Авто з послом Угорщини в Україні гасало середмістям Львова з недозволеними проблисковими маячками (ВІДЕО)

Порушника зупинила поліція

Авто з послом Угорщини в Україні гасало середмістям Львова з недозволеними проблисковими маячками (ВІДЕО)

21 березня 2018 року активістами було відзняте відео, як авто з дипломатичними номерами на швидкості носилося середмістям Львова з увімкненими проблисковими маячками, порушуючи правила дорожнього руху.

Як повідомляє громадський правозахисник з Ужгорода Віталій Грегор, "у цій автівці переміщалась занадто «поважна» особа, а саме Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень".

Зі слів В.Грегора, в Україні працює більше сотні іноземних послів, однак жоден з них собі такого не дозволяє.

"Мабуть пан посол так поспішав, що навіть «забув», що проблискові маячки видаються виключно представникам державних установ та організацій, які уповноважені виконувати державницькі функції на території України. В Україні навіть не всі підрозділи МВС мають право користуватися проблисковими маячками.

У мене одне прохання до пана посла Угорщини – шановний пане посол, у себе вдома робіть що хочете, порушуйте хоч всі існуючі закони та правила, а у нас в Україні, будь ласка, дотримуйтесь законодавства та поважайте наші закони", – пише В.Грегор.

24 травня 2018р.

Теги: Угорщина, посол, Кешкень, маячок

Коментарі

Вася 2018-05-25 / 20:54:13
відтарабанити в дупу це лайно і відправити до дому до циганів

54321 2018-05-25 / 18:44:25
Та в Мукачеві селфіки до службової машини ОБСЄ навіть підійти боялися,а ви про якісь закони України мичите.

До миколи 2018-05-25 / 17:09:40
Те ... про що ти пишеш є інша тема ... Іншого матеріалу . В даному випадку розглядається неприпустима поведінка посла хуній .
Один матеріал до іншого немає ніякого відношення.

Микола 2018-05-25 / 14:36:40
До Бубу Кортеж Порошенко збив літню людину в Київі. 06-03-2018 https://www.youtube.com/watch?v=983WciQriNE Се нормально ні?

Микола 2018-05-25 / 14:24:09


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-05-24 / 22:10:23
Украйінське законодавство іншим разом ... "Може і закрити очі" на таке порушення ... Тільки якщо хунський дипломат причепить проблискові маячки собі на піджак замість пагонів .

ВУВУ 2018-05-24 / 17:31:34
Якщо в нього такі термінові справи то хай йіх вирішує по телефону або компютеру ... А не гасає на машині містом і створює аварійні ситуаційі і правопорушення .
Може тому той киш конь і не сидів за кермом машини а наняв якого "дурного шофера" ... Щоб в разі чого то він пасажир ... А як зупинять то дипломат.
От хитрий коняка.

Алексу 2018-05-24 / 16:48:03
То, на вашу думку, посол Угорщини є офіційним представиком президента України і "виконує державну службу" як український держслужбовець?

Борці 2018-05-24 / 16:40:01
А що, то німці чи китайці блокують нас в НАТО і чинять інші "добросусідські" паскудства?

Вуву 2018-05-24 / 16:13:08
Ми обговорюємо не проблему з німцями чи китайцями ... (Якойі з ними нема) А ту проблему з хунським послом яка є .
І клімкін не повинен відмовчуватись.
Он у світі як змінили всіх російських послів ... Так відразу ... Одним махом підірвали всю агентуру контррозвідки.
І хоч по певному часі може маскалі відчухаються ... Так то буде потім а не тепер .
Якщо ... киш коня ... вигнати то може тоді в будапешті задумаються над тим як вони нас дістали ... І чи потрібно далі проводити таку політику ???
Тай взагалі кому це треба. ?

Борка 2018-05-24 / 10:43:37
Був би то не мадяр, а німець чи китаєць - ніхто би і не звернув увагу. А так - треба роздути в тему! Ну оштрафуйте його - якщо порушив. Не 20 ящиків сигарет же віз через кордон - як деякі посланці.

Алекс 2018-05-24 / 10:37:11
Не сраміться. Посол виконує державну службу і МАЄ ПРАВО на проблискові маячки.. адже він є ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ПРЕЗИДЕНТА...
читайте міжнародне право і не сраміть себе

Рената 2018-05-24 / 09:53:31
Как вообще можно себе такое позволять? Езжай в свою страну и включай все возможные мигалки!!! Беспредел... У нас в Украине должен быть порядок. А таких "великих", которые земли под ногами не чувствуют - нужно выдворять с страны!!! Кто бы ты ни был, ты приехал в нашу страну - веди себя в первую очередь как человек.

Бандерівець Львова 2018-05-24 / 09:09:25
І ці люди звинувачують нас у порушенні мовної політики? Ведуть себе як хазяїва міста, а як притиснули - то зараз дипломатичний імунітет. Колеса йому проткнути, щоб знав своє місце чужій країні. І це не перший раз, він так ганяє постійно, створює аварійні ситуації. Нещодавно його машина ледве не збила дитину на перекресті на червоне світло. Добре, хоч заразправоохоронці спрацювали, але де ж реакція українського МЗС, ноти протесту, офіційні заяви? Не можна такого замовчувати.

Злий українець 2018-05-24 / 08:58:20
Зовсім оборзіли угорці. Ноту протесту до МЗС Угорщини, нехай відкликають такого посла. Через таких "дипломатів" і стосунки між українцями та угорцями такі напружені. Геть Кешкеню з України!

Нестримний 2018-05-24 / 08:48:16
Ну що, товариші угорці, кажете, що живете за демократичними цінностями де всі рівні перед законом? Ну тоді поясніть мені, пересічному громадянину, як ваш посол нехтує європейськими цінностями та дозволяє собі носитися середмістям Львова з ввімкненими проблисковими маячками та порушувати правила дорожнього руху.
До речі в Україні проблисковими маячками мають право користуватися виключно державні установи. Навіть не всі підрозділи МВС можуть собі таке дозволити.
Шановні угорці, прошу Вас, навчіть свого посла поважати наші закони, не показувати приклад невихованості та у подальшому не допускати порушень законодавства України.

Віталій Грегор 2018-05-24 / 08:02:38
Так важно себе введе прям як королева Англії, йому за порушення кажуть, а він на своєму "ви нє імєєтє права", добре шо він має право порушувати. За подібне в своїй країні давно б уже посол полетів з роботи. До слова, посол в Україні міг би для професіоналізму і з поваги до нашої країни хоч намагатись вивчити українську.

Вуву 2018-05-24 / 07:21:14
Якщо це дипломатичний автомабіль ... То по переду повинен буди прапорець тойі крайіни яку обслуговує (представляє) цей автомобіль.
А якщо кешкень не розуміє чого затримали "його" автомобіль ... То потрібно було йому пояснити що згідно закону .... Пункту ... Параграфу ... Так і так. Виписати водієві штраф і поросити зняти маячки ... Якщо кешкень би противився ... Попередити що ця інфорація про правопорушення буде надіслана до мзс украйіни.
А клімкін як голова відомства хай реагує а не мовчить.

Вуву 2018-05-24 / 05:55:30
А цьго "другана" вже викликали на килим і попередження робили .
То на цей раз малиБ дати копняка в сраку.
Хай десь в африці гасає ... "Культурно цивілізований".

НОВИНИ: Політика

18:17
Підтверджено загибель у жовтні 2022 року Михайла Зейкана з Виноградова
22:20
/ 4
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 2
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 15
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 13
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср