АФЕРА: Ужгородську «Корону», придбану за 8 мільйонів, перепродали за 1,25 мільйона (ДОКУМЕНТ)

Афера з відчуженням у громади обласного центру за заниженою в кілька разів ціною історичного комплексу «Корона», що є пам'яткою архітектури місцевого значення, триває. Аферист з кримінальним минулим і депутатським сьогоденням, «кришований» міліцією Шаранича і прокуратурою, замітає сліди злочину в типовий для злодіїв спосіб – перепродажем вкраденого.

АФЕРА: Ужгородську «Корону», придбану за  8 мільйонів, перепродали за 1,25 мільйона (ДОКУМЕНТ)

Ужгородську «Корону» перепродали. Закарпаття онлайн з власних джерел знало про цю аферистичну оборудку раніше, але звикло публікувати не чутки, а факти. І вони підтвердилися.

Відповідно до Договору купівлі-продажу, копія якого є в розпорядженні редакції, факт передачі «Корони» в інші руки стався ще 15 квітня. Тобто, вже при чинній владі Ужгорода. Яка, однак, знаючи проблемність приватизації об’єкту і будучи поінформованою про кричущий факт нищення пам’ятки архітектури місцевого значення, дозволила сховати кінці в воду. Чому? Запитання до влади.

Під цим договором, до речі, стоїть підпис приватного нотаріуса Малинич М.А. – дружини кума І.Волошина А.Малинича – колишнього заступника прокурора Ужгорода, а нині заступника прокурора Мукачева. Тобто, "сімейний підряд", який і раніше чимало сприяв І.Волошину, продовжує діяти.

Відповідно до тексту договору, формальний власник – ТОВ «ГОТЕЛЬ ПРОЕКТ КОНСАЛТИНГ ЛТД» в особі Андрія Захарченка, від імені якого і провернули свого часу аферу з купівлею «Корони» і який за це списав борг в 500 тисяч фактичному реалізатору цього кримінального прожекту – депутату Іванові Волошину, продав об’єкт іншій фірмі – ТОВ «БІЗНЕС ЦЕНТР КОРОНА» в особі Андрія Жомова. Зареєстрованій, як свідчить Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, всього за 6 днів до продажу – 9 квітня 2014 року. При чому того ж таки 15 квітня, тобто в день продажу, на посаді керівника зазначеного ТОВ А.Жомова оперативно замінив Руслан Футорняк.

Логіка?

Вона є. Але не бізнесова, а кримінальна. Відповідно до неї, тепер «новий» власник, яким, відповідно до того ж ЄДР, числиться абсолютно невідомий всезнаючому Google Матінко Едгар Володимирович з розміром внеску до статутного фонду в 100 тисяч гривень,  не несе відповідальності ані за занижену ціну придбання об’єкту, ані за те, що в процесі його приватизації бюджет Ужгорода не отримав величезну суму за продаж об’єкту з заниженою на 1000 кв метрів площею (відповідними довідками зареєстровано факт знесення учбових корпусів А2, А3, Б, В) , ані за руйнування пам’ятки архітектури, адже він купив уже тільки те, що від неї залишилося – голі стіни одного приміщення (літ А1), підготовані вже не до реставрації, а до банального євроремонту.

І все це традиційно відбулося під «кришуванням» напівкримінальної міліції під керівництвом Сергія Шаранича і за мовчазної підтримки прокурора Закарпаття Олега Сидорчука. Останній на своїй прес-конференції обіцяв журналістам в короткі строки з’ясувати кримінальні обставини «зникнення» зазначених 1 тис. кв метрів площі та покарати винних у руйнуванні пам’ятки. А натомість, за інформацією Закарпаття онлайн, дав підлеглим вказівку не чіпати тему «Корони». Якими аргументами вдалося І.Волошину переконати О.Сидорчука – питання не до журналістів.

У цій афері – одній з наймасштабніших за новітню історію Ужгорода – не може здивувати вже ніщо. Вся вона є суцільним клубком злочинів, що ілюструють наскрізну прогнилість і корумпованість системи, яку Україна кров’ю відкинула на Майдані. Однак, її ініціатор і втілювач, котрий веде наскрізь кримінальний спосіб життя, що його не помічають тільки «партнери» з правоохоронних органів, таки вміє дивувати.

Цього разу він здивував неприхованою наглістю, якою стовідсотково зафіксував злочинний характер всього того, що робив з «Короною» досі: при «закупівельній» ціні об’єкту в 8 мільйонів 65 тисяч гривень, його було продано за 1 мільйон 258 тисяч 200 гривень. Тобто, у 6,5 разів дешевше.

Ну, як вам «бізнес»?

Ви б могли провернути аналогічний?

Іван Волошин, який у житті і у Фейсбуку неприховано позиціонує себе як власник «Корони», що зафіксовано відповідними скріншотами його постів, є аферистом, але не зовсім ідіотом. Тому в збиток собі, а тим більше – людині, для якої насправді придбав цей об’єкт, працювати не буде. Насправді, «Корону» не перепродали. А просто переоформили на іншого формального власника. Сховавши, як було сказано, в воду кінці всіх попередніх злочинів і, при цьому, вкотре «вставивши» громаду Ужгорода на гроші – цього разу на суму не заплачених від реальної вартості об’єкту податків.

Тобто, реально йдеться про черговий злочин, що на цьому етапі завершує і, навіть, «коронує» усі попередні злочини тієї ж особи:

1. Крадіжка газу, вчинена у великих розмірах, в велнес-готелі «УнгварсЪкій» (карається позбавленням волі на  строк  від  п'яти  до  восьми років) і 2. Використання там же незаконної свердловини мінеральної води; 3.  Заниження при викупі площі готельного комплексу «Корона» на 1 тисячу квадратних метрів, факт якого зафіксовано прокуратурою і порушеною кримінальною справою, і за що навіть було засуджено винних осіб з числа виконавців; 4. Руйнування пам’ятки архітектури місцевого значення «Корона» без ЖОДНОГО з величезного переліку документів, необхідних ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ об'єкта. 5. Кричущий факт корупційної участі у бізнесі Івана Волошина чинного високопосадовця СБУ Дмитра Білоуса. Котрий, до того ж, прикривав ще більш кричущий факт прослуховування і «проглядання» закарпатських високопосадовців за допомоги незаконно встановленого в «УнгварсЪкому» аудіо та відеообладнання.

Мало?

Нічого, Іван Волошин незабаром «вчудить» щось нове. Кримінал – його стихія...

04 серпня 2014р.

Теги: Корона, Волошин, Шаранич, Сидорчук

Коментарі

виборець 2014-08-13 / 23:19:14

до Наталки Майстренко 2014-08-13 / 13:15:46

Пані Майстренко, але уважно подивіться на копію Договору купівлі – продажу викладену під текстом «Афери…» на ЗО.

У правому верхньому кутку Ви знайдете всі відповіді на свої питання.
Якщо це Вас раптом не влаштує, готовий озвучити ще багато «думок» щодо В.Щадея і його діяльності окрім «Корони», але тільки на ЗО.

Тому подумайте, чи варто Вам публічно захищати таких «клієнтів».

Наталка Майстренко 2014-08-13 / 13:15:46
Виборцю_ хто Вам повів, що аки договір, засвідчений нотаріально, повинен погоджувати Департамент міського господарства? Це що привід "полаяти" на Щадея і Костенчука?

виборець 2014-08-07 / 23:11:39
Договір купівлі-продажу «Корони» погоджено 15 квітня 2014 року Департаментом міського господарства Ужгородської міської ради.

Хто після цього В.Щадей - для мене особисто просто не питання, про що я неодноразово писав на ЗО.

Питання в іншому, ЧОМУ на цьому не наголошує редакція ЗО хоча би шостим пунктом злочинів І.Волошина?

Орест 2014-08-07 / 11:42:06
Зрозуміло, що такі документи не проходять без відома міської влади. Це підтверджено і відповідним підписом та печаттю нагорі документа. Публікація цього матеріалу свідчить, що Щадея просто злили.

Юрист 2014-08-07 / 07:51:12
Війна не привід красти міське майно - це по перше, по друге, для таких як , не дуже розкмних, Волошин співпрацює з Медведчуком!!!! Відкрийте очі !!!!!!! Го антикорупція і Украінський вибір Медведчука підписали договір про співпрацю, не знаєш ДЛЯ ЧОГО?!

Місцевий 2014-08-06 / 21:58:00
Так і є. Прокурор області наче осліп і оглух, нічого не чує ,нічого не бачить , ні на що не реагує. Ніби його і нема. То нащо такий прокурор?! Куди дивиться ген прокурор Ярема?! Невже не знає які в нього підлеглі. Авторитету прокуратурі не додасть, а Майдан зкомпроментує по повній. Пора на осінь готувати новий Майдан...

бандит+прокурор=корупція 2014-08-06 / 21:02:24


Ну і? Де реакція прокурора Закарпаття? Тепер видко, ош челядник Сидорчук тупо взяв від бандіта Волошина бабло і закрив на вшитко очі


Закарпатець 2014-08-05 / 19:50:34
Ко сисі аферісти може їм тяжко било у детстві жити може їх били каждий динь.

Вітя 2014-08-05 / 17:45:46


ну не ****єц?!


карма 2014-08-05 / 12:18:25
Малинич Н.А. приватний нотаріус Малинич А.А. прокурор і бізнес партнер волошина - організована преступна група!

Правий сектор 2014-08-05 / 01:07:15
МІ-ЛІ-ЦІ-Я!!! ПРО-КУ-РА-ТУРА!!!
Ви чекаєте, коли ми винесемо вас з ваших крісел? Дочекаєтеся!

Ужгороду - оновлення 2014-08-04 / 18:22:26
Ситуація в черговий раз доводить кілька простих істин
1) Всі у міській владі є зараженими вірусом крадійкуватості. Абсолютно не має значення, яку політичну силу вони представляють. Прізвища значення не мають. Всі депутати намагаються потрапити до міськради, щоб щось там вкрасти.
2) Всі люди, які беруть по двісті гривень і голосують за таких депутатів - самі винні в ситуації, що склалася сьогодні.
3) Всі мають порозуміти - якщо сьогодні докорінно не змінити самих себе, що в свою чергу призведе до зміни системи влади - нам усім кришка.
Схема по крадіжці Корони - черговий приклад такого стану речей. Аферист Волошин проводить операцію на користь третіх осіб, при цьому "в долі" мер Погорєлов, депутати з провладної більшості, ба, навіть "смотрящі" за опозиційними, на тот момент, депутатами ЄЦівцями, за підтримкою яких такий пройдисвіт став депутатом. Усі отримали свою "долю", кажуть, що кожний депутат, який не проголосував проти нахабної крадіжки, отримам по 1.5 тис. доларів. Отак наші обранці, серед яких кілька мільйонерів, за півтора штукаря продають те, що у спадок нам залишили предки.
Кожен новий силовик - отримує кілька доларів, або обіцянку отримати квартиру в будинку, що має постати на місті Корони і закриває очі.
Але ситуація не така безнадійна. Схема з продажем достатньо тупа, як і сам її автор, і може бути елементарно відмотана назад, при наявності волі. А воля буде - на небі є Бог і Він таку нечисть рано чи пізно покарає по повній програмі.


констатация 2014-08-04 / 13:56:19
Эту власть нужно сметать. Всех: ментов, прокуроров, эсбеушников. Всю шваль, присосавшуюся к городу и пьющую из него кровь.

ужгородець 2014-08-04 / 11:45:52
цей товариш скоро на нарах буде

ужгородець 2014-08-04 / 10:54:35
волошин - ВОР,ВОР, ВОР!!!! Крав,краде і буде красти!!!!

ужгородець 2014-08-04 / 10:31:53
@ля, як нагло... Де проуратура? Де міліція? Де СБУ?

НОВИНИ: Кримінал

11:40
За фактом ДТП біля Дубрівки на Ужгородщині, в якій травмувалися двоє людей, відкрито кримінальне провадження
10:35
Підозрюваного у зберіганні наркотиків закарпатця, оголошеного торік у розшук, знайшли аж на Полтавщині
06:45
/ 1
Неповнолітнього мукачівця затримали з асортиментом наркотиків, які він "знайшов"
16:53
На Мукачівщині два односельці висадили з мотоцикла його власника та поїхали геть
16:07
На Мукачівщині викрили чоловіка, який пошкодив 23 пам’ятники на цвинтарі
15:59
Група чоловіків, що розпилювали на метал обладнання винзаводу у Бобовищі на Мукачівщині, постане перед судом
15:51
Справу про резонансне викрадення ужгородця поліція направила до суду
15:16
/ 1
Прямуючи до Італії, водій "Мерседесу" намагався виїхати з Закарпаття із прихованими в тайнику сигаретами
15:02
У затриманій на Закарпатті із контрабандним тютюном поміж меблями вантажівці нарахували 135,5 тисяч пачок сигарет
11:43
Обвинувальний акт щодо двох нападників на спілку угорців Закарпаття направлено до суду
04:09
Словаки впіймали турка, що нелегально потрапив в країну з Закарпаття
17:55
На Закарпатті за сприяння контрабанді сигарет суд покарав прикордонника трьома місяцями арешту
17:40
/ 19
На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття
16:23
Понад 100 ящиків сигарет нарахували у вантажівці з кухонними меблями, затриманій на кордоні на Закарпатті
15:58
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу щодо нападу чотирьох мешканців Виноградівщини на іноземця в авто
15:34
/ 25
В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката
15:32
/ 2
На Закарпатті зупинили ГАЗ, який перевозив деревину без відповідних документів
15:16
В Ужгороді затримали викрадача туй, котрий уночі викопував їх, аби "вірно пересадити"
14:42
На Закарпатті водій вантажівки спробував під виглядом меблів перемістити через кордон сигарети
13:30
У Мукачеві водій "Мерседесу" наїхав на велосипедистку
11:09
/ 1
Водій ВАЗу, що загинув у ДТП на Свалявщині, в'їхав у рейсовий автобус по зустрічній
11:03
Трьох юнаків, що намагалися переправити до Румунії 7 пакунків сигарет, затримали на Закарпатті
10:21
За фактом смертельної ДТП із шістьма постраждалими на Ужгородщині розпочато кримінальне провадження
18:06
Підозрюваного в убивстві юнака у під'їзді багатопверхівки в Мукачеві й надалі триматимуть під вартою
16:35
В автоаварії на Ужгородщині травмувалися 5 людей і загинув один із водіїв
» Всі новини