...бути вільною і бідною ...жити у статках але без щастя...мати гроші і немати здоровя...хтось за гроші прода тіло ..
Хтось продає душу
А ЩО ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ ВИ ???....землю на якій живете чи все разом.?

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5