Про це йдеться у заяві прем'єр-міністра країни Стівена Харпера.
"Поки не буде досягнуто реального миру, поки окупаційні сили не будутть виведені (з території України) і поки територіальна цілісність Україні не буде відновлена, мають бути наслідки для режиму президента Путіна", - йдеться у заяві Харпера.
"У зв'язку з цим наш уряд оголошує додаткові санкції і заборони на поїздки стосовно громадян РФ, а також економічні санкції проти російських компаній та заборону на імпорт/експорт товарів з Криму", - додано у повідомленні.
У документі зазначено, що введення додаткових санкцій щодо Росії було ухвалено в координації з нашими партнерами.
"Ми разом з нашими партнерами закликаємо президента Путіна припинити вторгнення у Східну Україну, вивести своїх солдатів, танки і важке озброєння, і припинити надання військової допомоги бойовикам. Ми підтримуємо поточні зусилля з дипломатичного вирішення (конфлікту в Україні) і закликаємо Росію і її довірених осіб повністю виконувати мінські домовленості", - підкреслив Харпер.
Згідно з повідомленням МЗС Канади, до розширеного списку санкцій увійшли російські компанії "Газпром", "Газпром нафта", "Сургутнефтегаз" і "Транснефть", повідомляє ТАСС.
У перелік також внесено підприємства "Оборонпром", "Станкоінструмент", "Високоточні комплекси", "Хімкомпозіт", "Об'єднана авіабудівна корпорація", "Тульський збройовий завод" і ВАТ "Сіріус". Санкції також торкнулися фонд "Маршал Капітал", "Євразійський союз молоді" (ЄСМ) і мотоклуб "Нічні вовки".
Щодо фізичних осіб, до "чорного списку" внесені російський політолог Олександр Дугін, лідер ЄСМ Павло Каніщев і Андрій Коваленко.
Таким чином у списках Канади - понад 200 російських підприємств, компаній та організацій, а також фізичних осіб, деякі з яких мають громадянство України.