Всіх медичних працівників перевозять за окремим графіком кожного медзакладу. Додому вони також добираються автобусом.
О 8 ранку на першій зупинці біля міської лікарні в Ужгороді на спецперевезення чекають медичні працівники. Медсестра міської лікарні Оксана живе на Мукачівщині.
"Вони зранку забирають нас у село, — розповіла жінка. — Вони зранку забирають, відвозять і все. Зміну привозять, а нас відвозять. У нас міняються: скоріше привозять – нас, дівчат, скоріше відпускають. Ми знаємо автобус, який має їхати і все".
Оксана розповіла: за перевезення не платять, їздять за спецперепусткою.
Автобус 18А розвозить медпрацівників Ужгорода. На вході люди мають показати перепустки. Лаборантка Аліна Жабляк, яка повертається автобусом додому з нічної зміни, працює в обласній інфекційній лікарні.
"Ось за такою перепусткою нас пускають до автобусу, — сказала вона. — Питають, чи ми медики. – І після платите за проїзд? – Так, платимо. – А скільки? – 7 гривень".
Кінцева зупинка — на вулиці Баб’яка. Далі водій їде на стоянку для автобусів, а о 14:30 знову забирає медпрацівників, які закінчили зміну.
Спецперевезення здійснюють за 18-тим, 24-тим та 26-тим маршрутами, розповів директор Ужгородського муніципального транспорту Віталій Готра.
"Комунальні заклади уклали з нами договори і за ними ми відповідно працюємо. Всі комунальні заклади Ужгорода – це центральна міська клінічна лікарня, пологовий будинок, амбулаторії міські також дитяча лікарня. Якщо буде більше звернень, то кількість автобусів на маршрутах збільшиться", — сказав він.
За словами Віталія Готри, наразі на спецперевезеннях в Ужгороді 6 міських "Електронів".
Для чого використовувати такі великі автобуси для декількох пасажирів ? 2021-03-12 / 09:33:45
.
Соня 2021-03-11 / 19:02:56
Дешевле буде запустити мікрікі під час перезмінки.