За його словами, приміщення відремонтували. Благодійники закупили меблі та техніку. Загалом в шелтері є житлові кімнати, а також пральня, кухня, санвузли, клас для занять та зони відпочинку.
Приміщення шелтеру має два поверхи. На кожному є жіночі та чоловічі вбиральні та душові, кухня, пральні, зони відпочинку та житлові кімнати. Є і клас для навчання. Розповів завідувач відділення тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Павло Форкош. "Закуплена нашими благодійниками техніка та меблі, тобто це холодильники, варильні поверхні, морозильні камери, мікрохвильовки, кавоварки, чайники, тобто нам досить багато допомогли наші благодійники, це — УВКБ ООН, ГО "Неємія", ГО "Проліска".. За рахунок міської ради було проведено ремонт цього приміщення, тому що це приміщення належить до управління охорони здоров'я (це колишня поліклініка №2). У цьому приміщенні одне з кращих укриттів. Воно також під час ремонту було поновлене, облаштоване. Воно на балансі охорони здоров'я, вони відкривають, коли виникає повітряна тривога, тоді вже люди при потребі спускаються", — розповів чоловік.
Загалом у цьому шелтері живуть 105 людей. "У нас є понад 40 приміщень, саме житлових приміщень, де проживають люди. Це понад 100 людей. Практично всі — це сім'ї, або сімейна пара — чоловік і дружина, або з дітками разом, або хтось з батьків з дітками, у нас є близько 30 діток та особи пенсійного віку — близько 40. У нас усе заселено відразу. У нас переселені особи зі шкіл — це №6, №11 та гімназія, а також зі спорткомплексу "Юність". На даний момент ніхто нічого не платить. Єдине, що люди самі скидаються, коли потрібно щось закупити терміново, наприклад, побутову хімію чи ще щось", — додав Павло Форкош.
За словами Павла Форкоша, у їхньому шелтері живуть переселенці з Донецької, Луганської та Харківської областей.
дваглаголи 2023-09-07 / 08:42:12
Щось не чути про шелтери для ВПО на ледидиній золотій горі. Пам'ятаємо, що сансанич із обойми янека і привів нам цю війну.