Концерт Dan Balan

• 19:00, 26 травня

• Ужгород, амфітеатр

В рамках турне Україною артист планує відвідати загалом 11 міст.

Разом зі своїм зірковим наставником до обласного центру Закарпаття має завітати також переможниця дев’ятого сезону найвокальнішого проекту "Голос країни" Оксана Муха.

«Для мене було великим щастям заспівати у фіналі в дуеті зі своїм тренером. Ще й україномовну пісню, його авторську! Наступного дня після нашої перемоги Dan запропонував записати пісню «Треба» на студії.

А коли згодом отримала запрошення поїхати в тур як спеціальна гостя, не могла повірити у все, що відбувається. Для мене це великий подарунок. Співатимемо дуетні пісні, а також планую виконати кілька сольних композицій. Вже не можу дочекатися цих концертів. Особливо дорого, що тур охоплює Схід та Південь України, куди я давно мріяла поїхати з українською піснею», - поділилася переможниця.

Нагадаємо, 21 квітня у суперфіналі Голосу країни підопічна Dan Balan Оксана Муха отримала найбільшу підтримку серед глядачів, які подарували їй перемогу у дев’ятому сезоні проекту. 

DAN BALAN - відомий молдавський співак, номінант на премію Grammy, хітмейкер. Його шоу - це завжди сексуальна енергетика, драйв і танці.

Світова слава і гучний успіх прийшли до нього в 2004 році, коли він був учасником і продюсером групи O-Zone, в якій грав ключову роль і був автором усіх пісень. Завдяки наполегливості та таланту, сингл колективу «Dragostea Din Tei» (також відомий як «Numa Numa Song») прогримів на весь світ, зануривши його в справжню «озономанію»: на «Numa Numa Song» було зроблено понад 200 кавер-версій на 26 мовах, він очолив чарти в 32 країнах, досяг 3-го місця в Великобританії, розійшовся тиражем більше 12 мільйонів копій і став найбільш продаваним синглом в Європі і Японії.

Мелодія «Dragostea Din Tei» лягла в основу композиції «Live Your Life» у виконанні світових зірок Rihanna і T.I., в наслідок стала суперхітом і протрималася 6 тижнів на першому місці чарту Billboard Hot 100.

Після групи O-zone DAN BALAN почав сольну кар'єру. Його перший сингл «Chica Bomb» стрімко увірвався на танцполи і в радіоефіри по всьому світу, а відео на нього, зняте знаменитим режисером Hype Williams досі входить в десятку найстильніших і сексуальних кліпів. Кожна випущена артистом пісня стає хітом. Винятком не став і трек «Hold On Love», який тримається на високих позиціях в iTunes, а також в чартах найпопулярніших український радіостанцій вже більше року.



Події 26 травня

09:00День міста Берегова. День третій
Берегово
11:00Концерт Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України в рамках проекту "Армія з народом"
Перечин, пл. Народна (сквер)
11:00Сергій Козлов, "Трям! Привіт!"
Ужгород, Закарпатський академічний обласний театр ляльок
11:00Відкриття 3-ї закарпатської виставка тераріумних тварин
Ужгород, екзо-бар "Акваріум" (вул. Л.Толстого, 46)
12:00Дитяча вистава "Трям-трям, привіт!"
Мукачівський драматичний театр
13:00Сергій Козлов, "Трям! Привіт!"
Ужгород, Закарпатський академічний обласний театр ляльок
16:00Концертна програма вокалістів Мукачева до Дня міста
Мукачево, центральна площа міста
17:00Концерт Ольги Чундак "Слухаючи Бетховена"
Ужгород, Закарпатська обласна філармонія
18:00Прем’єра вистави «Жменяки» за романом Михайла Томчанія
Ужгород, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр
19:00Концерт Dan Balan
Ужгород, амфітеатр
19:00Вистава М. Лисак «І сміх, і гріх» від Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Ю.Дрогобича у рамках проведення Міжнародного фестивалю етнічних театрів національних меншин України та Карпатського Євро-регіону "Етно-Діа-Сфера"
Мукачівський драматичний театр
20:00Вечірня відкрита екскурсія "Мукачево 1123"
Ужгород, збір у дворі Кафедрального костелу Святого Мартина

НОВИНИ

20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:42
Закарпатський народний хор повернувся із гастролей Італією Фото новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
15:18
/ 1
В Іршаві під час спалювання сухої трави загинув 82-річний чоловік
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
11:53
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
09:50
"Репортери без кордонів" закликали українську поліцію розслідувати онлайн-переслідування журналістки Олени Мудри
09:04
/ 6
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
16:54
На Ужгородщині чоловік отримав тяжкі травми під час роботи зі склом
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
13:03
На Берегівщині рій бджіл напав на дітей
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
12:28
Вогонь охопив монастирський скит на Тячівщині Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
10:25
На Мукачівщині чоловік отримав опіки через вибух балона під час спалювання сміття
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
01:13
У День Незалежності в Ужгороді представлять "Етнічну палітру Закарпаття"
23:49
/ 5
У парламенті склав присягу нардепа-"слуги" уродженець закарпатського Міжгір'я Богдан Моркляник Фото новина
23:31
В ужгородському скансені відкриється виставка жіночих прикрас з бісеру
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
22:10
/ 6
Нардеп-"слуга" Жупанин з Виноградова складає мандат
16:41
Вночі на Берегівщині горів житловий будинок Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
15:00
На перевалі Закарпаття сталася ДТП із шістьма постраждалими Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
» Новини за добу