Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

За відповідне рішення проголосували 34 депутати міської ради, паралельно затвердивши на посаді керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян.

Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

Сьогодні під час засідання Ужгородської міської ради депутатський корпус затвердив новим першим заступником новообраного секретаря міської ради "регіонала" Богдана Андріїва Івана Волошина. Ще одним заступником стала Ольга Травіна.

Разом з тим, депутати погодили на посаду керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян, яка свого часу працювала у штабі "Народного фронту" під керівництвом Івана Волошина.

Чергове рішення міської ради щодо кадрових призначень громадські активісти назвали "нелегітимним", а, резюмуючи те, що трапилось сьогодні у міській раді, активіст Юрій Світлик назвав соромом та пообіцяв ініціювання громадою дострокових виборів міського голови та міськради.

"Поки люди гинуть на Сході, у теплі крісла в Ужгороді сідають регіонали! Ідіть кров з рук змийте! Ми звертатимемось до парлменту та президента із проханням позачергових виборів, так далі продовжуватись не може!", - обурювались активісти.

20 листопада 2014р.

Теги: Волошин, аферист, Андріїв

Коментарі

Ужгород 2014-12-05 / 06:02:23
Бичара!!! Поки цю худобу не викурять з ради доти порядку в місті не буде!!!

Волошин 2014-11-24 / 19:28:06
Балога! Чубірка мій друг і член Народного Фронту!

незакарпатец 2014-11-23 / 22:15:12
Я сталкивался с этим подонком. Мразь редкостная. Проходимец. Моё сочувствие ужгороду.

Сестричка Віка 2014-11-22 / 14:40:27
На Закарпатті нема Правого сектора

Cтепан Крук 2014-11-22 / 14:15:50
Як казала моя покійна бабуся:" Нич тото нич! Оно все так не буде!".

гуцул микола 2014-11-22 / 10:25:10
В Тячево главный мент басараба Павло 100% Регионал никто не люстрирует Правый Сектор слабак

Виктория П. 2014-11-22 / 00:28:46
Этот чмырь на самом деле - банкрот. В долгах как в шелках. Своим сотрудникам в Априори и Унгварском не платит зарплату. Не платит также налоги государству. О Короне молчу. Как такого можно было подпускать к власти?

ДоброЖеватель 2014-11-21 / 22:10:59
вухастий як тампон захпаеця у любу дірку... Фу іванко тобі самому під носом не смердить від тих гузиць які так файно шліфуеш... Фу окоменів бись

Валя 2014-11-21 / 12:19:24
Ну и рожа!!

знаючий 2014-11-21 / 09:25:50
Співчуваю Андріїву, розведе його Волошин ... Де зараз Погорєлов його друг? Де Щадей його друг? Там буде і Андріїв ... Але він сам так захотів ...

чесно 2014-11-20 / 22:31:26
виборець діло говорить! немає сьогодні(і не було) в міській раді порядних депутатів. Сьогодні навіть "ідейна" Батьківщина на чолі з Чучкою і революціонером Щадеєм (ще місяць тому кричали-волали про боротьбу з регіоналами!) стали в чергу за подачками Андрііва і всадили його на царство.
При чому тут Балога з Ратушняком до безмежної продажності ужгородців?

виборець 2014-11-20 / 20:34:22

Який Рата? До чого взагалі В.Балога?

Участь у голосуванні за єдину кандидатуру секретаря Ужгородської міської ради, екс-регіонала Богдана Андріїва взяли майже всі депутати від фракції «Батьківщина»:

Віктор Щадей (!!!), Павло Чучка (!!!), Іван Колодій, Світлана Пахомова, Костянтин Дацюк та Святослав Галас.
Потім у результаті таємного голосування виявляється 40 «за» із 41 бюлетня!

Люди добрі, так хто кого розводить?

Може хтось пояснить «незмінну» позицію «полум’яних бійців» за добробут Ужгорода Щадея з Чучкою???

Колега 2014-11-20 / 19:23:14
Повністю погоджуюсь з Йонко, поки "вожді" пресують нормальних депутатів виграють інші...

Йонко 2014-11-20 / 19:13:31
Но шо Рато і Балоги? Розвів вас як лошків сільських аферюга Волошин і Андрііви братки?

Семерак 2014-11-20 / 18:47:56
Дієвий голова суду також потрібен місту

Виконком УМР 2014-11-20 / 18:34:14
Уже підготовлені відповідні клопотання в.о. мера про призначення Штефанюка прокурором і Кулітки начальником міліції

люстратор 2014-11-20 / 17:26:42
На вили цю компанію, роблять шо хочуть а ще не встигла кров засохнути!

Так от 2014-11-20 / 17:05:37
Навіть складно якось це коментувати. Якщо коротко - повний п...ец!(((

ганьба 2014-11-20 / 16:51:49
яка різниця між янеком і яценюком і в того і в того смотрящі при ділах?! Слава Україні Слава контрабандистам

Степан Крук 2014-11-20 / 14:12:55
Вихід один- дострокові вибори!

НОВИНИ: Політика

09:19
У наступному судовому засіданні в "мукачівській справі" очікуються дебати між сторонами захисту та обвинувачення
16:04
/ 3
Словацькі журналісти розповіли, як закарпатці "взяли в заручники" словацького поліцейського, блокуючи прикордонний наряд
02:59
/ 8
Закарпатський РУХ обрав головою Піпаша, висовуватиме на голову НРУ Шовкошитного та хоче автономії кримських татар
18:00
/ 3
У порядку денному сесії Ужгородської міськради від 30 травня проекти рішень про зміну влади відсутні
13:41
/ 22
Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора"
05:51
/ 17
ДСУУ вимагає знайти і притягнути до відповідальності організаторів провокації з "угорськими" стелами на Закарпатті
10:40
На першому засіданні Іршавської міської ОТГ обрали заступника голови та секретаря міської ради
02:30
Новообрана міськрада Перечинської ОТГ отримала повноваження і обрала керівництво
02:17
/ 3
З ужгородських депутатів троє можуть втратити мандат через відсутність звітів
17:55
/ 5
З 12 закарпатських нардепів проект постанови щодо санкцій проти Януковича і його оточення підтримали тільки троє
02:19
/ 1
Європарламент перевірить Угорщину на предмет дотримання європейських цінностей
20:27
Зняття звинувачення в тероризмі з фігурантів "мукачівської справи" ще не перемога - Бухтояров
11:12
Зі звинувачених по "мукачівській справі" "правосекторівців" зняли обвинувачення в тероризмі
04:19
/ 9
Львів'яни завершують на Верецькому перевалі облаштування меморіального кладовища карпатських січовиків
01:51
/ 2
Суд відмовив екс-голові Великоберезнянської райради Василю Канюку в грошах, але визнав звільнення протиправним (ДОКУМЕНТИ)
19:01
/ 30
Ідеологічна провокація в центрі Ужгорода. Що зробить українська влада?
18:18
/ 26
Захист угорських національних меншин в суміжних державах – популістський "коник" влади Угорщини
03:45
/ 5
Сьогодні після нарадчої кімнати суд в Ужгороді оголосить рішення щодо екс-голови Великоберезнянської райради Василя Канюка
08:02
/ 72
"Гібридна війна" за Ужгород: "Народним фронтом" проти "Відродження"
02:09
/ 13
Сьогодні суд вирішить, чи повертати екс-голову Великоберезнянської райради Канюка на посаду з компенсацією йому 200 тис грн
13:15
/ 1
Розгляд "мукачівської справи" відтерміновано для зміни обвинувального акту
11:23
/ 5
Закарпатська облрада зберегла через суд 3 тис га для мисливців екс-губернатора "опблоківця" Ледиди
05:45
/ 3
Прощання з імперськістю
03:53