Чутки про участь закарпатської УНП в змові проти Костенка – "шпигунські ігри" з використанням "перекрученої інформації"

«Відвертим перекрученням фактів» назвав заступник голови Української Народної Партії, голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав Джоджик повідомлення на українських інтернет-сайтах з посиланням на голову Калуської міської організації Олександра Челядина про нібито «домовленість голів Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської та Рівненської обласних організацій знайти спільну позицію для блокування дій Костенка на наступному з’їзді», що у ЗМІ було потрактовано як назрівання розколу в партії.

Чутки про участь закарпатської УНП в змові проти Костенка – "шпигунські ігри" з використанням "перекрученої інформації"

Окрім того, Ярослав Джоджик наголосив, що вважає «політично незрілим підхід за схемою «дружити проти когось». «Можна не погоджуватися з якоюсь конкретною позицією, яку представляє та чи інша людина. Але під час засідання Центрального Проводу та наради голів районних та міських організацій 2-3 листопада, в якій взяли участь 546 керівників різних рівнів, зокрема й згаданих у повідомленні організацій, партія в цілому висловила консолідовану позицію з найважливіших питань», – повідомив він.

«Говорити про можливість розколу в організації можна тоді, коли думки її членів розходяться в пропорції, близькій до 50:50. Коли рішення щодо оцінки ключових подій у партії ухвалюються в пропорції близько 90%:10%, говорити про розкол немає жодних підстав», – зазначив Я.Джоджик. «Дискусії – так, вони завжди є в живій демократичній організації, але про розкол не може бути й мови», – додав він.

Щодо найболючішої теми – чи правильний формат обрала партія для походу на вибори, Джоджик зазначив, що «після завершення виборів, за результатами яких демократичні сили вибороли перемогу з перевагою в 2 голоси, це взагалі вже не предмет для дискусії, і це засвідчила майже одностайно прийнята ухвала, в якій формат участі УНП у виборах у складі блоку НУ-НС був визнаний правильним».

Як відомо, Центральний Провід УНП визнав роботу голів Івано-Франківської та Рівненської обласних організацій УНП Ігоря Насалика та Василя Червонія у виборчій кампанії такою, що «не відповідала рішенням партії та не сприяла популяризації УНП». «У партії були жорсткі дискусії щодо формату участі УНП у виборах, зокрема щодо участі в блоці «Наша Україна – Народна Самооборона». До найбільш активних опонентів цієї ідеї належали Ігор Насалик та Василь Червоній. Однак після того, як з’їзд ухвалив рішення, дискусії припиняються і рішення треба виконувати. Це стосується і тих, хто з ним не згоден», – зазначив лідер УНП Юрій Костенко.

Народне слово
15 листопада 2007р.

Теги:

Коментарі

сергій 27.05.2009 / 16:07:00
це все чутки

НОВИНИ: Політика

12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 7
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 6
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 4
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 5
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
» Всі новини