В Ужгороді «громадськість» Волошина блокує «Краще життя» від Андріїва (ФОТО)

Близькі вибори вивели недавніх партнерів на «стежку війни»

В Ужгороді «громадськість»  Волошина блокує «Краще життя» від Андріїва (ФОТО)

За останні три дні в Ужгороді сталися кілька конфліктів між особами, що представляють інтереси двох колишніх союзників, що спільно прийшли до влади в обласному центрі Закарпаття – чинного секретаря Ужгородської міської ради Богдана Андріїва та першого заступника міського голови Ужгорода з урізаними особисто мером Віктором Погореловим «культурно-молодіжно-спортивними» повноваженнями Івана Волошина.

Проблеми почалися, коли активісти ГО «Краще життя» Микола Пастухов і Сергій Мацко, які представляють інтереси потенційного кандидата на посаду міського голови Б.Андріїва, в контексті серії зустрічей з ужгородцями завітали на вулицю Насипну. Остання входить до виборчого округу, по якому балотувався в депутати І.Волошин, котрий, попри політичний вакуум довкола себе і низький рейтинг, також не полишає планів поборотися за головну владну посаду міста.

Відповідно, під виглядом «громадськості» і з метою зірвати захід на зустріч прибули два «активісти» з вузького оточення І.Волошина – делегований ним до складу виконкому міськради голова кишенькової ГО «Антикорупція» Олександр Броді та екс-фігурант кримінальної справи про завдання державі збитків в розмірі понад 2 млн грн Артур Німенко.

Утім, ця акція представників Б.Андріїва пройшла ще більш-менш спокійно. Натомість, справжня інформаційна війна розгорілася після того, як активісти Б.Андріїва прибули на наступну зустріч – цього разу з мешканцями вулиці Панькевича, яка також входить до виборчого округу, «приватизованого» І.Волошиним. Цього разі на допомогу О.Броді та А.Німенку підключили працівницю однієї з приватних структур І.Волошина Ольгу Авраменко, яка тимчасово винаймає житло в цьому районі. Про суть останньої сповна розповідає її сторінка в соціальній мережі Фейсбук, переповнена політтехнологічним брудом з маловідвідуваних (через низькопробність) інтернет-сайтів, що належать І.Волошину – «Вся Закарпатська правда» та Region.TV, а також перепостами зі створеного на замовлення І.Волошина «чорного дзеркала» сайту Закарпаття онлайн. Через агресивну поведінку цієї особи представникам Б.Андріїва по суті не вдалося донести до мешканців свої конкретні пропозиції по облаштуванню прибудинкової території.

За підсумком цього «конфлікту» О.Броді розповсюдив в соціальних мережах монтоване відео, в якому намагався сформувати громадську думку в тому напрямку, що «громадськість» не захотіла слухати «агітаторів» від «Андріїва-Балоги», хоча останній до цієї акції не має жодного відношення.

Аналогічна спроба «громадськості» І.Волошина в особах О.Броді та А.Німенка звести нанівець роботу агітаторів від Б.Андріїва мала місце і в вечорі п’ятниці на вулиці Острівній, яка входить до округу, що його вважає своїм бізнес-партнер І.Волошина Георгій Шевчук, на якого Волошин при переході на державну службу переоформив всі свої бізнесові активи.

Чим завершиться ця «війна» колишніх союзників, передбачити складно. Та якщо Б.Андріїв віддає перевагу відносно цивілізованим методам агітації, паралельно «купуючи» ужгородців новими дитячими майданчиками і ремонтами прибудинкових територій, його опонент І.Волошин, який за час своєї депутатської каденції не зробив на власному окрузі нічого, будучи зайнятим тільки схемами використання депутатських повноважень для особистого збагачення, у звичному для себе стилі використовує в боротьбі максимально можливий і не обмежений жодною мораллю набір брудних методів.

Зрештою, відступати Б.Андріїву нікуди – без позитивного результату відразу на двох округах розраховувати на перемогу йому буде складно.

Тому, чи досягнуто в цій боротьбі дна, покаже ближче майбутнє. Однак, знаючи специфіку І.Волошина і те, що його підганяють невиплачені мільйонні банківські кредити, невиконані приватні зобов’язання і щонайменше три потенційні кримінальні справи – дві по «Короні» та ще одна по крадіжці газу у великих розмірах у його велнес-готелі «УнгварсЪкій», на мирний перебіг виборів розраховувати не варто. Тим більше, виходячи з обсягів «чорнухи», вилитої на етапі, коли вибори ще навіть не почалися.

"Громадськість" від І.Волошина


"Краще життя" від Б.Андріїва

29 серпня 2015р.

Теги: Іван Волошин, Богдан Андріїв, Олександр Броді, Артур Німенко, Ольга Авраменко

Коментарі

ДартВейдеру 2015-08-30 / 12:20:48
А можна конкретніше, які саме проекти "відхилив" Волошин. Бо чомусь ніхто прот таке не знає.
Це які проекти? У сфері культури, молоді і спорту? Бо в нього такі повноваження як у заступника.

Вилизуй Вошу "щепєтітєльнєє". Бо так з тебе всі ржуть :-)

стоп 2015-08-30 / 11:17:52
Волошин відхилив??? Украв (швейну фабрику) теперішній Унгварський, Корону (хоч багато хто говорить, що хоч буде виглядати після реконструкції пристойно, проте місто недоотримало від цієї "сдєлки" мільйони, які могли пісти на реконструкцію як старої частини міста, так і на облаштування околиць), теперішній Апріорі. Милився на ділянку на пл. Петефі під так званими гаражами, а також ділянки біля Унгварського, що виходять в притул до річки. А може згадати забрану за бесцінь (біля 30 тис. гривень) його пуцериком Жорою Аптеку Матері і дитини унікальну в своєму роді, бо там вироблялись ліки з натуральної сировини. І після цього всього думаєте цьому аферисту можна довіряти? Звичайно він може упражнятись в роздумах з приводу облицювання чи кольору фарбування тих чи інших об'єктів в місті, з приводу роботи муніципалів, але не більше цього, бо рекетир з 90-х може тільки розводити і все, що тут скажеш земляк Рати.

народ 2015-08-30 / 10:16:38
як они за.бали весь народ, прийде такой лащьоной гуно і розказує який вун праведний. А потом у барі розказує як вун народ як лоху розводить...

ушастік 2015-08-30 / 10:07:08
но ти забив кильо цей гавнюк украв, начиная з швейного цеха (типерішній притон унгварський). А відхиляв із за того бо не давали на лапу

ДартВейдер 2015-08-30 / 05:09:31
Всі кричите що Волошин гавнюк! А скільки проектів він відхилив ??і не допустив тим самим вкрасти гроші. Про це ніхто не хоче згадати?

гуцул 2015-08-29 / 16:36:51


дати ****улей одним і другим бо вже за*...ла ця ****ота брехливо гламурна....


броді сашка 2015-08-29 / 15:47:39
мені просто хлопчики подабаються

ужгородець 2015-08-29 / 14:32:57
У Воші криша поїхала. ))

Андріїв Бодя 2015-08-29 / 10:46:50
Де мені був розум, коли м за своє бабло привів до влади " вухатого" в листопаді минулого року???
Так ня Іванко красиво розчехлив, за мої гроші став держслужбовцем, а тепер мені мішає передвиборчу програму проводити....

Паша 2015-08-29 / 10:09:59


вибори вибори - кандидати пі**ри!!!


Ivan 2015-08-29 / 09:35:15
Треба накопати Волошина у гузицю!!!!

Андрій 2015-08-29 / 09:04:51
Бодя говорили тобі розумні люди не сідай з цим гавнюком на одному полі сра- и, а типирь хавай!!! У лисого волоха порядності нуль, як у рати!

до людей 2015-08-29 / 08:07:49
ЛЮДИ КОПКАЙТЕ У ГУЗИЦЮ ЦИХ ТВАРЮХ! ВИБИРАЙТЕ ДОСТОЙНИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ УКРАЇНУ НА СХОДІ! У РАДАХ МАЮТЬ БУТИ 90% ЗАХИСНИКІВ І ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ, А ЦЕ ВСЕ БАРАХЛО ВИКИДАЙТЕ НА МУСОР!!!!

НОВИНИ: Політика

18:21
Петьовка запропонував ексконкурентам посади помічників, або просто спільно працювати
16:44
/ 1
Голова Закарпатської ОДА звільнив нелюстрованого заступника Москаля
16:33
На Закарпатті, на дільниці у Солотвині результати голосування за мажоритарників визнали недійсними
10:53
/ 3
На Закарпатті розслідують 12 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборами до ВР
08:04
/ 9
На 4-х округах Закарпаття опрацьовано 100% протоколів, затримка тільки в 70-му і 73-му
03:21
/ 12
ЦВК опрацювала 100% протоколів у 68-му окрузі - переміг Горват
19:31
/ 16
Москаль програв вибори до ВР на Луганщині "слузі народу"
18:14
/ 1
На Закарпатті члени ще чотирьох комісій переписували протоколи у приміщеннях ОВК, інші ДВК нервують у черзі
18:09
/ 15
Офіційні протоколи: Роберт Горват переміг Олександра Пекаря на виборах до Верховної Ради (ІНФОГРАФІКА)
17:00
/ 15
Вибори на Закарпатті: "Слуга народу", Горват, Балога, Лунченко, Петьовка і два під питанням
16:13
/ 35
"Слуга народу" визнала поразку в округах №68 і №69 на Закарпатті заявою про оскарження результатів
14:25
/ 4
Протоколи з мокрими печатками ще з 25-ти дільниць очікують в окружній виборчій комісії №69 з центром у Мукачеві
13:21
/ 4
У Мукачеві привозять протоколи у відкритих пакетах, деякі ДВК, ймовірно, вносять до протоколів неправомірні зміни
10:53
/ 4
У Хусті кілька ДВК корегували протоколи у приміщенні окружної комісії, а члени однієї ДВК взяли з собою печатку
09:19
/ 4
Попередньо на виборах лідерами у Берегові є "Слуга народу" та Брензович
08:11
/ 9
За результатами ЦВК на Закарпатті лідирують "Слуга народу", Лунченко і Петьовка
02:23
/ 9
Р.Горват став переможцем виборів по 68-му виборчому округу - штаб
23:14
Явка виборців на Закарпатті станом на 20.00 сягла 41,15%
19:41
/ 3
У Середньому на Ужгородщині "мінували" дільницю
19:26
/ 7
На 71 окрузі за мажоритарника пачками вкинули бюлетні
18:04
/ 2
З врахуванням даних всіх округів на 16.00 явка виборців на Закарпатті сягла 30.05%
16:59
/ 10
Активність виборців на Закарпатті на 16-у годину склала всього 21,82%
16:01
215 виборців Ужгородського СІЗО змогли проголосувати тільки за партійним списком
13:29
/ 5
Явка виборців на Закарпатті - найнижча в Україні
13:15
/ 6
В Ужгороді, у штабі кандидата повідомили про підкуп виборців
» Всі новини