Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

За відповідне рішення проголосували 34 депутати міської ради, паралельно затвердивши на посаді керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян.

Афериста Волошина депутати призначили заступником "регіонала" в.о. мера Ужгорода Андріїва

Сьогодні під час засідання Ужгородської міської ради депутатський корпус затвердив новим першим заступником новообраного секретаря міської ради "регіонала" Богдана Андріїва Івана Волошина. Ще одним заступником стала Ольга Травіна.

Разом з тим, депутати погодили на посаду керуючого справами виконкому Даніелу Геворкян, яка свого часу працювала у штабі "Народного фронту" під керівництвом Івана Волошина.

Чергове рішення міської ради щодо кадрових призначень громадські активісти назвали "нелегітимним", а, резюмуючи те, що трапилось сьогодні у міській раді, активіст Юрій Світлик назвав соромом та пообіцяв ініціювання громадою дострокових виборів міського голови та міськради.

"Поки люди гинуть на Сході, у теплі крісла в Ужгороді сідають регіонали! Ідіть кров з рук змийте! Ми звертатимемось до парлменту та президента із проханням позачергових виборів, так далі продовжуватись не може!", - обурювались активісти.

20 листопада 2014р.

Теги: Волошин, аферист, Андріїв

Коментарі

Ужгород 2014-12-05 / 06:02:23
Бичара!!! Поки цю худобу не викурять з ради доти порядку в місті не буде!!!

Волошин 2014-11-24 / 19:28:06
Балога! Чубірка мій друг і член Народного Фронту!

незакарпатец 2014-11-23 / 22:15:12
Я сталкивался с этим подонком. Мразь редкостная. Проходимец. Моё сочувствие ужгороду.

Сестричка Віка 2014-11-22 / 14:40:27
На Закарпатті нема Правого сектора

Cтепан Крук 2014-11-22 / 14:15:50
Як казала моя покійна бабуся:" Нич тото нич! Оно все так не буде!".

гуцул микола 2014-11-22 / 10:25:10
В Тячево главный мент басараба Павло 100% Регионал никто не люстрирует Правый Сектор слабак

Виктория П. 2014-11-22 / 00:28:46
Этот чмырь на самом деле - банкрот. В долгах как в шелках. Своим сотрудникам в Априори и Унгварском не платит зарплату. Не платит также налоги государству. О Короне молчу. Как такого можно было подпускать к власти?

ДоброЖеватель 2014-11-21 / 22:10:59
вухастий як тампон захпаеця у любу дірку... Фу іванко тобі самому під носом не смердить від тих гузиць які так файно шліфуеш... Фу окоменів бись

Валя 2014-11-21 / 12:19:24
Ну и рожа!!

знаючий 2014-11-21 / 09:25:50
Співчуваю Андріїву, розведе його Волошин ... Де зараз Погорєлов його друг? Де Щадей його друг? Там буде і Андріїв ... Але він сам так захотів ...

чесно 2014-11-20 / 22:31:26
виборець діло говорить! немає сьогодні(і не було) в міській раді порядних депутатів. Сьогодні навіть "ідейна" Батьківщина на чолі з Чучкою і революціонером Щадеєм (ще місяць тому кричали-волали про боротьбу з регіоналами!) стали в чергу за подачками Андрііва і всадили його на царство.
При чому тут Балога з Ратушняком до безмежної продажності ужгородців?

виборець 2014-11-20 / 20:34:22

Який Рата? До чого взагалі В.Балога?

Участь у голосуванні за єдину кандидатуру секретаря Ужгородської міської ради, екс-регіонала Богдана Андріїва взяли майже всі депутати від фракції «Батьківщина»:

Віктор Щадей (!!!), Павло Чучка (!!!), Іван Колодій, Світлана Пахомова, Костянтин Дацюк та Святослав Галас.
Потім у результаті таємного голосування виявляється 40 «за» із 41 бюлетня!

Люди добрі, так хто кого розводить?

Може хтось пояснить «незмінну» позицію «полум’яних бійців» за добробут Ужгорода Щадея з Чучкою???

Колега 2014-11-20 / 19:23:14
Повністю погоджуюсь з Йонко, поки "вожді" пресують нормальних депутатів виграють інші...

Йонко 2014-11-20 / 19:13:31
Но шо Рато і Балоги? Розвів вас як лошків сільських аферюга Волошин і Андрііви братки?

Семерак 2014-11-20 / 18:47:56
Дієвий голова суду також потрібен місту

Виконком УМР 2014-11-20 / 18:34:14
Уже підготовлені відповідні клопотання в.о. мера про призначення Штефанюка прокурором і Кулітки начальником міліції

люстратор 2014-11-20 / 17:26:42
На вили цю компанію, роблять шо хочуть а ще не встигла кров засохнути!

Так от 2014-11-20 / 17:05:37
Навіть складно якось це коментувати. Якщо коротко - повний п...ец!(((

ганьба 2014-11-20 / 16:51:49
яка різниця між янеком і яценюком і в того і в того смотрящі при ділах?! Слава Україні Слава контрабандистам

Степан Крук 2014-11-20 / 14:12:55
Вихід один- дострокові вибори!

НОВИНИ: Політика

00:02
Переможець виборів у Чехії виключив створення проросійської коаліції
16:16
/ 5
Роспропаганда: Ужгород спорожнів, угорці і поляки цілими вулицями виїхали з міста
12:21
/ 5
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожньому" "кидалові"
05:20
/ 11
Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол
04:46
/ 3
Мовне питання: чи виходить домовитися з Угорщиною?
04:12
/ 2
"Народний фронт" хоче запустити на Закарпатті, Буковині та Франківщині "Гуцульське радіо"
02:57
/ 22
На Закарпаття знову масово заїждають угорські державні високопосадовці
17:34
/ 6
Україна та Угорщина домовилися про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту"
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 6
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 7
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 5
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 16
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 7
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 18
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
04:05
/ 1
Румунія, на відміну від Угорщини, готова до діалогу про освіту мовами меншин — Клімкін
» Всі новини