Програма перебування учасників бард-пленер-туру на Закарпатті була насиченою. Крім краєзнавчих екскурсій, вони стали учасниками таборів: на галявині біля суходільного географічного Центру Європи, «Гуцульське село» (біля підніжжя найвищої вершини Карпат), «Ліщинка», а також піднялися на Лису гору та побували на Драгобраті; взяли участь у майстер-класах з приготування на відкритому вогнищі боґрачу, кулеші з мачанкою, юшки Довбуша. І все це відбувалося у бард-супроводі.
У перший день заїзду, в «Світлиці» районного Будинку культури, місцева слухацька аудиторія познайомилася з творчістю бардів Леоніда Петруні з Луцька, харків’янина Дмитра Маклякова, одесита Віктора Байрака, Володимира Смотрителя та Віктора Відоменка з Хмельницького.
«Гуцульське вітання» гостям адресували учасники народного самодіяльного оркестру гуцульських інструментів РБК під керівництвом Петра Ерстенюка.
Провінційному слухачеві не часто випадає можливість послухати бардів «уживу», тому вони сприйняли зустріч як популяризацію співаної поезії. Але вищезгадані й інші учасники «Музи Карпат» мали намір ще й поспілкуватися з місцевими авторами та однодумцями, які пробують себе у написанні та виконанні пісень під акомпанемент гітари, привернути їхню увагу до проблем саморозвитку і надати консультації та провести майстер-класи. Все це – у недалекій перспективі, оскільки, за словами організаторів, такі пленери задумані, як традиційні. А перший став стартовим, під час якого зібрано фото та відеоматеріали, які буде використано при поширенні рекламної інформації про цікаву мистецьку подію, яке ше не раз збере творчих людей на тусовку, пише "Зоря Рахівщини".