Іноземні гості водночас зазначили, що політична ситуація в державі не відлякала потенційних інвесторів. За останні 5 років негативних тенденцій у сфері залучення міжнародного капіталу в економіку України не спостерігається.
Закордонні бізнесові структури, які вже раніше працювали на українському ринку, і надалі виявляють бажання продовжувати співпрацю.
На думку представників трейд-клубу, найбільш перспективними для інвестицій у Закарпатську область є туристична та розважальна галузі. Також наголосили на необхідності розвитку інфраструктури загалом, що потребує активної співпраці інвесторів та місцевої влади.
Основна проблема для Української економіки – загалом не надто позитивний імідж, який виробився у європейських країнах та відлякує багатьох потенційних інвесторів. Як протидію цій проблемі, гості радять більше розповідати про успішні, вдалі приклади економічної співпраці. Ще одним важливим моментом, необхідним для залучення міжнародних капіталовливань, на думку представників Міжнародного Трейд-клубу, є врегулювання українського законодавства у сфері економічної діяльності. Саме це дозволить потенційним інвесторам, які тільки знайомляться з Україною та вирішують, чи розвивати тут свій бізнес, приймати більше позитивних рішень.
14 червня дипломати, представники торгово-економічних палат, бізнесмени з Австрії, Болгарії, Білорусі, Великобританії, В’єтнаму, ФРН, КНР, ЮАР, США, Канади, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Фінляндії, Хорватії, Швейцарії, Швеції, України та Єврокомісії на пленарному засіданні «Трейд-клубу» взяли участь в Ужгороді у презентації 7 інвестиційних проектів Закарпаття.
ЗІК
15 червня 2007р.
Теги: