Показник охоплення автомобільними перевезеннями населення області один з кращих в Україні. Всього перевезення пасажирів на маршрутах загального користування здійснює 203 перевізники, з яких 9 - спеціалізованих автотранспортних підприємств, 11 приватних підприємств та 183 фізичні особи-підприємці.
Маршрутна мережа внутрішньообласного автобусного сполучення загального користування складається із 478 маршрутів, з яких 93 міжміських, 385 приміських маршрутів. Щоденно маршрути загального користування обслуговує понад 950 автобусів. За період 2010-2012 р. перевізниками області придбано 28 нових автобусів.
Загалом, у сфері перевезень пасажирів та вантажів свою діяльність здійснює 2816 фізичних осіб-підприємців. У тому числі легковими автомобілями - 747, автобусами - 631, вантажним транспортом - 1438. За кількості вантажного транспорту область посідає 2 місце в Україні.
Щодо залізничного транспорту, то протягом 8 місяців 2012 року перевезено майже 6 мільйонів пасажирів. Вантажів залізницею перевезено понад 1 мільйон тонн.
Протягом січня-вересня 2012 року проведено реконструкцію та ремонт службово-технічних будівель на суму 1 мільйон 750 тисяч гривень.За січень-червень 2012 року в покращення колійного господарства області вкладено 37,8 млн. гривень.
Основними завданнями програми є скорочення рівня невиробничих втрат паливно-енергетичних ресурсів та води; скорочення бюджетних видатків на використання паливно-енергетичних ресурсів та води в бюджетних установах; впровадження сучасних енергоефективних технологій; підвищення енергонезалежності регіону; збільшення обсягу використання гідроенергетичного потенціалу річок області тощо.
З метою підвищення рівня надійності та якості електропостачання, ПАТ „Закарпаттяобленерго” на ремонт електромереж області передбачено використати у 2012 році понад 40 мільйонів гривень. Зараз ремонтні роботи проводяться згідно з визначеним графіком.Щодо підвищення рівня якості та безпеки газопостачання, ПАТ „Закарпатгаз” виконано приладне обстеження 536,9 км газопроводів.
Цьогоріч гроші, отримані із держбюджету, вперше розподіляються між місцевими бюджетами області. Так, 22 мільйони гривень на ремонт доріг використовує обласний бюджет, 37 мільйонів гривень – розподілені між бюджетами органів місцевого самоврядування області. Для того, аби використати ці гроші, на місцях мають розробити відповідну документацію, зокрема, для будівництва доріг – кошторис та експертизу, для ямкового ремонту – дефектні акти. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі ОДА.
яна 2012-10-26 / 09:03:13
яке покращення? в Ужгороді дороги п...ц,а ви за Хуст говорите...
Хустянин 2012-10-24 / 13:57:40
М -да! Боже мій , як все красиво! Прямо починаєш виріти в покращення! Але виходиш на вулицю і бачиш,що нічого не " покращилося",навпаки біля будівлі РДА в Хусті мітингують доведені до відчаю селяни, де дороги на протязі "років покращення" не ремонтувались. А "прогиб" взяточника Лукечі перед виборами,коли казначейство вже два місяці не проводить ніякі платежі,крім захищених статей є подякою Балогам,за те, що його у свій час його допустили до корита. Але ніщо не вічне..