"Проблема політичних в'язнів та суддівського свавілля в Україні не нова, як і практика призначати на один день усі судилища над націоналістами, аби розпорошити сили підтримки ув'язнених.
31-го серпня вся країна буде спостерігати за резонансними судовими справами одночасно в трьох містах: в Мукачеві, Вінниці та Києві", - інформує прес-служба "Правого сектора" Закарпаття.
Як анонсувалося раніше, о 14:00 в Мукачівському міськрайонному суді, що по вулиці Льва Толстого, 13, відбудеться підготовче судове засідання по "мукачівській справі". Другий рік в СІЗО закриті четверо добровольців-фронтовиків із "Правого сектору" - Володимир Бурча, Родіон Горбенко, Сергій Деяк та Роман Мунчак. Весь цей час Генпрокуратура старанно саботує реальне розслідування конфлікту в Мукачево в липні 2015, і навіть для повноти картини вішає на хлопців усе нові "злочини": люстрації чиновників-"регіоналів" під час Революції 2014, погром гральних автоматів, "незаконне проникнення на чужу територію" - дачу Медведчука, і як найабсурдніше - навіть неіснуючий заручник, 6-річний мукачівський 5-класник, - фейк для телебачення - також слугує однією із статей обвинувачення. Яскравий приклад того, як фантазія слідчих без жодних доказів може тримати добровольців за гратами.
О 10:00 у Вінниці Апеляційний суд має розглянути оскарження вироку по Юрію Павленку, "Хорту". Юрія засудили до чотирьох з половиною років позбавлення волі за організацію масових заворушень. Однак, ключовим моментом у цих протестах, названих "заворушеннями", був яскравий та емоційний виступ "Хорта" із розірваним портретом Порошенка, відео з яким нашуміло на всю країну. Тюрма - як розплата Юрію за тверду позицію та боротьбу за Україну.
О 14:00 Апеляційний суд міста Києва, що на площі Солом'янській, 2а, розгляне оскарження тримання під вартою азовця Станіслава Краснова. Кримчанин Стас перебуває у розшуку на малій Батьківщині, в окупованому Криму, за націоналістичну діяльність. Доброволець-фронтовик та один із організаторів блокади Криму. Незадовго після активної операції з блокування півострову, а особливо - повалених ЛЕП, розплата від режиму добралась до найактивніших учасників блокади. Спочатку ув'язнили чотирьох правосекторівців на чолі з Василем Малковичем, "Хорватом", і волонтера Сергія Тищенка, далі - Стаса Краснова і його дружину, волонтерку, Оксану.
На рівні з судами над націоналістами, не менш резонансними є судові процеси над окремими провладними чиновниками, яких останнім часом показово на камеру затримують через хабарі, контрабанду та корупцію. Однак, тут все проходить абсолютно інакше: їх випускають під заставу, закривають провадження через відсутність доказів або ж взагалі - дають втікти. Подібні справи практично ніколи не доводять до засуджувальних вироків, на відміну від судів над патріотами, наголошує прес-служба ПС Закарпаття.
З неприкритою халатністю нехтують розслідуваннями та судами щодо тих, кого звинувачують у розстрілі "Небесної сотні". Наприклад, у справі екс-командира спецроти "Беркут" Дмитра Садовника, котрого підозрювали у вбивстві 39 майданівців (!), судді, дослухавшись до адвокатів, просто випустили з СІЗО! Звичайно ж, він втік за кордон. При цьому Генеральна прокуратура навіть не спромоглась добитися міжнародного розшуку Садовника через Інтерпол, інформують в ПС.
Отже, в середу, 31 серпня, - один із безлічі звичних для України судних днів, в який вирішуватимуться долі. Долучайтесь до підтримки патріотів, адже свобода, - відповідно до Конституції, - це найвища цінність.
Українець 2016-08-30 / 08:56:40
Завдяки таким хлопцям відбувся майдан. Дуже вдячний Вам - тримайтеся.