Ужгородська міська рада при продажі "Корони" не оцінила одну з будівель – прокуратура

Прокуратурою встановлено, що керівництво Ужгородської міської ради при продажу «Корони» не оцінило одну з будівель площею понад 1000 м.кв - проводиться досудове розслідування

Ужгородська міська рада при продажі "Корони" не оцінила одну з будівель – прокуратура

В ході судового розгляду в господарському суді Закарпатської області прокуратурою вивчено матеріали приватизації, так званого комплексу «Коруна» за адресою м. Ужгород, пл.Театральна, в т.ч. і матеріали проведеної оцінки приватизованого майна.

Прокуратурою міста Ужгорода встановлено, що Департаментом міського господарства Ужгородської міської ради при продажу «Корони» не було оцінено одну з її будівель площею понад 1000 м.кв.

Зокрема, в оголошенні на проведення конкурсу із відбору суб’єктів оціночної діяльності, була вказана площа об’єкта («Корони») - 3882 кв.м, а згідно висновку про вартість оцінюваного майна, виконаного ПП «Консалтингова фірма «Кіпріда», об’єктом оцінки є будівлі «Корони» площею 2854,3 м.кв..(різниця в площі понад 1000 кв.м). Проте, директор Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, всупереч вимогам Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», затвердив висновок про вартість Корони без відповідної оцінки вартості однієї з будівель комплексу площею понад 1000 м.кв., при цьому продаж об’єкта відбувався вцілому.

За фактом порушення процедури приватизації вказаного об’єкту нерухомості, прокуратурою міста Ужгорода проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень - карається обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, на підтвердження вказаних обставин Закарпатським регіональним відділенням ФДМ України надано методологічні роз’яснення, які приєднані до матеріалів справи.

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

27 грудня 2012р.

Теги: Корона, міська рада, продаж, будівля, Ужгород

Коментарі

drug 05.03.2014 / 13:18:49
Надо менять всех все прогнили ...нужны совсем новые фигуры....а Ец вообще запретить на територии украины...вставай народ а то опять разведут....нельзя отдать волошину Корону...открыть криминальные дела по короне...

Рпп 11.01.2013 / 09:00:17
Деньги для судей, которые щедро сулит Иванко- как раз та сумма которая должна была попасть в бюджет. Он вешает лапшу Алферову и пытается прикарманить большой куш. Но проблеммы, которые ему создают Бедь с Маерчиком, стоят денег и он останется с носом.
А львовскую аппеляцию ему порешает Ващилин, держась за мамочкину юбку. Так было и с Оксаной Ремецки... Она классная тетка, но Ващилина сверху.
Продажеая ситуациЯ- раньше Ващилина решала Бедю суды об отмене повышения аренды, а сейчас Волошину и Касперову простят 1000 метров прощади. Типа слона то я и не заметил.

9423 29.12.2012 / 17:01:29
Скоро "відповідальній особі" Касперову доведеться ще договір по водоканалу підписати.
То погорелов цапа відбувайла хорошого найшов. Тепер ясно нащо він його з Києва привіз, напевно в міській прокуратурі розказує казки шо то Києвський кум сина Богатирьової, а там казки слухали, слухали та й справу порушили

стоматолог 29.12.2012 / 16:33:02


Петруня - ні риба, ні м*ясо. Сидить собі в своєму кримінально-прокурорському лайні, бере тихо взятки, його клерки пишуть плоскуваті відписки, ****** з прес-служби штампує бравурні статейки та істерично назвонює редакторам, щоб видаляли компромат по прокуратурі і коменти про неї. А ми терпимо вець цей непотріб і замість того щоб мітлою гнати бандитів при владі, пишемо коменти і скрипимо зубами.


Влад 28.12.2012 / 11:21:16
До зустрічі Вікуся! Хай щастить у Новому Році!

безпартійний 28.12.2012 / 10:03:10
до «Ігора» 2012-12-28 / 09:45:56

Зрозуміло. Вибачте, Інна Іванівно і Ко, в котре помилився. Шкода, що самостійно не можу видалити свою переписку з вами. Зрозуміло, що повівся, як останній дітвак. Ніяк не можу звикнути до «переваг» Інтернету. Щасти, красуні!

Ігор 28.12.2012 / 09:45:56
Рибонька ти моя.

безпартійний 28.12.2012 / 09:33:42
Ігоре, синку, готовий з тобою зустрітися особисто. Ти будеш неприємно вражений, бо обрав явно не ту вагову категорію. Лише скажи, де і коли. Але це буде боляче, по-справжньому, по-чоловічому.
Дитино, повір, що це не біля «компа» на батьківських харчах по ночам «балаболити»!

Ігор 28.12.2012 / 09:14:06
Я так розумію, що нема кому тебе нормально... А Петруня, як людина взагалі то нормальний мужик, компанійський. Просто в обоймі і робить в рамках того режиму, що є.

безпартійний 28.12.2012 / 08:48:47
до «Угородець» 2012-12-28 / 08:33:01

Враховуючи його «досвід» після двох «ходок»… Важкувато буде, хоча…
Але, думаю, у любому випадку більшість «не стимульованих » ужгородців зраділа би третій, хоча б умовній!

Угородець 28.12.2012 / 08:33:01
Ой не так то всьо просто у П-а може статися

безпартійний 28.12.2012 / 08:26:54
до Ігора 2012-12-28 / 05:51:15

На жаль, міська рада – це колективний орган, а мер лише підписує її рішення. І у цьому випадку навіть слідчий суддя, за новим КПК, безсилий.
Також, не забувайте, що у нього є «пожиттєва», в принципі, непогана розівська адвокатеса Д.Геворкян, яка йому зобов’язана всім.
А ось у «зальотного» «вундеркінда» Касперова (до речі, тупого до ужасу, навіть у службовій переписці!) є всі шанси «присісти» за свої «художества» (раз «спригнув», думає, що повезе і надалі!).
Як, до речі, і у інших директорів комунальних підприємств, якщо вони і надалі будуть виконувати усні «вказівки керівництва» без власного хоча би юриста!

Ігор 28.12.2012 / 05:51:15
Якби не корумпована прокуратура то Погорєлов уже б сидів на нарах.

Ужгородець 28.12.2012 / 05:08:36
До речі про область:
Як Погорєлов за допомогою Касперова "деребанить" майно обласної ради
http://www.sribnazemlja.org.ua/news/rezonans/jak-pogorjelov-za-dopomogoju-kasperova-qderebanytq-majno-oblasnoji-rady-7752.html

безпартійний 27.12.2012 / 23:17:18
За такого мера подякуйте в першу чергу депутатам фракції ЄЦ у міській раді та обласним депутатам ЕЦ від Ужгорода, а також більшості теперішніх директорів комунальних підприємств, які активно складали списки «нуждених» та розносили «стимулювання».
Навряд це «чудо» потрібне його теперішнім одно партійцям на наступних виборах, там своїх грошовитих претендентів «пруд гати».
Не забудьте також «досвідчених» членів ДВК від ЄЦ на місцевих виборах в Ужгороді.
Складіть відповідний список і не забудьте його перечитати перед наступними місцевими виборами! «Короля» завжди «грала» «свита»!

ахтунг 27.12.2012 / 21:44:21
Погорелова у відставку!

Ференц 27.12.2012 / 21:03:42
Не міська рада а якийсь сумазброд!!! Заборонили розміщувати рекламу, а самі не виконують те що самі прийняли, тобто розміщують рекламу далі. Тепер 21 ларьок з пивом мають розкласти по місту. Засрав погорєлов місто ужас! Він що не любить своє місто чи як??? З короною на каламутили таке, що й рогатий не розбереться. І куди дивляться всі правоохоронні органи?? Це просто кошмар яка в нас держава та влада! Розбите корито а не держава.

ужгородець 27.12.2012 / 16:11:59
Волошин приєднався під ніком. Звідси і болото в коментах

Влад 27.12.2012 / 15:46:52


Коментар видалено. Адмін


Леквар 27.12.2012 / 14:34:43
Під шумок розбору невдалої афери буде вкрадено в міста щось не менш значуще.Нема розголосу-нема проблеми,а Корона то і так вже невдала спроба.Причому ніхто з посадовців не понесе передбаченної відповідальності.

НОВИНИ: Кримінал

14:51
/ 1
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 2
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
» Всі новини