Тут для них створили комфортні умови, їх гарно годують та доглядають.
Власник реабілітаційного центру каже: на харчування тварин щомісяця витрачають понад 80 тисяч гривень. І якщо влітку коштів вистачає завдяки туристам, які щодня навідуються у екопарк, то взимку ситуація із грошима просто критична. Адже в цей період часу гостей тут майже не зустрінеш.
З туристами мешканці екопарку завжди дружелюбні. Адже більшість із них і раніше контактували із людьми. До прикладу, розповідає власник екопарку, леви і тигри потрапили у реабілітаційний центр із цирків. Вовків ще маленькими він викупив у браконьєрів. А от левиця Поля взагалі раніше проживала в ужгородській родині, але коли підросла її вирішили віддати. Зараз вона, на жаль, змушена проживати у вольєрі сама, але зовсім не тому що агресивна, каже пан Юрій. Вже найближчим часом левицю повинні відправити у Африку у напіввільні умови проживання. Через карантинні обмеження, каже п. Юрій, час відправки постійно відкладають.
Пан Юрій додає, більшість тварин потрапили у реабілітаційний центр у вкрай важком стані та вже за півроку завдяки турботливості працівників та гарному харчуванню вони добре набрали у вазі, стали більш активні та життєрадісні.
Юрій 2020-11-28 / 00:30:09
Респект таким людям!
Верховинець 2020-11-27 / 10:19:18
Молодці, таким людям треба допомагати державними програмами.