Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді

У закарпатського телеканалу "М-студіо" змінився власник. По це йдеться в інформації, оприлюдненій Інститутом масової інформації.

Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді

Найбільший комерційний телеканал Закарпатської області «М-студіо» змінив структуру власності. Про певний рух в цьому напрямку редакції Закарпаття онлайн було відомо раніше, однак тільки тепер вона знайшла своє підтвердження в інформації, що її регіональний представник ІМІ в Закарпатській області оприлюднив на основі даних Єдиного державного реєстру Мін’юсту.

Згідно з даними ЄДР, дочірнім підприємством «Телерадіокомпанія Мукачево (М-студіо) володіє ТОВ «Продюсер». Засновники останнього, за даними ЄДР, є фірма «Сорел Комодітіс С.Р.О.», яка зареєстрована у столиці Чехії Празі.

Кінцевим бенефіціарним власником і ТОВ «Продюсер» і «М-студіо» вказаний громадянин Яцківський Вадим Ігорович.

На офіційному сайті телекомпанії відсутня інформація про структуру власності телеканалу.

Вадим Яцківський, за даними Аналітичної платформи YouControl, разом з Робертом Бровді є співзасновником Закарпатського обласного осередку громадської організації «Фронт Змін». Ця назва, як відомо, була свого часу брендом політичної сили Арсенія Яценюка. Власне, Яцківський став депутатом Ужгородської міської ради 2010-2015 років за списком партії «Народний Фронт».

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, Вадим Яцківський є також бізнесовим партнером Роберта Бровді, або просто людиною, на котрого той оформив частину своїх активів. 

Зокрема, наприклад, В.Яцківський є уповноваженою особою ТОВ "Грейн Трейдинг", в числі двох кінцевих бенефіцеарних власників якого є Роберт Бровді.

Також, за інформацією з відкритих джерел, В.Яцківський разом з Бровді Наталією Дмитрівною був співзасновником ТОВ "Скотч енд сода Україна".

Тобто, є всі підстави вважати, що власником телеканалу "М-студіо" став особисто Роберт Бровді.

Останній віднедавна розгорнув активну діяльність в плані скуповування нерухомості в обласному центрі Закарпаття. Зокрема, за посередництвом одіозного депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина він став власником зруйнованої в процесі реконструкції пам'ятки "Корона", спаленого універмагу "Україна", колишнього ресторану "Червена ружа" (раніше - "Київ", "Берчені"), а на останнй сесії міськради - будинку на пл. Театральній, 7а. В контексті того, що в інформації про обставини руйнування кнотеатру "Ужгород" також фігурує прізвище Івана Волошина і його довіреної особи Артура Німенка, є достатньо вважати, що і в цьому контексті за процесом руйнування кінотеатру слід вбачати постать Р.Бровді.

Саме Р.Бровді стоїть за спробою зміщення з посади міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Ціною зупинення цих дій, ймовірно, стала передача в приватну власність на минулій сесії вказаної будівлі, розміщеної поруч з комплексом "Корона".

Паралельно Р.Бровді інвестує чималі кошти в створення свого мецентатського іміджу, зокрема через створену структуру під назвою "Бровді Арт", одним із проектів якої є акція "Срібний мольберт".

Попри те, що лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк свого часу через резонансний негатив у діяльності Р.Бровді змушений був у різкій формі відмежуватися від діяльності останнього, той залишається одним з фінансових донорів цієї політичної сили, котра, в свою чергу, користуючись своєю приналежністю до владної коаліції, в корупційний спосіб сприяє розвитку очолюваних ним структур і безпосередньо лобіює кандидатуру Р.Бровді.

Відповідно, в контексті скандальних руйнувань пам'яток і кримінально-корупційного привласнення нерухомості в обласному центрі Закарпаття бездіє поліція, якою керує представник "Народного фронту" Арсен Аваков.

Політичним "дахом" Р.Бровді є також його ставленик на посаді облорганізації колишнього "Фронту змін" Валерій Лунченко.

У багатьох випадках за спиною Р.Бровді проглядається постать колишнього голови Конституційного суду України Андрія Стрижака.

Торік, за інформацією з Аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Продюсер» володіли громадяни Крістіан Горонді, Мирослава Токар, Марина Петьовка, Оксана Балога та ТОВ «Барва». Пізніше Оксана Балога – дружина народного депутата Віктора Балоги, а також ТОВ «Барва» вийшли із співзасновників.

Інша співзасновниця –  Марина Петьовка, – є дружиною народного депутата Василя Петьовки.

Телеканал «М-студіо» як юридичну особу створено у 1994 році. Наразі мовлення є у більшості районів Закарпатської області.

18 липня 2017р.

Теги: Бровді, М-студіо, Корона, Червена ружа, Іван Волошин, Петьовка

Коментарі

Копча 2017-07-28 / 11:10:10
Вітаю усіх громадян України ми стали близькі до моменту коли зможемо заплатити китайцям за вкрадені Бровдієм з друзями 1.5 мільярда доларів. 28 ЛИПНЯ 2017. Продовольчій зерновій корпорації загрожує дефолт повідомив в. о. міністра АПК Максим Мартинюк. Кредит китайських партнерів у 1.5 мільярда доларів виданий під державні гарантії.

Ужгородець 2017-07-26 / 14:43:01
Все капут обєктивності висвітлення М-Студіо! хоча тенденція замовного висвітлення вже останні півроку спостерігається в них

НАБУ 2017-07-23 / 12:55:07
За наступника Бровдія в кріслі "Хлібінвестбуду" вже взялась прокуратура в березні цього року - той вже в бігах, у міжнародному розшуку:

http://tyzhden.ua/News/188962

Робіку, ладися! Ти - на черзі!

Степан Крук 2017-07-23 / 11:04:18
Зіта і Гіта

Вуву 2017-07-22 / 21:15:05
Вінтік ... Шпунтік і гайічка.

мульт 2017-07-22 / 18:11:12
Льолік і Болік

Жорік 2017-07-22 / 17:26:32
Смішно дивитися як Іван і Тамара Волошини бігають і підскакують перед Робійом, як кіт Базіліо і ліса Аліса, лише гроші і гроші. Невже Роберт такий баран чи наївний, що звязався з цими аферистами

золог 2017-07-22 / 16:12:17
Кiт та Пес, дуже символічно:))))))))))))))))

Іван 2017-07-22 / 11:55:41
У Ратушняка також все буде віджато. "Унгварський" зєднаємо з парком "Підзамковий" і "Волошин-аквапарком", це буде хороший комплекс відпочинку для містян і гостей міста.

Цензор 2017-07-22 / 11:50:06
Ратушняку. Не будіть лихо. Ви ще за минуле не відсиділи. Такі як ви закон не поважають і не мають право до нього апелювати.

Ратушняк 2017-07-22 / 11:04:34
Бровді і Волошин уже на старті щоб захопити всю владу Закарпаття. Бровді бачить себе Губернатором краю а його шнирь і подлиза Волошин мером города. Лунченка потрохи від влади усувають, він з Бровдієм не може конкурувати у фінан плані хоча є набагато вихованіша і правильна по життю людина. Їх задача до 2019 року скупити все ліквідне у області і усунути конкурентів від влади і корита, у тому числі і клан Балог на чолі з Віктором. Першим кроком вони скупили Корону, Червону руду, спалили і викупили Україну. Другим кроком Бровді викупив контрол пакет акцій М - студіо, і уже має вплив на Закарпатські мас-медіа. Зробив перший крок щоб пошатнути мера Андрііва і зрозумів, що останній слабий і на нього є вплив. Щоб залишитись у кріслі мер готов віддавати їм усе. Але порівняно з тим що задумали ці два шарлатани це все ще лише цветочки, і ........ У мене запитання до продажний правоохоронних органів Закарпаття, до НАБУ а чому ніхто не поставить питання Бровді і Волошину звідки такі кошти на інвестиції, де вони їх і коли заробили ? Звертаюсь до всіх небайдужих і до всього Закарпатського народу не дати можливість цим двом шахраям захопити владу в області. Про всі їх незаконні дії у письмовій формі повідомляйте всі правоохоронні органи. Ми не можемо дозволити їм зробити ще один клан Балог

Член СДПУ(о) 2017-07-21 / 22:20:32
Стрижак і старший, і молодший не впали з неба, а наші вихованці, як і Бровді і Волошин. Україна ще не вмерла, але дуже хвора. Не винім у тому нікого, лем себе. Пацієнт є наш електорат, чи як його там виборець. Ось де собака заритий у наших бідах. Електорат!

Голуб 2017-07-21 / 20:21:33
Можливо О.Д. не потрібно плювати в колодязь, з якого прийдеться попити

Цензор - Степану Круку 2017-07-21 / 16:24:15
Час покаже. Займайте місця. Адже з професійною журналістикою та журналістською єтикою у нас проблеми, старе продажне і коньюктурне повинно відмерти. Ось і побачимо. Можете робити прогнози. Скажімо через рік саме тут.

Читатель 2017-07-20 / 20:46:19
Кстати, один из "ляпов" данной статьи. ))) Не сакцентировано внимание, что "где-то что-то аж в Чехии". О! То есть, как бы, в той же Чехии, что-то стараются сохранить, но в другой стране (которая себя не уважает) разрушить. ))))

Читатель 2017-07-20 / 20:44:14
Вот, прям, этот Бровди - такой монстр, прям, дальше некуда!
Извините, товарищи, но капитализм - есть капитализм! А вы как хотели?
А при капитализме, то есть при дерьмократии - каждый имеет право что-то продать, и что-то выкупить.

Допустим, этот телеканал мог выкупить и другой. Спокойненько! Только, всё начинается, как всегда, с: "А мне это не нужно. А зачем? А почему?" А потом приходит Бровди, и говорит: "Хорошо. Покупаю тогда я". И всё! И главное - всё честно!

Степан Крук -цензору 2017-07-20 / 13:39:44
Або в небуття піде новий гравецю?!

цензор 2017-07-20 / 13:10:54
А може просто, з появою нового гравця на медійному полі деякі "Інформаційні " підуть у небуття?

Читач 2017-07-20 / 04:57:27
Ракова пухлина Ужгорода ( Бровді та волошин) - дуже влучне та чітке визначення цим двом баригам дала правозахисник Наталя Майстренко і телепередачі Про головне телеканалу ТИСА

Адмін 2017-07-19 / 16:52:40


http://zakarpattya.net.ua/News/172208-Pislia-pryvlasnennia-M-studio-vlasnyk-zruinovanoi-Korony-i-spalenoi-Ukrainy-Robert-Brovdi-prydbav-try-zakarpatskykh-radio


НОВИНИ: Політика

17:52
/ 1
Ізраїль не надав НАЗК інформацію про нерухомість нардепа Третьякова
05:15
/ 164
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 10
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 3
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 21
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 13
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості
16:51
/ 6
Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан
04:09
/ 10
Ужгородські договірняки. Ч.2
15:43
/ 12
Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття
» Всі новини