Андрій Прохоров, креативний директор української компанії 4A Games, заклопотаний створенням комп'ютерної гри, яка потрясе світ. Заради цього проекту він і 80 розробників працюють з раннього ранку до пізнього вечора.
Зупиняючись біля одного з моніторів у своєму київському офісі, Прохоров показує Корреспонденту фрагмент геймплея нової гри - Metro: Last Light. На екрані головний герой при реалістично блідому освітленні і темних тонах після ядерної війни пробирається до розбитого вагону московського метрополітену.
"Ми володіємо такими ігровими технологіями, що готові кинути виклик всім провідним світовим виробникам ігор", - говорить Прохоров.
За оцінками опитаних Корреспондентом компаній ігрової індустрії, іноземний видавець вклав у Metro: Last Light, вихід якої запланований на початок 2013 року, близько $ 5 млн. І це тільки десята частина фінансових інвестицій, що за останні три роки прийшли в українську гейміндустрію.
Олег Яворівський, маркетинговий директор компанії Vostok Games, розповідає: західні компанії та інвестиційні фонди зрозуміли, що в Україні є висококласні фахівці, здатні створювати якісні ігри.
Корреспондент зазначає, що підвищений інтерес розробників до ігор для мобільних платформ став ще одним фактором пожвавлення вітчизняної гейміндустріі. Наприклад, у вітчизняному підрозділі Gameloft роблять багато мобільних ігор, які отримують популярність у світі, каже Яворівський.
Про те, чому Україна перетворилася на найбільш привабливу арену для розробників ігор і скільки інвестицій отримують українські компанії, читайте у свіжому № 35 журналу Корреспондент від 7 вересня 2012 року.