Валерій Пацкан запропонував опозиції відмовитися від боротьби між собою (ФОТО) (АУДІО)

А у Верховну Раду йти тому кандидату, котрий матиме серед населення найвищий рейтинг. Інші ж, на думку політика, повинні піти «в тінь» і не заважати. Принаймні сам він, у випадку, якщо не виявиться лідером, так і зробить.

Валерій Пацкан запропонував опозиції відмовитися від боротьби між собою (ФОТО) (АУДІО)

Про це голова Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Валерій Пацкан заявив сьогодні у прес-центрі «Закарпаття». Спочатку пан Валерій обґрунтував позицію своєї політичної сили в необхідності підписання Угоди, яку він, власне і представив журналістам. «В Україні фактично стартувала виборча кампанія, і ми сьогодні хочемо, щоб від опозиційних сил і їх діяльності був якийсь результат. 12 січня Віталій Кличко закликав усі опозиційні сили об’єднатися навколо розбудови України.», — розпочав Валерій Пацкан. Він зазначив, що сьогодні у суспільстві спостерігається недовіра як до політичних сил, так і до окремих представників. «Зараз лунають багато закликів розподілити між собою мажоритарні округи. Політична партія «УДАР» вважає такий крок хибним. Ми пропонуємо поділити ці округи навколо ідеї. Ідеї єдиної, яка може існувати зараз для свідомих громадян України. Це — повернення України на демократичний шлях і  шлях до євроінтеграції. Ми проти того, щоб в наших списках були тушки, корупціонери, зрадники. Політичні сили, які зараз знаходяться в опозиції, можуть отримати більшість, якщо правильно спрацювати і правильно скоординувати свої дії. Думаю, що всі політичні партії, які голосували за Закон про вибори, програли. В цьому вони вже переконуються, тому що влада готова висунути незалежних кандидатів, які, я думаю, потім напишуть заяви і стануть членами однієї політичної сили.» — сказав лідер закарпатського «УДАРу».

«Сьогодні ми пропонуємо (представникам опозиційних сил — ред..) відмовитися від боротьби між собою. Нехай люди самі вирішують, за кого їм голосувати. Не може бути так, щоб політики вирішували, які саме три ешелони пройдуть на вибори. Сьогодні чітко декларується, що ми будемо мати три політичні потоки, які будуть формувати Верховну Раду. У випадку, якщо не вдасться висунути єдиного кандидата від опозиційних сил, партія «УДАР» пропонує піти на вибори тому кандидату, котрий матиме найвищий рейтинг. Я готовий усунути свою кандидатуру на користь того, хто буде кращим», — зазначив Валерій Пацкан і виявив сподівання, що Угода не залишиться просто задекларованою позицією «УДАРу», а буде втіленою в життя. Більше того, пан Валерій додав, якщо інші політичні сили матимуть зауваження до тексту Угоди, ударівці готові відкоригувати його.

Сьогодні подібні прес-конференції проходять по всій Україні, і саме сьогодні текст документу буде розіслано усім опозиційним політичним силам, в тому числі і закарпатським осередкам. В першу чергу, Валерій Пацкан очікує на позитивну реакцію із такими політичними силами як «Фронт змін», «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Свобода», УНП, ПРП, КУН, "Собор" і так далі. «Якщо не буде підтримки, то чітко заявляємо, говорю за себе, як Пацкана Валерія Васильовича, я не буду працювати проти опозиційних сил у розрізі Закарпаття. Я буду декларувати позицію партії «УДАР», але виступати проти керівників різних політичних сил я не буду», — зазначив він.

Наприкінці прес-конференції Валерій Пацкан підтвердив, що йтиме на вибори від «УДАРу» і зазначив, що іще кілька кандидатів висуватимуться від цієї політичної сили на Закарпатті. Однак хто саме — Валерій Пацкан не назвав.

Текст Угоди наводимо нижче.

                                                            УГОДА
про взаємну співпрацю під час виборів до Верховної Ради України і створення демократичної більшості у Верховній Раді VII скликання

Ми, представники українських опозиційних демократичних політичних сил,
усвідомлюючи високу відповідальність перед українським народом, ставлячи за мету захист національного суверенітету і незалежності України,
повернення країни на демократичний шлях розвитку;
забезпечення умов для добробуту і самореалізації кожної людини;
відстоюючи необхідність європейської інтеграції України, забезпечення стандартів свободи та громадянських прав, відкритості суспільства як необхідної запоруки відповідності України критеріям вступу до ЄС,
вимагаючи припинення політичних репресій, утисків прав і свобод людини,
відстоюючи необхідність звільнення і можливості участі у виборчій кампанії Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, інших екс-урядовців, справи яких мають політично вмотивований характер,
захищаючи право громадян України на вільні і чесні вибори;
уклали цю угоду про взаємну співпрацю під час виборчої кампанії і створення у Верховній Раді VII скликання демократичної більшості.
1. Покращення життя громадян України неможливе без зміни нинішньої влади. Вибори до Верховної Ради України у жовтні 2012 року ми розглядаємо як передбачену Конституцією можливість розпочати зміну влади.
2. Нашою метою у Верховній Раді України VII скликання є створення більшості, яка буде здатна втілити в життя програмні принципи, спрямовані на повернення України на демократичний шлях розвитку, до реальної європейської інтеграції. Ми разом маємо забезпечити:
– захист прав і свобод людини,
– покращення стандартів життя людини (соціального забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури) через законодавчу діяльність і контроль виконавчої влади,
– подолання корупції, забезпечення справедливого судочинства,
– розширення повноважень місцевих громад.
3. Задля реалізації цих принципів ми домовляємося про співпрацю під час парламентської виборчої кампанії і беремо на себе зобов'язання створити у Верховній Раді України VII скликання демократичну більшість, яка повинна буде вирішити такі завдання:
– втілення в життя стратегії демократизації України – програми законодавчих змін, спрямованих на реальну євроінтеграцію, забезпечення справедливого судочинства, захисту прав людини та добробуту кожного українця;
– відновлення авторитету Верховної Ради України як незалежного органу влади. Встановлення реального контролю опозиції над виконавчою владою, відставка чинного антисоціального уряду;
– налагодження ефективної роботи Верховної Ради України як незалежного законодавчого інституту влади.
4. Під час виборів до Верховної Ради України 2012 року ми об’єднуємо наші зусилля задля проведення чесної виборчої кампанії, недопущення фальсифікацій голосування і спотворення волевиявлення громадян. Ми проводимо спільну роботу по підготовці членів виборчих комісій і спостерігачів, спільно контролюватимемо підрахунок голосів після голосування.
5. Ми заявляємо про спільні принципи при визначенні кандидатів у народні депутати як у багатомандатному загальнонаціональному окрузі, так і в одномандатних округах.
Кандидати у народні депутати мають відповідати наступним критеріям:
I. Репутація
– принципова політична позиція, вірність принципам, задекларованим виборцям;
– непричетність до порушень прав і свобод громадян;
– непричетність до корупційних та кримінальних дій;
II. Фаховість
– досвід людини, конкретні здобутки, успішність її діяльності;
– євроінтеграційні переконання, готовність впроваджувати європейські принципи в політиці.
III. Громадський авторитет і популярність
– чим відома людина, чи має громадський авторитет, які суспільні групи, громадські організації чи рухи її підтримують.
ІV. Командність
– вміння працювати на спільну перемогу і реалізацію програми
V. Твердість позиції
– здатність протистояти можливому тиску з боку влади.
Ми підтримуємо ті громадські організації, зокрема, рух «Чесно», які вважають за необхідне публічно затвердити і оголосити критерії, за якими політичні сили визначатимуть своїх кандидатів у народні депутати.
6. Ми зобов’язуємося дотримуватися принципу відкритості і надати виборцям біографії всіх кандидатів в депутати (і за партійними списками, і в одномандатних округах), а не лише лідерів партій. Біографії всіх кандидатів у народні депутати будуть оприлюднені на партійних сайтах у день висування кандидатів.
7. Ми визначимо єдиного кандидата від демократичних сил в кожному з одномандатних округів. Для визначення такого кандидата ми спільно проведемо незалежне дослідження, яке визначить рівень підтримки виборцями і рейтинг усіх кандидатів від наших партій.
Результати такого дослідження мають бути оприлюднені не пізніше, ніж за півтора місяці до дня голосування. Єдиним кандидатом, якого підтримають усі партії-учасники цієї Угоди, вважається той, хто має найвищу підтримку виборців.
Інші кандидати знімають свої кандидатури на користь цього кандидата не пізніше, аніж за місяць до дня голосування.
8. Ми проголошуємо, що єдиним опонентом на цих виборах для нас є нинішня влада і ті політичні сили, які її уособлюють.
9. Ми відмовляємось від публічної взаємної критики на час виборчої кампанії і декларуємо принцип взаємоповаги і непоборення. Усі спірні питання вирішуються шляхом переговорів і консультацій.
10. Ми закликаємо усі демократичні політичні сили, які не мають можливості самостійного проходження до Верховної Ради наступного скликання, до об’єднання з ідеологічно та програмно близькими політичними партіями. Це об'єднання сприятиме консолідації демократичних сил і убезпечить від розпорошення голосів виборців.
11. Ми спільно проводитимемо підготовку (навчання і тренування) членів виборчих комісій задля їх взаємодії під час спільної роботи у комісіях та недопущення порушень виборчого законодавства. Ми спільно забезпечуватимемо захист членів виборчих комісій від тиску з боку влади.
12. Ми здійснюватимемо спільну підготовку представників наших партій і кандидатів, які відповідно до законодавства мають повноваження, необхідні для попередження зловживань чи боротьби з ними: представників у ЦВК,уповноважених осіб, довірених осіб, офіційних спостерігачів.
Ми виступаємо за активну співпрацю в організації контролю над виборчим процесом з громадськими організаціями, з представниками ЗМІ, громадськістю.
13. У разі, якщо під час голосування і підрахунку голосів українськими і закордонними спостерігачами будуть виявленні численні факти порушень, які можуть суттєво вплинути на визначення результатів виборів, партії-учасники Угоди спільно діють відповідно до ситуації, домагаючись перерахунку голосів, повторного голосування або інших способів встановлення неспотворених результатів волевиявлення громадян.
14. Після оголошення результатів виборів, які відповідають результатам голосування, партії-учасники Угоди визначають формат діяльності більшості у Верховній Раді України.

Прес-центр "Закарпаття", Закарпаття онлайн.Спецпроєкти
18 січня 2012р.

Теги: УДАР, Пацкан, угода

Коментарі

Селянин 2012-01-18 / 18:18:29
Но лиш поникай! Учора був у одній партіїї,щось там із пчолами майжень ПРП ся кликала.А нині уже пішов у другу і кличе усіх ся не бороти межи собою.За ото ,що лишив партію,та оби ся на нього не обіжали,ци за що? Нич ся не розумію.Може го хочут за ото побити? Тогди не треба. Пак чи він один такий, най живе собі хлопчище.
Могли би май пояснити простому селянинови, в чому туй діло.А не нараз удар,удар,пак за що?

Габі 2012-01-18 / 16:31:40
надіюсь, що у вас все вийде і ви підпишете угоду з іншими опозиційними силами :)

Кидалово 2012-01-18 / 16:22:32
Така пуста угода, як сам Пацкан!

Він вже одного разу з кредитами людей кинув, а тепер, ще з угодою продажною хоче кинути!

Свободівець 2012-01-18 / 16:11:51
Хочуть ініціативу перехопити, зробити себе першими борцями за демократію, а Валерка на крючку в органах, невже Кличко цього не знає...

Угода ого із ким?. Хто її крім Удару підписав? 2012-01-18 / 16:07:06

Смерть 2012-01-18 / 15:33:32
Тучна муха сказала корові здавайся без бою!
Провладний Удар, ті хто стидиться бути в регіонах але не має совісті, що бути чесною людиною.Себто регіонали в новій упаковці.

Новий генплан Ужгорода, що голосуватиме сесія у п'ятницю, – біда і катастрофа для міста – експерти
В Ужгороді відбудеться неформальна розмова з активістами Ініціативної групи за збереження парку "Перемога"
/ 1У прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція головного медика Закарпаття
В Ужгороді "Щасливі діти" розкажуть, як переселенці з дітьми адаптовувалися в закарпатську спільноту
/ 11Народний Рух України готовий сформувати уряд народної довіри та формує молоду команду на місцеві вибори в Ужгороді
/ 2У прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція лідерів Народного Руху України
У прес-центрі "Закарпаття" розкажуть, як дітям зі Сходу позбутися страхів і стресу
/ 3Професорові УжНУ Сергію Федаці вручено диплом за перемогу у Всеукраїнському рейтингу “Книга року-2014”
/ 1Професору УжНУ Сергієві Федаці вручать диплом за перемогу у Всеукраїнському рейтингу "Книжка року — 2014"
В Ужгороді відбудеться виставка-конкурс мініатюрних акваріумів
Ужгородка вдруге стала переможцем конкурсу мініатюрних акваріумів у Львові
/ 3У прес-центрі "Закарпаття" розкажуть про перемогу ужгородки в конкурсі мікроакваріумів у Львові та проведення аналогічного заходу в Ужгороді
В Ужгороді презентували видання про трагедію насильницької колективізації на Закарпатті
/ 1У прес-центрі "Закарпаття" презентують фундаментальний збірник документів і матеріалів про колективізацію на Закарпатті
/ 5У разі відсутності реакції на спотворення унікальної церкви у Кострині, Закарпаття проситиме втручання Генпрокуратури
/ 6У прес-центрі «Закарпаття» розкажуть про злочинне знищення унікальної дерев’яної церкви в селі Кострино
/ 11Визначальним фактором результату голосування по ужгородському округу будуть гроші — політологи
/ 2У прес-центрі "Закарпаття" проаналізують перебіг виборчої кампанії
“АтмАсфера” в Ужгороді допомагатиме сповнитись внутрішньою силою, спокоєм та гармонією
У прес-центрі "Закарпаття" "АтмАсферно" говоритимуть про мир в Україні та презентують проект "Мантра-дайвінг"
Василь Куйбіда в Ужгороді: після президентських необхідні вибори парламентські і модель країн "старої демократії"
У прес-центрі «Закарпаття» кандидат у Президенти України Василь Куйбіда презентує свою передвиборчу програму
/ 7У прес-центрі «Закарпаття» презентовано соціальну ініціативу: громадські соціологічні дослідження (ІНФОГРАФІКА)
У прес-центрі «Закарпаття» презентують зріз суспільно-політичних настроїв ужгородців
/ 3"Березневі коти-2014" в Ужгороді: три дні художнього, літературного та музичного мистецтва
» Всі записи