- Юрій Оксьон - директор ужгородського ЖРЕРу номер вісім, показує свої володіння. За цим бетонним парканом - двір із озерцем і альтанкою, крита тераса, у прибудові - кімната з каміном.
"Тут насаджені просто зелені насадження, зроблений сюди вхід".
Так, двокімнатну квартиру на першому поверсі вдалося перетворити на будинок із власним подвір'ям. Директор ЖРЕРу запевняє, ці роботи провів коли ще не був чиновником, десять років тому. І сусіди, мовляв, дозволили.
"Огороджена парканом далеко до того, як я став депутатом або директором комунального підприємства. Дана прибудова є повністю законна, узаконена, з правом власності, мало того, узаконений паркан з відміткою в прокуратурі", - запевняє директор ЖРЕР №8 міста Ужгород Юрій Оксьон.
"Прибудинкова територія є власністю спільною усіх мешканців будинку", - нагадує натомість громадський активіст м. Ужгород Олександр Пересоляк.
Як не дивно, але мешканці будинку, яких ми зустріли під час зйомок, зовсім не переймаються тим, що хтось забудував їхній спільний двір.
"Дуже добре, територія впорядкована, чистенька, за нею стежать".
"У мене претензій нема, людина приватизувала землю, якщо на законних підставах воно знаходиться, воно мені не заважає".
Представники мерії підтвердили, що на цю прибудову у чиновника справді є дозвільні документи. Але вона - не єдина у власності родини директора ЖРЕРу. Торік чиновник на іншій вулиці звів упритул до п'ятиповерхівки ще один - власний - під'їзд.
"Як мешканці до цього поставилися? - Так, як до всього, що будується не санкціоновано – посперечалися, тому що місця скільки забрало".
На ось цю п'ятиповерхову будівлю дозвільних документів не давали, - стверджують у міському управлінні архітектури і містобудування.
"Відповідно мало бути якесь нежитлове приміщення, яке, ну була реконструкція, мала відбутися реконструкція з розширенням. Видавалися містобудівні обмеження на три поверхи", - каже головний спеціаліст управління архітектури та містобудування Ужгородської міськради Мар'яна Симчина.
Говорити про власний під’їзд до цієї п'ятиповерхівки, що звів без дозвільних документів, директор комунального підприємства - відмовився.
Та з сусідами йому нібито пощастило. В прокуратурі і міліції кажуть, із заявами-скаргами до них ніхто не звертався. Тому жодних розслідувань щодо цього не проводитимуть.
Подробности
репер 2015-05-08 / 09:30:54
холуйчик Волошина сей чмошний оксен
ваня 2015-05-01 / 21:49:53
мало му земл1,пак закопайте го на два метри, там му доста буде. в1чно голодний. най ся на1сть
до п. Крука 2015-05-01 / 19:27:55
Тож не Оксьон власник,а його мама.
Степан Крук 2015-05-01 / 10:43:17
Ужгород не місто, а край неляканих ведмедів! Роблять кому що заманеться в "рамках чинного законодавства". Але щоб потрапити в ці "рамки" потрібно попередньо рознести конверти із доларами по зацікавлених кабінетах. Щоб попасти в "рамки" потрібно також два дні годувати виборців гречкою і стати "народним обранцем". Але ж є небезпека попасти за рамки із міцної арматури: Tempora motantur et noS motamur in illiS! - Часи змінюються і ми міняємося разом з ними!
Василь Пасоля 2015-05-01 / 10:28:54
Ну це просто сміх, у всіх людей нормальні під"їзди, а в цього -загорожено, Знайте який я крутий, (або дурний). Так купи земельну ділянку і будуй хоч замок як у Галкіна в Грязях.Куди архітектура дивиться ? Хто на площі Народній має кабінет на першому поверсі ?
Хлопці, загордіть собі мало, архітектура закриє очі на все, це вже факт !
ось так 2015-05-01 / 02:09:07
Оксьон - волошинська тваринка, тому прокуратура і менти плювали на закон
точно 2015-05-01 / 01:17:40
із заявами-скаргами до них ніхто не звертався. Тому жодних розслідувань щодо цього не проводитимуть.
--------------------------------------------------
А як він туди тягнув газ-воду-каналізацію? Це ж уже страшенні порушення! Які скарги, влада повинна через суд порядок наводити, вона для цього найнята!
ужгородець 2015-05-01 / 00:58:06
Вихід один - змусити власним коштом розібрати незаконе будівництво.