Кандидат в нардепи Чучка агітує і голосуватиме за кандидата в нардепи Щадея

Кандидат у народні депутати по виборчому округу №68 Павло Чучка не приховує, що підтримує на виборах у цьому ж окрузі іншого кандидата, в.о. міського голови Ужгорода Віктора Щадея.

Кандидат в нардепи Чучка агітує і голосуватиме за кандидата в нардепи Щадея

"За кілька днів вибори. Вибір дуже простий: можемо обрати перефарбованих регіоналів, або оберемо нового, чесного, працьовитого.

Таким є Віктор Щадей.

Його хотіли вбити, йому спалили автомобіль, на нього нападали регіональні тітушки.

Він - не відступив. І за кілька місяців зробив у місті більше, ніж попередній мер за 3 роки.

Щадей знає наші проблеми. Він знає, які закони треба прийняти, щоб зламати систему і дати більше повноважень місцевим громадам", - пише П.Чучка у спільноті "Мій Ужгород" у соціальній мережі Фейсбук.

"Зараз час оновити владу. Я голосую за наступаючі переміни! 

Я голосую за Щадея. Підтримую Щадея. Відповідаю за Щадея.

Підтримаймо його разом!", - закликає кандидат П.Чучка.

"Щадей забрав у Горвата голоси, - заявив днями Горват журналістам. 

Здогад: невже він має на увазі ті два голоси, які щоночі йому говорили про його рейтинговість і шепотіли: йди на вибори, Робі… йди на вибори…" - іронізує Павло Чучка щодо іншого свого "конкурента" - кандидата в нардепи Роберта Горвата на власній сторінці у Фейсбуку.

07 жовтня 2014р.

Теги: Щадей, Чучка

Коментарі

З Баранинців 10.10.2014 / 07:27:29
Баранинці за Щадея

Олег 08.10.2014 / 11:08:42
Ну да, це вже просто не фіглі, а безхребетність. Чучка сам розповів, що є технічним кандидатом тих, хто випихає смолавого Щадея на вибори. Чучку поважаю, бо він сам у житті чогось досяг(успішний бізнесмен, гарний фігляр...), а Щадей???? Він лиш справно вилизував тих, хто, використовуючи його, як..... пропихав до влади. Він не послідовний, він слизький, не чесний..... Погоджуюся, останні місяці активно двіжнячив(латав дороги і про кожен пук писав у соцмережах). Народ, задумайтеся для чого це робилося?????? Так, щоб стати депутатом. Я за гнид не голосую, хоча, якщо чесно, не бачу достойних кандидатів. Всі якісь тіні минулої влади...

+++ 08.10.2014 / 10:34:53
Які два мільйони? З президентськими поплутали? 12 тисяч внесок кандидата в нардепи.

кутьо 08.10.2014 / 09:19:34
А звідкіля як в одного, так і в іншого такі дикі гроші на вибори? Це ж по 2 мільйони гривень з кожного? Хтось цим цікавиться?

люстратор 07.10.2014 / 23:06:31
Чучка агітує за того Щадея, який дпоміг Волошину переоформити вкрадену в ужгородців Корону? Це жарт?

Cтепан Крук 07.10.2014 / 22:30:18
Павло Павлович з гумором підійшов до виборчої компаніі. Ну не може Чучка без фіглів жити! То в нього така хвороба баранинська. Чудак, одним словом. Але патріот! Вибір Павла Павловича підтримую, хоча б тому, що він готовий на самопожертви. А хитрий Чучка приносити себе в жертву може лише за хорошу справу. Нехай щастить!

Мер 07.10.2014 / 22:21:13
Ну і голосуй ! Вічно другий!

НОВИНИ: Політика

18:58
/ 1
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
00:06
/ 4
Голову Жденіївської селищної ради Василя Култана затримали на хабарі у 100 000 грн Фото новина
» Всі новини