Спортивний комплекс "ZINEDINE"

Спортивний комплекс «Zinedine» -  один з найсучасніших спортивно-оздоровчих комплексів Західної України та найбільший у Закарпатській області.

Урочисте відкриття спорткомплексу відбулося в кінці 2010 року за участі голови Національного олімпійського комітету, Героя України Сергія Бубки.

 «Zinedine» -  спорткомплекс європейського стандарту. Тут створені найкращі умови для активного відпочинку.

Спортивні зали оснащені усім необхідним для проведення спортивних заходів і турнірів з міні-футболу, гандболу, волейболу, баскетболу, бадмінтону, тенісу, спідмінтону, плавання, спортивних танців та інших видів спорту.

 У розпорядженні відвідувачів «Zinedine» відкриті спортивні майданчики для гри в міні-футбол зі штучним покриттям торгової марки «Limonta» (Італія), тенісний корт, три спортивні зали, 25-ти метровий басейн олімпійського стандарту, зручні роздягальні з душовими, затишне кафе.

 «Zinedine» активно долучається до соціальних програм, спрямованих на підтримку спорту, пропаганду здорового способу життя серед населення Закарпатської області. Адміністрація закладу створила пільгову програму для дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених сімей. Вони мають можливість безкоштовно відвідувати секції спорткомплексу під керівництвом кваліфікованих тренерів і інструкторів.

Крім того, для постійних відвідувачів спорткомплексу передбачено ряд акційних пропозицій та знижок.

Високопрофесійний колектив СК «Zinedine» радо допоможе в організації та проведенні спортивних заходів різного рівня.

Той, хто обирає здоровий спосіб життя, піклується про своє здоров’я і здоров’я своєї родини, хоче отримати максимальний спектр послуг у сфері спорту – обирає територію здорового відпочинку – спортивний комплекс «Zinedine».

Рух – це життя!

Наша адреса: Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с. Баранинці, вул. Садова, 39.

Спорткомплекс працює щоденно з 06:00 – 22:00.

Контактні телефони: (0312)73-40-29, 73-45-72,  (066) 5013421

Сайт: zinedine.com.ua/

E-mail: zinedine-sport@bigmir.net