За словами заступника міністра Олександра Порхуна, це має допомогти ветеранам та членам їх родин вирішити труднощі, які виникають після проходження бойових дій.
"Ветерани з 7 до 23 години може самостійно телефонувати на цю гарячу лінію й отримувати відповіді на всі запитання. Далі вмикаються чатботи, де ветерани можуть писати повідомлення й отримувати відповіді. З лютого працює система інформаційних сервісів «е-Ветеран». Це сучасна інформаційна довідкова система, розроблена для ветеранів війни. У якій узагальнено інформацію щодо психологічної допомоги та санаторно-курортного лікування", — розповів перший заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.
На Закарпатті наразі є 6 тисяч 443 ветерани АТО й Операції об’єднаних сил, — повідомив начальник відділу в Закарпатській області Міністерства у справах ветеранів України Іван Балашов. Одним із них є ужгородець Микола Марчишак. Він також очолює громадську організацію "Об’єднані війною".
"Проблем, у принципі, не поменшало. Земельні ділянки, які держава обіцяла ще у 2014-му. Вже й земельні ділянки під особисте селянське господарство й для особистого садівництва – теж проблематично отримати. Проблем багато, враховуючи психологічну реабілітацію, фізичну реабілітацію, тобто це все робиться за ініціативи громадських організацій, проведення якихось турнірів і так далі. Про квартирний облік, про забезпечення ветеранів житлом, я навіть не буду згадувати, тому що тут дуже все погано", — повідомив Микола Марчишак.
За словами Олександра Порхуна, наразі понад пів тисячі ветеранів війни в Україні забезпечені житлом, 8 тисяч — послугами санаторно-курортного лікування та 5 з половиною тисяч пройшли психологічну реабілітацію.