Про це повідомляє сторінка головування Люксембургу в ЄС у Twitter.
Як відзначає в соцмережі директор представництва Financial Times у Брюсселі Петер Шпігель, чотири країни ЄС виступили проти примусових квот на біженців.
Серед них - Чехія, Словаччина, Угорщина та Румунія.
Як повідомляє журналіст, ще одна країна - Польща - погодилася на перерозподіл 66 тисяч біженців зараз та 54 тисяч - згодом.
Водночас глава МВС Фінляндії, за інформацією журналіста, під час голосування утримався.
Варто зауважити, що міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованець відверто критикував рішення решти країн ЄС змусити прийняти біженців за обов'язковими квотами.
"Більшість європейських країн рухається до прийняття порожнього і неефективного політичного жесту. Ми будемо проти", - написав він на своїй сторінці у Twitter.
Як відомо, 22 міністри внутрішніх справ ЄС проводять зустріч, на якій має бути досягнута домовленість щодо розподілу мігрантів.
На минулій зустрічі міністри юстиції та внутрішніх справ країн ЄС змогли лише узгодити раніше погоджений розподіл 40 тис. біженців.
Прийняття рішення про розподіл 120 тис. людей було відкладено на пізніший час.
Сергій 2015-09-24 / 12:07:56
Добром це не кінчится.До тепер в Європі не змогли інтегруватися біженці Мусульмани які прийшли до ЄС за останні 30 років а не що тепер мілйони.ДУмаю все це кінчится війною
Степан Крук 2015-09-23 / 17:09:57
Німеччина починає чудити! Сьгодні мігрантів почали селити в концтабір часів Друго Світової Війни "Дахау". До сьогоднішнього дня це був музей звірств фашизму. І ось знову в ньому "квартиранти". Не вистачає газу "Циклон" та й печі нетоплені... СВІТ ЗДУРІВ!!!