Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

За відповідне рішення проголосували 34 депутати міської ради, паралельно затвердивши на посаді керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян.

Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

Сьогодні під час засідання Ужгородської міської ради депутатський корпус затвердив новим першим заступником новообраного секретаря міської ради "регіонала" Богдана Андріїва Івана Волошина. Ще одним заступником стала Ольга Травіна.

Разом з тим, депутати погодили на посаду керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян, яка свого часу працювала у штабі "Народного фронту" під керівництвом Івана Волошина.

Чергове рішення міської ради щодо кадрових призначень громадські активісти назвали "нелегітимним", а, резюмуючи те, що трапилось сьогодні у міській раді, активіст Юрій Світлик назвав соромом та пообіцяв ініціювання громадою дострокових виборів міського голови та міськради.

"Поки люди гинуть на Сході, у теплі крісла в Ужгороді сідають регіонали! Ідіть кров з рук змийте! Ми звертатимемось до парлменту та президента із проханням позачергових виборів, так далі продовжуватись не може!", - обурювались активісти.

20 листопада 2014р.

Теги: Волошин, аферист, Андріїв

Коментарі

Ужгород 2014-12-05 / 06:02:23
Бичара!!! Поки цю худобу не викурять з ради доти порядку в місті не буде!!!

Волошин 2014-11-24 / 19:28:06
Балога! Чубірка мій друг і член Народного Фронту!

незакарпатец 2014-11-23 / 22:15:12
Я сталкивался с этим подонком. Мразь редкостная. Проходимец. Моё сочувствие ужгороду.

Сестричка Віка 2014-11-22 / 14:40:27
На Закарпатті нема Правого сектора

Cтепан Крук 2014-11-22 / 14:15:50
Як казала моя покійна бабуся:" Нич тото нич! Оно все так не буде!".

гуцул микола 2014-11-22 / 10:25:10
В Тячево главный мент басараба Павло 100% Регионал никто не люстрирует Правый Сектор слабак

Виктория П. 2014-11-22 / 00:28:46
Этот чмырь на самом деле - банкрот. В долгах как в шелках. Своим сотрудникам в Априори и Унгварском не платит зарплату. Не платит также налоги государству. О Короне молчу. Как такого можно было подпускать к власти?

ДоброЖеватель 2014-11-21 / 22:10:59
вухастий як тампон захпаеця у любу дірку... Фу іванко тобі самому під носом не смердить від тих гузиць які так файно шліфуеш... Фу окоменів бись

Валя 2014-11-21 / 12:19:24
Ну и рожа!!

знаючий 2014-11-21 / 09:25:50
Співчуваю Андріїву, розведе його Волошин ... Де зараз Погорєлов його друг? Де Щадей його друг? Там буде і Андріїв ... Але він сам так захотів ...

чесно 2014-11-20 / 22:31:26
виборець діло говорить! немає сьогодні(і не було) в міській раді порядних депутатів. Сьогодні навіть "ідейна" Батьківщина на чолі з Чучкою і революціонером Щадеєм (ще місяць тому кричали-волали про боротьбу з регіоналами!) стали в чергу за подачками Андрііва і всадили його на царство.
При чому тут Балога з Ратушняком до безмежної продажності ужгородців?

виборець 2014-11-20 / 20:34:22

Який Рата? До чого взагалі В.Балога?

Участь у голосуванні за єдину кандидатуру секретаря Ужгородської міської ради, екс-регіонала Богдана Андріїва взяли майже всі депутати від фракції «Батьківщина»:

Віктор Щадей (!!!), Павло Чучка (!!!), Іван Колодій, Світлана Пахомова, Костянтин Дацюк та Святослав Галас.
Потім у результаті таємного голосування виявляється 40 «за» із 41 бюлетня!

Люди добрі, так хто кого розводить?

Може хтось пояснить «незмінну» позицію «полум’яних бійців» за добробут Ужгорода Щадея з Чучкою???

Колега 2014-11-20 / 19:23:14
Повністю погоджуюсь з Йонко, поки "вожді" пресують нормальних депутатів виграють інші...

Йонко 2014-11-20 / 19:13:31
Но шо Рато і Балоги? Розвів вас як лошків сільських аферюга Волошин і Андрііви братки?

Семерак 2014-11-20 / 18:47:56
Дієвий голова суду також потрібен місту

Виконком УМР 2014-11-20 / 18:34:14
Уже підготовлені відповідні клопотання в.о. мера про призначення Штефанюка прокурором і Кулітки начальником міліції

люстратор 2014-11-20 / 17:26:42
На вили цю компанію, роблять шо хочуть а ще не встигла кров засохнути!

Так от 2014-11-20 / 17:05:37
Навіть складно якось це коментувати. Якщо коротко - повний п...ец!(((

ганьба 2014-11-20 / 16:51:49
яка різниця між янеком і яценюком і в того і в того смотрящі при ділах?! Слава Україні Слава контрабандистам

Степан Крук 2014-11-20 / 14:12:55
Вихід один- дострокові вибори!

НОВИНИ: Політика

05:15
/ 181
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 11
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 4
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 22
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 41
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 14
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості
16:51
/ 6
Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан