Сергій Васильович Рахманінов (1873 – 1943) – геніальний композитор, піаніст-віртуоз і диригент, один з найбільш яскравих виразників духовної суті свого часу, який створив свій неповторний оригінальний стиль в музиці, що вплинув у подальшому на світову музику ХХ століття. Цікаво відзначити українські «маршрути» у творчій біографії Сергія Рахманінова - він здійснив кілька вражаючих концертних турів у Києві, Одесі, Кременчуці, Полтаві, Харкові, Катеринославі (нині Дніпропетровську). Композитор долучився до відкриття Київської консерваторії, підтримував молоді музичні таланти України. У 1893 у Київському оперному театрі Сергій Рахманінов диригував своєю першою оперою — «Алеко». Тоді ж були видані романси Рахманінова за творами Тараса Шевченка. Недаремно його глибоко шанують у нашій країні, щорічно з 1998 року проводиться Міжнародний фестиваль-конкурс «С. Рахманінов і українська культура» у Харкові, який у 2004 році внесено у Всесвітній реєстр Рахманіновських фестивалів та прийнятий до складу Всесвітнього Рахманіновського суспільства, штаб-квартира якого знаходиться в Лондоні, а президентом є знаменитий піаніст і диригент Володимир Ашкеназі, семиразовий володар престижної премії «Греммі» в номінації «Виконання класичної музики». Однією з характерних особливостей музики Рахманінова є виразний мелодизм, співучість.
У програмі концерту «Музика Почуттів» прозвучать два елегійні тріо: Елегійне тріо № 1 (g-moll) та Елегійне тріо № 2 «Пам'яті великого художника» (d-moll).
Елегійне тріо № 1 (g-moll) було створено у 1891 році в сонатній формі та вирізняється серед творів даного періоду творчості композитора індивідуальним рішенням, замкнутістю форми, що властиво більш зрілим творам Рахманінова. Елегійне тріо № 2 «Пам'яті великого художника» (d–moll) написано двома роками пізніше і присвячено Петру Іллічу Чайковському.
Виконавці концерту «Музика Почуттів» - тріо талановитих львівських музикантів Ігор Муравйов, Анастасія М'якушко та Максим Сасько - своєю творчістю заявили про себе як високопрофесійні музиканти.
Ігор Муравйов — скрипаль, добре відомий ужгородській публіці. Ігор є лауреатом міжнародних конкурсів. Закінчив Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача Володимири Шургот. З 2012 р. навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Володимира Заранського. Ігор Муравйов активно гастролює Україною та за кордоном. Як соліст, неодноразово виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, оркестром Оперної Студії ЛНМА ім. М. Лисенка, Академічним камерним оркестром «Кантабіле» (Луцьк), Ансамблем солістів (Ужгород, з такими диригентами як: Денис Прощаєв, Айдар Торибаєв, Юрій Бервецький, Роланд Марчук, Олена Короленко, Товій Рівець. Ігор Муравйов є постійним учасником сольних концертів у фестивалях «Стравінський та Україна»у містах Луцьк та Устилуг, «Gold Rose», а також «Музичне сузір’я Закарпаття» в Ужгороді. У його репертуарі є кращі твори скрипкового мистецтва.
Анастасія М'якушко — віолончель. Лауреат міжнародних конкурсів. Закінчила Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача Надії Квик. Продовжує навчання у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Юрія Ланюка. Анастасія М'якушко виступає з Академічним молодіжним симфонічним оркестром «ІNSO-Львів», Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, оркестром «Віртуози Львова», з диригентами: Сергієм Бурко, Юрієм Бервецьким, Айдаром Торибаєвим, Богданом Дашаком. Виступає з концертами в Україні та за її межами.
Максим Сасько — фортепіано. Лауреат Міжнародних конкурсів. Закінчив Рівненське державне музичне училище у класі викладача Лілії Духовної. Зараз навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Йожефа Ерміня. Максим Сасько завоював III місце на 6 Міжнародному конкурсі імені С.В.Рахманінова (2008р), де також отримав премію за найоригінальніше виконання обов'язкового твору. Максим Сасько дає концерти в Україні та за кордоном, виконуючи кращі твори фортепіанного мистецтва.
Агентство комунікацій ПАЗЛ