На Виноградівщині "регіонали" "запресували" підприємця

Якщо ви не з нами – то проти нас за таким принципом свою діяльність проводить сільський голова виноградівського села Великі Ком’яти, принаймні так стверджує підприємець, котрий на власній шкірі відчув як тиснуть на людей, політичні погляди котрих відрізняються від провладних. Герой нашого сюжету – пан Юрій, пересічний житель Виноградівського району, який в рідному селі Великі Ком’яти організував підприємницьку діяльність.

На Виноградівщині "регіонали" "запресували" підприємця

 

Все би нічого, якби його політичні погляди не розбігалися із провладними. Вся історія розпочалася з того, що сільський голова разом з комісією, до якої ввійшли вуличні депутати вирішила провести перевірку господарської діяльності його підприємства, розповідає п. Юрій. Внутрішня камера спостережень в магазині зафіксувала, як «комісія» проводить огляд у магазині.

Власник підприємства висловив своє незадоволення з того приводу, що перевірка була незаконною. Каже: у складі комісії не було жодного представника контролюючих органів. Про таке невдоволення підприємця довідалася сільський голова Наталія Костебела-Веремчук. На цьому історія не завершилася. 4-ро чоловіків приїхали до нього додому, аби роз’яснити, що перечити сільському голові не варто. На очах у дружини та дітей, пана Юрія вдарили по голові.

Ці події зафіксувала зовнішня камера спостереження. На відео чітко видно, що підприємцю грубими методами намагаються щось пояснити. Відразу ж 12 серпня Юрій Пензеник звернувся із заявою до правоохоронних органів, зокрема до Виногрдівського районного відділу міліції, лише 15 серпня правоохоронці прийшли офіційно вилучити відео. Кім того, пан Юрій звернувся до районного прокурора. Втім жодної реакції досі немає. Не на камеру чоловік зізнається, з його особистих джерел стало відомо, що справу гальмує один із заступників голови Облдержадміністрації, а тому велика ймовірність того, що її замнуть.

Вислухавши історію п. Юрія, ми вирушили за поясненнями до сільського голови, аби почути її версію подій, втім на той час у сільській раді голови не було, тож поспілкуватися з нею та почути пояснення нам не вдалося. Втім вже зараз можна зробити висновок, тут місцева влада діє за принципом: хто не з нами – той проти нас, а тих, хто не розділяє політичних поглядів із сільським головою - придушують грубими методами.

Детальніше про це у сюжеті випуску новин М-студіо за 16 серпня 2012 року. 

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
20 серпня 2012р.

Теги: підприємець, влада, тиск

Коментарі

комар 2012-08-24 / 16:53:51
Якби було чутно хоча б одне слово з їхньої бесіди, то можна було б робити якісь висновки. А так..... Не виключається можливість, що йому за межу на городі прийшли сусіди стусанів давати, або за не свіжі харчі куплені в нього. Чомусь завжди і всі шукають політичне підгрунття. Ось він так сказав, отже він правий. Це все маячня. Щоб робити якісь ОБГРУНТОВАНІ висновки і роздувати тему, ті хто висловлюються по цьюму питанню мають досконально володіти інформацією.

Це я 2012-08-20 / 14:21:33
А при чому Балога до базару Довжанина????
Про те шо Балога забрав якийсь базар то груба брехня і провокація яку розпускає місцева РДА і ригоАНАЛи, бобояться його як чорт ладану.

Ветеринар 2012-08-20 / 13:52:18
Чогось у родини Бушків коти іздихати начали.

Роботяга - Мікі 2012-08-20 / 13:50:00
Я не прихильник Балоги, але добре знаю Довжанина. Так цей чоловічок почав красти із колхозу, коли Балога ще під стіл ходив. Він що, на скердовку їздив, чи на ламаня, інші сезонні роботи? Або може вагони із вуглям у Виноградові розгружав і заробив гроші на створення базару? Казки годами розказовав у райраді, бо пахала то адміністрація а він собі приписував. Не шкодуй го, поганося не має.

мікі 2012-08-20 / 13:11:57

Звіздєц ПР, а те що Балоги забрали під себе оптовий ринок у Виноградові від родини Довжанин так це нічого? Або, можливо, це навмисно спровокований скандал, щоб замести власні сліди корупційних скандалів. І як після цього не згадати Мукачево, коли половина бізнесів була відібрана від людей, а половини поділилась великою частиною з братками Балог. Отже, Виноградів повторює події з Мукачевим, мало Балогам одного міста, так вони вже перекинулися на Виноградів.

Звіздєц ПР 2012-08-20 / 12:21:39
Бушко у Виноградові вже всіх задавив - і тих, хто не хоче лягати під його виборчу кампанію, і тих, хто взагалі проти або з іншими партіями.

мікі 2012-08-20 / 12:15:52
Матеріал складається з самих з догадів. Добре, проходила комісія, щось інспектувала, знайшли чи не знайшли порушення. Але до чого тут влада. Підприємець з власних джерел стало відомо, що справу нібито гальмує чиновник з обладміністрації. Навіщо ж чиновнику простий підприємець, і де хоч якісь докази або імена. Виходить це повний абсурд, просто дехто хоче на цьому зробити новину.

вау 2012-08-20 / 11:54:20
а прошла влада так само робила з опонентами

В Ужгороді готуються до тестування отриманими тест-системами для діагностування COVID-19
У Тячеві вже понад тиждень дезінфікують місця найбільшого скупчення людей
/ 3У Довгому на Іршавщині закривають два протитуберкульозні заклади
/ 1Карантин і супутні йому обмеження поставили на паузу багато бізнесів на Закарпатті
Єдиний закарпатець, який вижив у масштабній смертельній ДТП в Росії, повернувся на Рахівщину
У Мукачівській райлікарні тести є, обладнання – вистачає
Кубок пам'яті Михайла Довжанина пройшов у Хусті
У Мукачівській дієцезії римсько-католицької церкви будуть проводити служби у форматі онлайн
В Ужгороді триває модернізація системи вуличного освітлення
/ 2На Закарпатті є 174 апарати штучної вентиляції легень
У райцентрах Закарпаття є визначені місця для обсервації осіб із підтвердженим коронавірусом, якщо такі з`являться
На Закарпатті розпочинається весняний призов до армії
/ 1Викладач юрфаку УжНУ "презентаційно" провів поціновувачів літератури своїми "Шляхами мудрості"
У дендропарку "Березинка" на Мукачівщині почали розквітати червонокнижні шафрани
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
/ 1Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
Реконструкцію "Лужанки" на Закарпатті, яку мали завершити торік, призупинено
/ 4Свою нову літературну "Пастку" презентував в Ужгороді Михайло Рошко
/ 9Тариф на розподіл газу обговорили за "круглим столом" в Ужгороді
З 1 березня мешканці сіл Мукачівської ОТГ матимуть змогу отримати медикаменти в амбулаторіях
/ 2Свідки вбивства прикордонника на Рахівщині розкрили нові подробиці
На Закарпатті за тиждень хворих на ГРВІ та грип побільшало на 40%
Можливі зміни до Конституції обговорили на форумі "Відкритий діалог з громадами" в Ужгороді
У Мукачеві за рік побільшало родин, в яких виховується троє або більше дітей
» Всі записи