Як повідомляє місцеве ЗМІ Новости Крыма, на АЗС, де є електроенергія, скупчилися величезні черги, половина мережевих супермаркетів закрито, в магазинах техніки мешканці півострова скуповують бензинові генератори, ліхтарі і свічки.
У Сімферополі на АЗС у чергах стоять машини "швидкої допомоги", у банкоматів, які ще працюють, шикуються величезні черги.
Разом з тим у містах Криму відключають опалення та гарячу воду через запроваджений режим НС.
Так, у Євпаторії (населення - близько 120 тис.) споживачам призупинено подачу тепла і гарячої води "з метою економії електроенергії і у зв'язку з потеплінням до +16 градусів, заявили в адміністрація міста. Також у місті введено віялові відключення у районах міста, пише Інтерфакс.
У Севастополі 23 листопада через режим НС у Криму припинять роботу дитячі садки та скасовано заняття для школярів 1-4 класів, повідомив прес-секретар "губернатора" Севастополя Кирило Москаленко. У Севастополі 79 дитячих садків і 73 школи.
Також "влада" Криму повідомляє про проблеми з водопостачанням.
Зокрема, Судак (населення близько 17 тис. осіб) отримуватиме воду через систему водопостачання лише дві години на добу.
"Запасу води у місті є лише на три доби, ми не знаємо, коли буде усунуто аварію і відновлені опори (ЛЕП)", - заявив "міністр ЖКГ" Олександр Жданов.
Воду в Бахчисараї подаватимуть за графіком: з 7 до 10 ранку і з 18 до 22, Керч - за графіком: з 6 до 9 ранку і з 19 до 22.
Алушта, Білогірськ, Джанкой, Красноперекопськ, Саки, Євпаторія, а також Сімферополь (крім тих вулиць, де вода подається з Бахчисарайського району) - у штатному режимі.
За даними видання Крим. Реалії, вночі 22 листопада після відключення електроенергії у місті продовжували працювати лише кілька підприємств та установ: поромна переправа, док судноремонтного заводу, Керченський морський торговельний порт і пологовий будинок. Російська військова частина вночі освітлювалася прожектором.
Вранці 22 листопада в місті більшість магазинів не відкрилися, працюють маленькі магазини та ринки, люди шикуються в черги, щоб купити хліб, питну воду і свічки.
Як повідомляє "АН-Керч" з посиланням на начальника Керченського району електричних мереж Олександра Забєліна, енергії, яку виробляє Керченська ТЕЦ, вистачає лише для живлення об'єктів життєзабезпечення - котелень і лікарень. За його словами, усі об'єкти життєзабезпечення міста підключені до резервного живлення.
Як відомо, при цьому російська "влада" анексованого Криму рапортує про те, що усі великі міста на півострові підключено до електропостачання.