Нардеп Лунченко на Хустщині підкуповує виборців безкоштовними окулярами (ВІДЕО)

Громадські активісти зафіксували на відео підкуп виборців в Ізі Хустського району. Йдеться про окуляри, які роздають охочим від імені чинного народного депутата від Народного фронту Валерія Лунченка, який самовисуванцем балотується до Верховної Ради України по 71-му виборчому окрузі.

Нардеп Лунченко на Хустщині підкуповує виборців безкоштовними окулярами (ВІДЕО)

У суботу, 29 червня, біля Будинку культури села Іза був аншлаг – люди вистоювали у черзі за безкоштовними окулярами.

Якщо на камеру у приміщенні активістам намагалися спростувати факт підкупу виборців, то на вулиці люди виявилися більш розговірливими й таки підтвердили, що окуляри отримали за сприяння Валерія Лунченка.

«Тотальний підкуп виборців у с.Іза, Хустського району….окуляри роздаються тільки перед виборами і тільки у 71 виборчому окрузі», – йдеться у дописі до авторського відео Наталії Дубчак з Хуста.

Нагадаємо, у лютому 2019 року, на координаційній нараді керівників правоохоронних органів щодо майбутніх виборів генеральний прокурор Юрій Луценко пояснив, що є підкупом виборців.

«Підкупом виборців є гроші цінні подарунки, продукти – все, крім сувенірів із партійною символікою та агітаційної літератури. Роздача окулярів, роздача пайків у партійних пакетах, видача грошей – не тільки виборцям, але навіть агітаторам, заборонена законом«, – заявив Луценко.

 

30 червня 2019р.

Теги: підкуп, вибори, виборці, Лунченко

Коментарі

Віталій Грегор 2019-07-16 / 00:47:25
типирь Лунченко на Хустщині має кличку "Валєра-окуліст". Що цікаво всі бачать ознаки злочину - очевидний підкуп виборців, крім правоохоронців, видно що їм окулярів не вистачило))

Вуву 2019-07-03 / 10:04:30
Я думаю буде краще якщо він почне підкуповувати виборців презирвативами.
Після чого з тими подаранками виборці почнуть приходити до нього
... Нуууу шоб подякувати ...
Скажім так.
Тоді про всякі дойільні апарати можна забути на довго - довго.

**** 2019-07-02 / 14:19:57
Якщо,депутат на селах хустщини,купляє доїльні апарати для корів сельчан,голосуйте, за ньго!А ще вибирайте,того,хто організує вивіз і продажу молочної продукції на селах і дає відповідно оплату за молочну продукцію.Успіхів!

ШБМНК 2019-07-01 / 17:38:34
очкова кобра))

Вуву 2019-07-01 / 05:54:25
Тільки маскаль болван втік ...
Тільки пахнюка копнули під сраку ...
Вальцман не при власті ...
Пгокугог юга теж вже ситуацію не контролює ...
І ВУАЛЯ ...
відразу знайшовся склад з контрабандними цігаретлами на70млн.гр.
А до цього часу ніхто нічого знайти ... НУ НІЯК НЕ МІГ(ли).
Ps.
От що значить кадрові зміни в області "головних бариг смотрящих і кришуючих"
Контрабанду.
Ще коби конкретно взялися за "носатого конюха" і його мордатого брата а заодно і головного архітектора
"Дровосека" ... Завдяки яким понищили архітектурні перлини міста (ужг) і ті неякісні ремонти з віджимами і відкатами.

Кук 2019-06-30 / 23:57:41
То понятно ви той ко за нитки тігає!

Балога 2019-06-30 / 22:27:31
вся контрабанда належить мені і більше нікому

вася капелан 2019-06-30 / 21:57:44
щось васька щурь пока нічого не дає в Міжгірю лем піариться і бреше що за власний кошт побудує дороги в міжгірю і циганам роздає горілку

Куку 2019-06-30 / 17:59:29
Не треба атовців, не бачите - він уже очкує))

Кук 2019-06-30 / 17:03:27
Чмо хустьське! С чопськими митничками за вогньом їздив! Прожу до уваги декларацію дуже успішний молодий нардеп! Коли вже приїдуть атовці з зброєю і почнуть таких чмирів яїчки відстрілювати?

Самий по собі 2019-06-30 / 13:08:54
Лунченко , то самий великий контрабандист на Закарпатті!! Вибирайте хустяни його, та ще вам на голову насере!!! А ще і брехло великий Лунченко!!!

Дрон 2019-06-30 / 13:05:47
Хлопці ! Не бачите як підкуповують виборці у церквах,жеках, УСББ ,школах,лікарнях ? У правоохоронців ніяких даних нема. Пропоную брати все що дають - голосувати по совісті. Корупціонери вже задрали .

щурь вася 2019-06-30 / 12:12:08
хотя один кандидат намагається допомогти збіднілим людям будемо його підтримувати молодець !

тячів 2019-06-30 / 12:01:47
а ще кажуть що найбільша у Україні контрабанда сигарет на 79 міліонів належеть Лунченку і Питьвці

Оно 2019-06-30 / 11:42:11
Лунченкр шалава

НОВИНИ: Політика

18:17
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"