Історик - сорри 2007-08-28 / 17:30:00
Пояснюю ще раз: питання "чи будете ви виключати Шпеника" - не зовсім розумію хто маєтся на увазі під займенником "ви", якщо мене персонально то ще раз наголошую що ні я ні якась інша людина одноосібно це рішення не приймає а вирішує зїзд. "Не член партії може дерибпнити і хаяти НУ" - депутат міської ради може мати власну думку щодо позиції чи дій певної політичної сили в т.ч. і критичну. А що стосується позиції ЮВТ то це питання до неї, я говорю про НУ в області. Ще питання є?
сорри-Історику 2007-08-28 / 13:20:00
Шановний, ви гарно з"їхали з теми. Перечитайте ще раз поставлені запитання, і, якщо вважаєте за можливк, дайте на них пряму відповідь.
Історик - сорри 2007-08-28 / 12:06:00
По-перше виключає з депутатів не хтось один і навіть це рішення приймається не на місці а міжпартійним зїздом у КИЄВІ (це вимога закону), а що стосується дружби з НСНУ то я як член партії можу мати свою думку і вона така що дружити з НУ коли її представляє Віктор Іванович (особливо дружити в Закарпатті) це себе дурити. Балога завжди робив тільки те що вигідно йому а не думав про спільні інтереси. Зараз йму вигідно дружити з БЮТ і він переконує ЮВТ що все буде добре (в Закарпатті) а у свій час він створював широку коаліцію у обл.раді і доклав усіх зусиль для розколу фракції БЮТ в обл. раді. Потужна партія "Батьківщина" йому не потрібна бо він хоче бути "його величністю, королем незалежного Закарпаття"...
сорри-Історику 2007-08-27 / 15:05:00
Так ви будете виключати Шпеника з депутатів, чи ні? Чи, якщо він не член партії, то може дерибанити і хаяти НУ-НС? Дуже зручно, пане Історику. А щодо "дружності" НУ-НС до БЮТу, то, цікаво, чи Юля розділяє вашу позицію?
Історик 2007-08-27 / 12:34:00
Щодо Шпеника, то по перше він не був члено партії "Батьківщина" а вилючали якраз з партії, бо "виключити з БЮТу" не неможливо, можна тільки відкликати депутата а це відбуватиметься лише після виборів. А по друге - Шпеник разом з Рибою, Бараном, Лукшою та ще кількома депутатами міської ради від БЮТ бкруть участь у цій передвиборчій кампанії БЮТу в місті Ужгороді. А що до того, що НУ -НС дружня БЮТу сила, то тут є багато питань...
я 2007-08-25 / 12:50:00
Всі чудово розуміють, що якраз Цап нічого не порушив. Але комусь дуже хочеться внести склоки в НУ-НС і здискредитувати її перед виборцями. Але виходить смішно і недолуго. І ефект прямо протилежний
ukrainecj 2007-08-25 / 10:47:00
Час покаже хто правий, але Цап порушує закон "Партія сказала надо, народ ответіл єсть"
Шоні 2007-08-24 / 22:00:00
"Наша Україна" і БЮТ могли би виграти і в Ужгороді, і в усьому Закарпатті, і разом створити більшість. А Цап молодець, не то, що Кінах
Сонце 2007-08-24 / 21:12:00
За балоган-ладан готовий чорту душу віддати, щоб покайфовати.
случайний 2007-08-24 / 13:39:00
Так шпеник насправді в БЮТ чи його поперли за дерібан? якщо в БЮТі, то чому його сайт тиражирує провокації проти дружньої партії? якщо вже не в бюті, а повністю під Ратушняком, тоді все понятно.
Вася ОДА 2007-08-24 / 12:19:00
Невзападло працювати дрібним провокатором? А в НУ-НС, думаю, без порад сопливих обійдуться :-)
Вася 2007-08-24 / 12:14:00
Це хороша новина для конкурентів НУНС. З Цапом вони в Ужгороді і 10% не наберуть! Хоча реально прихильників було би десь 25-30%.
ОДА 2007-08-24 / 11:59:00
Цап готовий був перейти в регіони за посаду торгового представника України в Угорщині. На це в міністерстві економіки просто посміялись і сказали, що таких туди не призначають. Після цього цьому смішному чоловічку більше нічого і не лишилось, як поклястись у вірності нанайцям (до слідуючих пропозицій)
Атар для супер 2007-08-24 / 10:59:00
"Чому...чому... чому..." Тому, що зрадив не Цап, а Кінах. Тому Цап залишається в ПППУ і блоці (а не партії) "Наша Україна", а Кінах йде за списками янучарів