Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо

Триває активна і фінансово потужна підготовка до "гібридної війни" за Ужгород і Закарпаття. При цьому, за інформацією "Закарпаття онлайн", основний офіс телекомпанії вже переноситься до обласного центру.

Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо

У трьох комерційних радіостанцій Закарпатської області змінилася структура власності. Мова йде про радіо «Світ FM», «Закарпаття-FM» та «Версія-FM». Про це регіональному представнику ІМІ стало відомо із даних Єдиного державного реєстру Мін’юсту.

«Радіо Світ FM», за даними держрегулятора, зареєстровано як ТОВ «Радіомовна Компанія-«Громадське Мовлення». За інформацією Аналітичної платформи YouControl, новим співзасновником ТОВ стала компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О, що зареєстрована у столиці Чехії Празі. Її частка у статутному фонді – 34% (73 948 грн). Кінцевим бенефіціарним власником вказаний громадянин Яцківський Вадим Ігорович, який відомий також як депутат Ужгородської міської ради 2010-2015 років від партії «Фронт Змін».

Саме компанія із пропискою у Празі та громадянин Яцківський віднедавна стали відомі як нові власники закарпатського телеканалу «М-студіо». Щодо радіо, то серед співзасновників залишилися із приблизно однаковими частками Марина Петьовка (дружина народного депутата України, члена групи «Воля народу») та Володимир Шубець (керівник цієї компанії, а також директор телеканалу «М-студіо»).

«Закарпаття-FM» функціонує як ТОВ «Культурно-мистецький центр «Барви». За даними Аналітичної платформи YouControl, серед нових співзасновників опинилися згадувана компанія – СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О (частка – 34%), а також громадянка Бровді Людмила Миколаївна (частка – 6%). Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ також вказано Вадима Яцківського. Серед співзасновників із частками 34% та 26% лишилися Марина Петьовка та Володимир Шубець.

Компанія із чеською пропискою СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О, за інформацією YouControl, віднедавна і серед співзасновників (частка – 30%) малого приватного підприємства «Версія плюс», яке функціонує як радіо «Версія-FM». Відтак кінцевим бенефіціарним власником у реєстрі вказано і громадянина Вадима Яцківського. Також часткою у «Версії-FM» володіють Марина Петьовка (30%), Володимир Шубець (10%) та керівник компанії Микола Романюк (30%).

Усі три радіостанції, які, по суті, мають одних спільних власників, працюють у музично-розважальному форматі, втім у їх ефірі є і короткі інформаційні випуски.

Вадим Яцківський, за даними Аналітичної платформи YouControl, разом з Робертом Бровді є співзасновником Закарпатського обласного осередку громадської організації «Фронт Змін». Ця назва, як відомо, була свого часу брендом політичної сили Арсенія Яценюка. Власне, Яцківський став депутатом Ужгородської міської ради 2010-2015 років за списком партії «Народний Фронт».

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, Вадим Яцківський є також бізнесовим партнером Роберта Бровді, або просто людиною, на котрого той оформив частину своїх активів. 

Зокрема, наприклад, В.Яцківський є уповноваженою особою ТОВ "Грейн Трейдинг", в числі двох кінцевих бенефіцеарних власників якого є Роберт Бровді.

Також, за інформацією з відкритих джерел, В.Яцківський разом з Бровді Наталією Дмитрівною був співзасновником ТОВ "Скотч енд сода Україна".

Тобто, є всі підстави вважати, що власником вказаних радіостанцій, як і в випадку телеканалу "М-студіо", став особисто Роберт Бровді.

Останній віднедавна розгорнув активну діяльність в плані скуповування нерухомості в обласному центрі Закарпаття. Зокрема, за посередництвом одіозного депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина він став власником зруйнованої в процесі реконструкції пам'ятки "Корона", спаленого універмагу "Україна", колишнього ресторану "Червена ружа" (раніше - "Київ", "Берчені"), а на останнй сесії міськради - будинку на пл. Театральній, 7а. В контексті того, що в інформації про обставини руйнування кнотеатру "Ужгород" також фігурує прізвище Івана Волошина і його довіреної особи Артура Німенка, є достатньо вважати, що і в цьому контексті за процесом руйнування кінотеатру слід вбачати постать Р.Бровді.

Саме Р.Бровді стоїть за спробою зміщення з посади міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Ціною зупинення цих дій, ймовірно, стала передача в приватну власність на минулій сесії вказаної будівлі, розміщеної поруч з комплексом "Корона".

Паралельно Р.Бровді інвестує чималі кошти в створення свого мецентатського іміджу, зокрема через створену структуру під назвою "Бровді Арт", одним із проектів якої є акція "Срібний мольберт".

Попри те, що лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк свого часу через резонансний негатив у діяльності Р.Бровді змушений був у різкій формі відмежуватися від діяльності останнього, той залишається одним з фінансових донорів цієї політичної сили, котра, в свою чергу, користуючись своєю приналежністю до владної коаліції, в корупційний спосіб сприяє розвитку очолюваних ним структур і безпосередньо лобіює кандидатуру Р.Бровді.

Відповідно, в контексті скандальних руйнувань пам'яток і кримінально-корупційного привласнення нерухомості в обласному центрі Закарпаття бездіє поліція, якою керує представник "Народного фронту" Арсен Аваков.

Політичним "дахом" Р.Бровді є також його ставленик на посаді облорганізації колишнього "Фронту змін" Валерій Лунченко.

У багатьох випадках за спиною Р.Бровді проглядається постать колишнього голови Конституційного суду України Андрія Стрижака.

19 липня 2017р.

Теги: радіо, Бровді, М-студіо

Коментарі

Оресту. 2017-07-21 / 20:41:15
При всій повазі до Тебе-ти дітвак в своїх роздумах. Говорити,не мішки тягати. Ти перший за копійки,не будеш робити те про що сам написав. А чи зробить Бровді,ще те питання. "Тиса" з своїм штатом і фінансуванням державним до цього часу не стала "Закарпатською Ерою". А на М-Студіо дітваки пашуть. За копійки але пашуть.

Таня 2017-07-21 / 08:34:59


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2017-07-20 / 19:33:57
Оресту ... Бариги злодійі і гопники ... Ніколи не дали ...не дають і не будуть давати комусь заробити . Бо вони самі хочуть все і за даром . Не для того вони вкладають гроші в щось ... щоб помагати комусь ... Але щоб витиснути все для себе .
А перед ким ... Калап долу... То краще перед свойіми сумідами і хорошими знайомими ... друзями.

Орест 2017-07-20 / 12:15:54
Та ко в Закарпатті дотепер дуже знав і чув про ті три радіостанції. День і ніч музика, пісні, ушитко краденоє, короткі новини, висмоктані з інтернету, і ніяких репортажів, прямих включень по телефону, дискусійних розмов у студії /таким має бути радіо/. А то всі три -лупина, халява, видимість радіожурналістики, ведучі, випускові лиш зарплату в кінці місяця чекають. Петьовці, В.Балозі, Шубцю то все було по цимабалах. Аби лиш перед виборами давали слово своїм босам. Якщо нові власники, хай буде Бровді, зроблять з цих трьох радіо такі приблизно як ЕРА /закарпатська/, то перед ними калап долу.І реформують нарешті М-студіо, бо там ніхто серйозний довго не затримується, за 2 тисячі зарплати хіба пацанва приходить, чогось навчиться і втікає.Шубцю такі вигідні.

Читатель 2017-07-20 / 12:07:28
И еще один пример, для Миколи.
Как "хорошо" жилось при зеке Я. в городе Ужгороде. Денег в бюджете города - было раза в 2(!) больше. А где они? Что на них делалось?
И сравните с тем, что в Ужгороде сделано, после Я. Гораздо больше! И, повторюсь, за меньшие (!) деньги.

И эту трухлявую "стабильность", при Я. вы еще смеете возвеличивать? Побойтесь Бога!

Читатель 2017-07-20 / 12:04:56
микола 2017-07-19 / 22:18:20
Не от сепара, а от украинца - я такого не ожидал ответа! Вы, Микола, подумали о том, что написали? Подумайте, еще раз!

Хорошо. Вернется, допустим, ваш любимейший "легитимнейший Я.". Допустим. А какие шаги он сделает? Откуда деньги возьмет для страны?
Хотите потом курса доллара от 100 и выше - пожалуйста! Я. всё сделает для вас. ))))

миколі 2017-07-20 / 02:40:57
якийсь ти, неборе, безпросвітний. нащо жити в світі, коли так все печально?

Вуву 2017-07-19 / 23:31:47
От курва-клава ... Чорти би тебе толочили і свистіли тобі в усі дирки ... А тобі все мало.?

микола 2017-07-19 / 22:18:20


Коментар видалено. Адмін


Балога 2017-07-19 / 21:36:33
Казав Шубцю. Здай Пітьовку заради свого блага. Не послухався. На ся має.

Клава з Ужгорода 2017-07-19 / 21:36:25
Натисніть на мене кілька разів і я вам оддамся. Запросто. Хто наступний? А ну ще мало посвистіть. Так файно чути вас. Ковдоші невидимі.

Олександр Олександрович 2017-07-19 / 21:31:37
"Золота Гора" тоже продаєся, якщо би когось інтересувало.

Читатель 2017-07-19 / 21:25:16
С точки зрения некоторых, ходит, прям, какой-то монстр, и угрожает "щас скуплю всё, щас скуплю всё". А кто мешал купить, то или иное радио, кому-то еще?

Но, интересно, что и в обычных объявлениях (на том же ОЛХ) тоже есть очень много чего стоящего. Но... Никому ничего не нужно! Хотя, вот оно - стоящее. Да еще за бесценок. Ага. )))) А потом ноют "вот, человек купил то, купил это...."

Закарпатець істинний 2017-07-19 / 21:20:29
Умру, а кустьми ляжу за Закарпаття та наших людий. Не кусайте ня, бджоли... Пробачте, закарпатські люде... Мало ня бджоли щипають. Нич не вдію. А Степан Крук має бити наш губернатор. Я собі так думаю. Бджоли, лишіть ня.

Адвокату 2017-07-19 / 20:42:45
Гроші є, а Балога най шмаття потихи зберає, бо фейсбук і у Києві робить, а Волошин уже Томі пообіцяв, що у Синяку буде штраусів розводити

Адвокат 2017-07-19 / 20:29:46
А звітки в нього такі гроші він що має акції ІВМ???

Гийза 2017-07-19 / 20:09:56
Нич, нич, сват їм іще вкаже, усьо на свата будут переписувати.

волиняка 2017-07-19 / 19:29:25
Бабки "Волиньхліб" /пана Алфльорова/ - Р.Бровді непогано крутить !Хвала.

Іван 2017-07-19 / 19:08:22
Скоро і цей сайт куплять

Вуву ... Вуйошу 2017-07-19 / 18:56:35
От власне такі вуйоши в свойій більшості за 200-300 гривнів і проголосують ... "так як треба" ... Тай іще свойім жінкам підскажуть .
А далі підуть у сільський ... На кофе і 100гр. ... Що так добре проголосували.

НОВИНИ: Політика

03:27
/ 5
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 6
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 12
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 15
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
04:36
/ 2
Через виявлене в Чопі м'ясо, вражене АЧС, Угорщина заборонила ввезення м'яса з України
18:14
/ 19
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні
13:36
В Іршаві відкриють унікальну виставку старовинного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
06:58
/ 4
Угорський міністр вирішив, що заради НАТО Україна має скасувати закон про освіту
17:03
/ 20
Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)
06:10
/ 20
Україна не сприйматиме шантажу Угорщини і не відмовиться від мовної статті закону про освіту - заступник глави МЗС
05:41
/ 1
Україна та Угорщина планують провести зустріч до чи після висновків Венеціанської комісії – Клімкін
02:54
/ 10
Клімкін напередодні візиту на Закарпаття: Україна не визнає ультиматумів в питанні імплементації закону "Про освіту"
20:50
/ 8
На Закарпаття знову навідався високопосадовець країни, що блокує і шантажує Україну
07:49
/ 7
Спікер ВР допустив відтермінування мовного закону в частині навчання нацменшин українською
07:38
/ 2
Екс-міністр закордонних справ України порадив Угорщині дивитися вперед, а не назад
11:27
/ 8
Уряд Угорщини консультується з Шуфричем про проблеми у відносинах з Україною
18:35
/ 13
Віктор Орбан відкрив карти: як наростатиме конфлікт України та Угорщини
13:37
/ 40
Угорські триколори на Закарпатті: прояв сили чи безсилля?
04:56
/ 16
Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто
07:36
/ 10
Порошенко сподівається, що Україна отримає макрофінансову допомогу від ЄС з умовою відновлення експорту лісу-кругляка
» Всі новини