Про це йдеться у заяві послів, розміщеній на сайті посольства Японії.
"Це є важливим етапом на шляху до збільшення прозорості та підзвітності серед державних посадових осіб. Ми визнаємо і високо цінуємо загальне дотримання процедури всім урядом, незважаючи на технічні збої, які на початковому етапі ускладнювали процес", - йдеться у заяві.
"Високий рівень виконання серед посадових осіб високого рівня свідчить про те, що система функціонує належним чином і буде служити надійним джерелом даних для правоохоронних органів", - наголосили посли.
При цьому посли G7 висловили сподівання на те, щоб українська влада продовжувала забезпечувати стійкість та незалежність системи за допомогою зовнішньої перевірки та шляхом підтримки антикорупційного законодавства та органів.
"НАЗК, НАБУ і САП повинні функціонувати таким чином, як це передбачено в українському законодавстві, і відповідати очікуванням українського народу. І, на завершення, створення Агентства з питань повернення та управління активами має бути завершено якомога швидше" - йдеться у заяві.
Раніше в ЄС заявили, що Україна подолала важливий рубіж (у впровадженні антикорупційних реформ) із впровадженням електронного декларування.
Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф привітала завершення процесу е-декларування та назвала це великим досягненням українського громадянського суспільства та уряду.