Реклама B3

Видобутком поліметалів на Закарпатті займеться американська Avellana Gold

Американська компанія Avellana Gold отримала 3 спеціальні дозволи на видобуток поліметалічної руди на Закарпатті та реалізовуватиме в Україні перший індустріальний проект з підземного видобутку металів, повідомила Державна служба геології та надр (Держгеонадра) в четвер.

Видобутком поліметалів на Закарпатті займеться американська Avellana Gold

Нещодавно керівництво Держгеонадр провело офіційну зустріч з представниками американської компанії Avelana Gold. Ця компанія буде реалізовувати в Україні перший індустріальний проект з підземного видобутку металів. Мета зустрічі – обговорити основні умови співробітництва та отримати гарантії його довгостроковості. Зазначимо, Avelana Gold займається придбанням, розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів в країнах Східної Європи.

Компанія отримала 3 спеціальних дозволи на видобуток поліметалевої руди на Закарпатті. Це буде перший індустріальний проект такого високого рівня з підземного видобутку металів.

«За умови успішної реалізації проекту, ми розраховуємо на запуск в Україні ще 2-3 конкурентоспроможних проектів, які мають свої аналоги в Канаді, Австрії, Африці. Це один із тих вкрай важливих якірних проектів, до реалізації якого Служба йшла не один місяць. Одне із наших завдань – це включення його до переліку якірних проектів на законодавчому рівні», – каже керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Особливість проекту  в тому, що компанія не потребує фінансових гарантій від України. Avelana Gold готова інвестувати приватний капітал, але потребує стабільних законодавчих гарантій.  

«Треба почати двохсторонній діалог щодо недоліків українського правового сектору, бо в Україні подібних проекту ще не реалізовували. Тому ми не маємо права на помилку. Наразі головне завдання для інвестора – це запуск проекту найближчим часом, який стане знаковим для міжнародного інвестора. А Україна в свою чергу має гарантувати стабільність умов співпраці мінімум на 10 років», – каже Микола Бояркін.

Згідно з інформацією на сайті компанії, вона зареєстрована на Кіпрі і займається придбанням, розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів, насамперед в Україні і сусідніх країнах Східної Європи.

"Компанія була заснована після революції "Євромайдан" групою міжнародних інвесторів, які сприйняли події в Україні як провісник змін на інституційному рівні, які приведуть до більшої безпеки для інвесторів, що дозволило б залучити капітал, необхідний для рекапіталізації сектора гірської видобутку в Україні", - зазначає Avellana Gold.

У матеріалах компанії наголошується, що після двох років переговорів з приватними інвесторами і кількома великими компаніями було отримано і формалізовано мандат на інвестиції в гірничодобувний сектор України.

Головою компанії є Брайан Саваж (Brian C Savage) - голова ради директорів Pioneer Management LLC, приватної компанії, яку він заснував у 2009 році для надання консультацій та інвестування в проекти і компанії зі сфери природних ресурсів. Він має 35-річний досвід роботи в галузі, є фінансовим радником Source Capital Group, а також виконавчим головою ради директорів Certified Minerals Limited - компанії, сформованої ним для першого придбання та продажу касситерітових (олов'яних), колтанових (ніобієвих/танталітових) і вольфрамітових руд у старательських ​​артілей, придбання мінеральних концесій в Конго. Крім того Б.Саваж - невиконавчий директор Amur Minerals Corporation, компанії з розвідки і розвитку родовищ на Далекому Сході Росії,що котирується на AIM LSE .

Главою геологічних радників Avellana Gold виступає Чарльз Бодрі (Charles Beaudry) з досвідом роботи в Noranda, Falconbridge, Xstrata (зараз - Glencore), Iamgold Inc., Xmet Inc. Він є віце-президентом International Explorers and Prospectors Inc. з активами в Онтаріо, Квебеку і Нью-Брансвіку, а також директором Prospectors and Developers Association of Canada.

Українське представництво Avellana Gold очолює Микола Гожик, який раніше був головним інженером ТОВ "Закарпатполіметали", директором ГО "Сауляк". Він брав участь в оцінці резервів Мужіївського золото-поліметалічного родовища, Тарасівської титано-цирконієвого родовища, золоторудного родовища Сауляк.

Довідка

Поліметалеві руди — природні комплексні мінеральні утворення, які містять низку хімічних елементів, серед яких найціннішими компонентами є свинець і цинк,  супутніми  — мідь, срібло,золото,олово, бісмут та ін.

02 вересня 2016р.

Теги: поліметали, Avellana Gold, Сауляк, Закарпатполіметали

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

ната 02.09.2016 / 13:40:40
Так Мужієвське родовище належить біглому екс міністру МВСЗахарченку, вірніше записане на якогось слесаря з Донецька а керує ним як і Трибушанським мармуровим кар"єром його сват .

Копча 02.09.2016 / 10:04:03
Дійсно. Чому цю Кіпрську типову компанію прокладку асоціюють з компанією з США?

Учасник 02.09.2016 / 09:15:12
Зарестрована на Кіпрі ,далі можна не продовжувати...
Так ,звичайно, це прокладка.
Робочих місць там буде мізер ,податки так само,а шкоди ...свинець і цинк найбільші забруднювачі .

Копча 02.09.2016 / 08:42:54
Бла, бла. бла. компанія заснована після Євромайдану. Бла, бла, бла для інвестицій у нестабільну країну. У всіх пошукових запитах Google на перших трьох сторінках згадка тільки про проект у Закарпатті. Пошук на Bloomberg показав що Б. Саваж починав діяльність у Казахстані у 90х і якихось значних здобутків не досяг. Кому цікаво гугліть, ось фірми в порядку заснування де проявивсь цей інвестор Frontier Mining Ltd.,Sokol Holdings Inc.,Pioneer Management LLC,Amur Minerals Corporation,Alufer Mining Limited. Типова прокладка як "лижний інструктор Каськіва".

Реклама B12

НОВИНИ: Економіка

19:04
/ 1
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
19:15
Уряд зареєстрував 12-й на Закарпатті індустріальний парк "Карпати" у Чинадійові
18:50
Лідерами по сплаті туристичного збору на Закарпатті в поточному році залишаються Поляна, Баранинці та Ужгород
13:25
Кабмін зареєстрував у Сваляві 11-й на Закарпатті індустріальний парк "СОЛЬВА-ТЕХ"
12:51
/ 1
Між Ужгородом і Чопом, де паралельно прокладуть євроколію, вже перекладено 3,5 км широкої колії з 8,3 км необхідних
11:09
У січні на Закарпатті ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%
23:01
Познайомити світ із Винами Срібної Землі – головна мета ГО "Асоціації виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття", – Олександр Гарновдій
15:36
Закарпатська митниця розповіла про особливості експорту, імпорту та транзиту в перший місяць 2025 року
11:36
/ 1
"Укрзалізниця" замовила релокованому з Сіверськодонецька на Закарпаття "Імпульсу" обладнання нової євроколії Чоп-Ужгород за 244 млн
17:28
/ 2
Фонд гарантування передав активи та зобов'язання "Комінвестбанку" до "АСВІО БАНКУ"
11:16
/ 21
На Тячівщині виробник меблів планує залучити 160 працівників із Бангладеш Фото новина
11:26
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) вирішила підтримувати малих виробників вина Одеської та Закарпатської областей Фото новина
18:05
/ 1
Торік на Закарпатті функціонувало 48,8 тис. суб’єктів господарювання, з яких 5,7 тис. – підприємств-юридичних осіб, 43,1 тис. – фізичних осіб-підприємців
00:07
/ 2
Кабмін зареєстрував новий індустріальний парк "Мужай" на території Берегівської громади
16:50
/ 60
НБУ визнав закарпатський "Комінвестбанк" банкрутом
14:26
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті за 11 місяців сплатили туристичного збору на 4,2% більше, ніж торік
17:30
За січень–вересень 2024-го на Закарпатті коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 0,93
17:38
У пункті пропуску "Лужанка – Берегшурань" запустили оформлення вантажівок
17:20
/ 6
Євроколію на ділянці "Чоп-Ужгород" не зможуть побудувати до кінця року
16:32
/ 1
У Франції відкрили перше у світі індустріальне виробництво целюлози з опалого листя на основі стартапу закарпатця Валентина Фречки Відео новина
01:03
/ 8
На Закарпатті наразі перебуває 40% усього релокованого бізнесу України
20:35
На третій рік війни об'єми будівництва в Ужгороді майже втричі перевищили довоєнні показники – ЛУН
22:24
Зміни в митному законодавстві ЄС спричинили черги вантажівок перед КПП "Вишнє Нємецьке - Ужгород"
23:35
/ 1
Пов'язана із львівським бізнесменом фірма купила ще один дозвіл на видобуток мінеральної води на Закарпатті
11:11
/ 3
Посуха знищила більшу частину врожаю хурми на Закарпатті
» Всі новини