«Міс Мукачево 2013» Аліна Гороховська: «Головне, щоб у дівчини була родзинка!»

Конкурс «Міс Мукачево 2013» показав, що мукачівці віддають перевагу вишуканим, інтелігентним і стильним дівчатам.

«Міс Мукачево 2013» Аліна Гороховська: «Головне, щоб у дівчини була родзинка!»

Минулої п’ятниці у мукачівському драмтеатрі вирували емоції, переживання та боротьба за першість: обиралася найгарніша дівчина міста. Сьогодні, коли пристрасті трохи вляглися, маємо можливість більш спокійно та тверезо подивитись на речі. Конкурс «Міс Мукачево 2013» мав показати, наскільки гарні наші дівчата – гордість нашого міста.

Красу конкурс показав, але, скажемо відверто, одночасно показав загальні суспільні хиби, низький рівень культури та толерантності, що супроводжують усі конкурси такого рівня. Тому спробуємо заглянути за лаштунки конкурсу і об’єктивно дати йому оцінку.

Можна тільки вітати людей, які щось роблять. Організатори цього конкурсу все-таки з року в рік проводять «Міс Мукачево» і при всіх його вадах це – позитив. Безперечно, багато організаційних прорахунків. Але вони є і у конкурсах набагато вищого рівня, у яких, до речі, бюджет зовсім не такий, наскільки я порозумів як журналіст, який спостерігав за цим конкурсом, його організатори проводили його за майже відсутності фінансування, з власної ініціативи, а одним із головних фінансових спонсорів був Олексій Фазекош, який системно присутній у громадському житті Мукачева і краю. Організаційні моменти конкурсу, відбір конкурсанток – так званий кастинг, і сам конкурс з його сумнівно новаційним, а скоріше відверто тривіальним виходом на сцену в національних костюмах, і склад журі, і інші моменти можна критикувати. Але виникає цілком законне запитання – а судді хто? Конкурс відбувся, місто отримало гарне шоу, і, як на мене, достойну переможницю. Стосовно ж пліток і пліток недоброзичливців і незадоволених, так вони є у будь-якій справі. Тому поздоровляємо з заслуженою перемогою переможницю даного конкурсу – чарівну Аліну, і беремо у неї інтерв’ю, яке, думаю, зацікавить нашу публіку.

– Як ти дізналась про конкурс, і чому вирішила брати участь?

–  Про конкурс мені розповів однокласник, буквально увечері перед кастингом. Я навіть не порадилася з мамою, бо вона поїхала в санаторій. Я вирішила так – якщо пройду кастинг, тоді скажу мамі. Додам, що з дитинства я була не дуже впевнена у собі, і для мене це був внутрішній подвиг. І є ще одна дуже прагматична мета – я ніколи не була за кордоном і все життя мріяла подорожувати, а головним призом конкурсу була саме подорож до Європи. А ще мене підштовхувала мамина корона, яку вона свого часу отримала як І Віце-міс конкурсу «Міс Західна Україна».

– Отже, кастинг…

– Було більше 20-ти дівчат, все проходило досить швидко. Питання були типові: «Для чого ти прийшла?», «Чим займаєшся?». Мене спитали, яка співачка мені подобається, я відповіла – Адель. Спитали, чи можу виконати її пісню, я і виконала. Взагалі, я розраховувала, що будуть питання більш серйозні.

– Як ви готувались до конкурсу?

Нас готувала «Міс Мукачево – 2012» Тетяна Шавкова. Я хочу подякувати, вона за такий короткий термін змогла підготувати усіх учасниць до достойного виступу.

– Що запам’яталося з самого конкурсу?

– Мені сподобалося, що дівчата були дружніми на репетиціях, допомагали одна одній. Усі дівчата були надзвичайно обдарованими. Я до останнього моменту була впевнена, що переможе Ольга Штих. Дуже шкода, що вона пішла з конкурсу без жодної нагороди. Я вважаю, що саме це було найбільшим «мінусом» організаторів – те, що троє дівчат пішли звідти без жодної відзнаки. Рівень проведення був шалений. Нам не дали можливості підготуватися, визвучитися. Якби я знала, що є можливість скористатися фонограмою, краще б я це зробила – бо під час виступу я просто не чула себе.

– Що б ви змінили у конкурсі?

– На мою думку, на конкурсі краси має бути, окрім інших, конкурс купальників та конкурс інтелектуальний. Бікіні, на жаль, відмінили через вікову категорію. Натомість, мені видали для виступу спортивний одяг на кілька розмірів більший від мого.

– З конкурсом все зрозуміло. А чим ти захоплюєшся, окрім конкурсів краси?

– У мене є чітка мета – я хочу стати архітектором. Це не заважатиме мені мандрувати по світу. Я з відзнакою закінчила дитячу художню школу ім. Мункачі. Обрала економічний нахил у коледжі, адже він дасть максимально наблизитись до точних обрахунків. Я вже навіть обрала ВУЗ, до якого подам документи – це столичний КНУБА.

– Кажуть, що ти похресниця одного з члені в журі – Олексія Фазекоша?

– Ага, а ще я з ним скоро одружуся)

– А батьки в курсі?

– Вони не заперечують, бо жених завидний.

– Що ви побажаєте іншим учасницям?

– Зосередитися на перемозі, а не на міжусобицях. Якщо б перемогла інша, я би з радістю її привітала. І це було би для мене поштовхом для подальшого самовдосконалення, щоб перемогти наступного року.

– Кому з цьогорічних учасниць ти хотіла би одягнути корону наступного року?

– Наскільки я знаю, що Андріана вже не перший раз бере участь у конкурсі і вона просто зобов’язана перемогти. Я з радістю одягну їй корону «Міс Мукачево 2014».

– Ти будеш брати участь в інших регіональних чи Національних конкурсах краси?

– Я ще над цим не думала. Це дуже величезна відповідальність – представляти місто на обласному конкурсі. З іншого боку, ця перемога додала впевненості у собі і я, скоріш за все, спробую. А на разі я читаю книжку «Портрет Доріана Грея» і думаю: «Цікаво, чи будуть такі, як Доріан Грей, читати моє інтерв’ю?» Тому що реалії життя часто не співпадають з уявним світом. В ідеалі у Оскара Уальда Доріан Грей був весь такий чистий і невинний, а у новій версії – у фільмі він абсолютно цинічний і прагматичний.

Наталія, мама Аліни: «Мене не було у місті, і тут отримую дзвінок: «Мамо, я пройшла кастинг на «Міс Мукачево!» Я була настільки шокована, що відповіла: «Для чого це тобі?». Хоча, звичайно, у той момент я гордилася своєю донькою, і шкодувала, що мене немає поруч. Довелося вболівати на відстані та давати поради по телефону. Просила своїх подруг, щоб допомогли з одягом, з зачіскою, з макіяжем. Дуже боляче було читати коментарі у соціальних мережах, часто їх автори переходили на особисті безпідставні образи. Колись у них будуть власні діти, і вони мене зрозуміють».

Олексій Фазекош, голова Ради адвокатів Закарпаття, голова Мукачівської міськрайонної спілки підприємців: «Прочитав багато коментарів відносно перемоги Аліни Гороховської. Що тут сказати – все правда. Крім того, я дійсно чекатиму, коли їй виповниться 17 років, щоб я міг на ній одружитися. Все».

Інтерв’ю взяв Юрій Кравчук, Центр журналістських досліджень

24 грудня 2013р.

Теги: Міс Мукачево, Гороховська, Фазекош

Коментарі

лола 2014-02-24 / 09:47:06
Гарна дівчинка, ну і що? Головне, щоб була хорошою людиною, а не дурепою, яких зараз активно рекламують.

репін 2014-02-24 / 09:40:42
Ці конкурси краси пропагують гламур і блуд. Кому вони потрібні. Грошовим мішкам, щоб собі підшукати ляльку. Це псує нашу молодь.

О_о 2014-01-04 / 19:15:01
ну хто ж винен, що вона не достойна титулу! а на конкурсі вона взагалі показала себе не з найкращої сторони, здавалось, що таких стерв взагалі ще не було(

Микола 2013-12-24 / 20:36:36


Коментар видалено. Адмін


Света 2013-12-24 / 20:03:28


Те саме, будь ласка, але без хамства. Коментар видалено. Адмін


Віт 2013-12-24 / 19:19:49
"конкурс купальників та конкурс інтелектуальний. Бікіні, на жаль, відмінили через вікову категорію" - 15 річне дівчисько шкодує що не змогло голяком походити перед публікою... "Міс Мукачево"? Мені шкода таке Мукачево...

НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2
На Закарпатті врятували лелеку з поламаним крилом
10:39
Вихідець із Лисичанська заснував в Ужгороді першу роликову школу
» Всі новини