Як зазначають організатори заходу, абсолютно побутовий характер кулькової ручки привносить у творчість своєрідний настрій. Безкомпромісний характер матеріалу, його "неартистичність" у поєднанні з форматами робіт надає творам сучасного і "маскультно-брутального" характеру.
Нейтральна медійність кулькової ручки сперечається з прінтами, але залишається нетиражною, ручною. Матеріал, який не наберає на себе художньої ваги, а залишається тільки медіумом між задумом та спогляданням, в той самий час "зафарбовуючи" твір в 20-те століття, відзначає Михайло Ілько.
Наступного понеділка, 29 вересня виповниться 115 років з дня народження Ласло Біро, журналіста та винахідника сучасної кулькової ручки (це сталося 25 квітня 1938 року). Його винахід є однією зі складових концепції виставки.
Копча 25.09.2014 / 17:25:40
Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши... пардон, как крисы... Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но... зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!