В Ужгороді затримали "скупщика" голосів за Андріїва (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні другого туру виборів мера Ужгорода в місті затримали «скупщика голосів» за Богдана Андріїва - пропонував 500 грн за голос.

В Ужгороді затримали "скупщика" голосів за Андріїва (ФОТО, ВІДЕО)

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив блогер Віталій Глагола.

"Як мені вдалось дізнатись, СБУ, поліція та прокуратура викрили схему підкупу виборців на користь кандидата на посаду Ужгородського міського голови Андріїва. Це підтверджують мої джерела в СБУ та поліції", - повідомив В.Глагола. 

З його слів, "ужгородець організував підкуп виборців на користь одного з кандидатів. Він залучив голову правління одного із ОСББ для збору підписів виборців, які погодились продати свій голос. За «голос» платили 500 гривень.

Чоловік проходить по статті 160 Кримінального кодексу України. «Скупщика» затримали під час передачі 12 тисяч гривень для людей, яких зумів зібрати виконавець у ОСББ.

За таку суму він гарантував кандидату забезпечити 24 голоси на виборах. Наскільки я знаю - діалог скупщика голосів і виконавця записано на відео оперативниками і там звучить прізвище Андріїв.

Встановлюються інші особи, які причетні до схеми".

 

19 листопада 2020р.

Теги: підкуп, виборці, Андріїв

Коментарі

Кукер 2020-11-21 / 15:40:34
Вуву, я тебе підтримую. Це едине, що треба робити в цьому випадку.

Микола 2020-11-21 / 11:32:17
Як може якийсь Галгола мати "осведомителей" у правоохоронних органах.? Що платить ім хабарі? Керівники розберіться, хто здае внутрішнє інформацію.

До бубу 2020-11-21 / 09:14:25
Це дурня! Вибири в такому куцому мiсти нич не ришають! Голосувати треба за реального кандидата! Я не зрозумив що то за щадей, де працюе, сiмя його, за що живе?

Соло 2020-11-21 / 08:27:36
Дуже схоже на провокацію, як це якийсь журналіст має свої джерела в СБУ.?

Вуву 2020-11-21 / 07:10:37
Я в цей час не маю права робити якусь агітацію , і не хочу цього робити .
Але нагадати права виборців можу.
Якщо викреслити обидвох кандидатів то вибори мера визнають недійсними а вибори як такими що не відбулись.
Це нпвідємне право кожного.
А далі хай роблять перевибори і виставляють інших "нових" кандидатів.
Це мабуть найоптимальніший варіант для всіх.

Моня 2020-11-20 / 19:56:02


Тут не помийниця. Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Колдуну 2020-11-20 / 19:46:01
Не вангуй, друже, на мою думку твій протеже пролетить фанерою над Ужем, бо мого( і не тільки) він не отримає, як не отримає і щадей. У всякому разі моя совість буде чиста перед собою, що не розділяю відповідальність за корупційні дії жодного із них.

Колдун 2020-11-20 / 18:25:40
Андрiiв набере бiльше голосiв за себе.щедей у провалi.хоча будують спроби з боку слуг,фальсiфiкацii виборiв .

Нік 2020-11-20 / 16:59:22
Андріїв пешка Ледиди мудака

Олена 2020-11-20 / 15:21:02
За Щедея роблять дозвони пропонують по 400 грн.за голос.

Андрій до Андрія 2020-11-20 / 15:14:55
Ти не хами, бо у моєму коментарі я не озвучував про намір голосування за Щадея. Моя совість є при мені на відміну від твоєї, яка дозволяє хамити людині.
Людина, яка не вміє вести діалог, не варта уваги, далі утримаюсь від слів на твою адресу...

До Андрія 2020-11-20 / 14:16:17
Засунь свою совість провокатору Щадею в задницю, вся його компанія це бруд і брехня! Таким не місто у владі, чудака вже гнали з позором, зараз знову витягли його, карманного політика. Давно гнати таких як Щадей та слуг, які розікрали країну

Андрій 2020-11-20 / 13:29:44
Підтримую попереднього коментатора, вибори без вибору і це реальна велика криза нашого міста, оскільки нема серед кандидатів людини, яка б любили місто. Але, як кажуть:"голосувати за Андріїва, бо він хоч і краде але щось і робить", мені моя совість не дозволить. Обирати таку особу, це ставати спільником його злочинних дій, дуже прикро, що ми опинились в такій ситуації та винні в цьому ми самі!

loci 2020-11-20 / 13:28:55
трактор скупщик и кассир андреева
ул плеханова

Ужгород 2020-11-20 / 13:10:27
Дожилися! Вибори без вибору...

Моня 2020-11-20 / 12:53:40
Явна операцiя не ментiв,а СБУ взяли на чомусь 2 лохiв сказали,що модуль посадить,а якщо зробите "справу" вiдпустимо усе на тормоза.От iвсе !Ужгород Гуде,що за Щедея теж платять.Кому вiрити? Щелей взагалi пусте.Як казав його колишнiй шеф-обiзьяна з гранатою Або з замороженими яйцями.

ВІКТОР 2020-11-20 / 12:14:26
УЖГОРОДЦІ-не будьте Лохами-Петров робить провокації,щоб зе став мером,а він залишився на теплому стільці(у нас є чим набивати свої кишені)

бариги 2020-11-20 / 12:08:47
перед цим преса рясніла що андріїв через осбб сітку підкупу сформував. а тепер лиш підтвердилося. Де генплан Ужгорода, коли хаотична забудова завершиться

Моня 2020-11-20 / 11:57:59
Чиста провокація від Зе

Роман 2020-11-20 / 11:18:45
Знаю людей, що готові продати голос, але ніхто їм не пропонує купити.... Жаліються, що кругом про це говорять, але їм не пропонують.

НОВИНИ: Політика

18:17
/ 1
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср